Şimdi Ara

Philips Xenium X800 - Ön inceleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
0
Favori
66.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • scart arkadaşım ses çalar a gir ayarlara gir en altta listeyi güncelle var ona bas. eğer o görmüyor dediğin dosyayı sonradan attıysan listeyi listeyigüncelle demediysen ya da telikapatıp açmadıysan görmeme gibibi durumu oluyo...belki sorununu çözer
  • Selam arkadaşlar

Ben bu telefondan almayı düşünüyorum. birde yanında sterio bluetooh kulaklık alacağım. Sorum şu

1- hangi bluetooth sterio kulaklık philips x800 ile tam uyumlu ve kaliteli ses ile çalışıyor?
    2- Bluetooth kulaklık ile radyo dinlenebiliyormu?

cevaplarınızı bekliyorum...
  • bluetooth kulaklıkla radyo dinlenemiyor sanırım normal kulaklığı anten olarak kullanıyor çünkü...bnde bu cihaz yok ama bildiğim kadarıyla böyle...samsung mavidiş kulaklık ile iyi ses verdiğini yazmış inceleyen okursan
  • Arkadaşlar bende alalı 1 ay olacak neredeyse....
    benim en büyük sorunum telefon çaldığında çıkan ses.
    kulaklarımda biraz problem olduğundan dolayı sesi az duyuyorum....
    samsung ve nokialardaki gibi ses yükseltme kodu varmıdır x-800'ün....
    yani çıkan sesi 7'ci basamaktan misal 10 basamağa çıkarabilirmiyiz....
    bu benim için çok önemli...bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim...
    şimdiden teşekkür ederim.

• Selamlar.. Bu telefonu bende çok beğendim ve bikaç gündür de inceliyorum internetten araştırma yapıyorum bu telefon hakkında.. benim öğrenmek istediğim şey şu, telefonu kullanan arkadaşlar... Bu telefonun bence dezavantajı standart işletim sistemi olması ancak bu telefon java desteği sağladığı için msn veya farklı nokia ya uyumlu java uygulamalarını destekliyomu, msn veya onun gibi programlar mesela.. bir de kamerası 2.0 Mp ama gerçekten kalitesi 2.0 mp olmasına rağmen iyi mi gerçekten bunu merak ediyorum.. Bir de telefonun kendi hafızası iyi mi? yani yeterli mi ek hafıza 1 gb almazsak eğer yeterli olur mu? Teşekkürler.. Biraz acil cvp verirseniz çok sevinirim.. çünkü yarın bu telefonu almayı düşünüyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: By Sert

Arkadaşlar bende alalı 1 ay olacak neredeyse....
    benim en büyük sorunum telefon çaldığında çıkan ses.
    kulaklarımda biraz problem olduğundan dolayı sesi az duyuyorum....
    samsung ve nokialardaki gibi ses yükseltme kodu varmıdır x-800'ün....
    yani çıkan sesi 7'ci basamaktan misal 10 basamağa çıkarabilirmiyiz....
    bu benim için çok önemli...bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim...
    şimdiden teşekkür ederim.

ARKADAŞLAR BUYUK HARFLE YAZIYORUM ÇUNKU KONU ONEMLI... DAHA ONCE ARKADASIMDA VAR DEDIĞIM PHILIPS X800 DE BUGUN ITIBARIYLE BIR SORUN CIKMIS....

TELEFON SARJ OLMUYOR DEDI ARKADASIM. PC YE BAGLAMIS ORDA DA SARJ ETMEMIS YANI SARJ ALETI SAGLAM. BUYUK OLASILIKLA TELEFONDA ARIZA CIKTI. ARKADASIM TEK..SA YA BUGUN GOTURECEK. KULLANAN ARKADASLARA TAVSIYEM KENDI KABLOSU, KULAKLIGI VE SARJ ALETINDEN BASKA MINI USB GIRISLI ARAC TAKMASINLAR. CUNKU PHLILPS X800 MINI USB YAPISI BIRAZCIK FARKLI TASARLANMIS.

BIZ BIR MINI USB GIRISLI KULAKLIK TAKMAK ICIN BIRAZ ZORLAMISTIK GIRISINI AMA OLMAMISTI. UMARIM MINI USB GIRISINDEN DOLAYI BOZULMAMISTIR PHILIPS X800.

AYRICA KULLANAN ARKADASLAR BASKA SORUNLARLA KARSILASIRLARSA BURADAN YAZSINLAR LUTFEN.

SON OLARAK KULLANAN ARKADASLARA BIR IYILIK YAPIYORUM RAPID E UPLOAD ETTIGIM X800 ICIN UYUMLU DOKUNMATIK OYUNLAR WEB BROWSER VE MSN PROGRAMI GIBI BIR ARSIV HAZIRLADIM INDIRMELERI ICIN.

HERKESE TESEKKURLER

JAR.RAR ISIMLI ARSIV DOWNLOAD LINKI SIFRE YOK..... NOT: LINKTEKI Tire (-) karakterini silmeyi unutmayın

http://rapids-hare.com/files/162075127/JAR.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lipitor45 -- 9 Kasım 2008; 16:03:49 >

• Mahmut25
    BEn telefonu alalı 1 aya yakın oluyo.Telefon gayet güzel fakat N73 Gibi bir telefondan sonra biraz ahhhh dedirttiriyor ama yinede pişman değilim.
    N73ün gece çekimleri iğrençti ama bu telefonun gündüz çekimleride kötü ve nerdeyse çekime bastıktan 5 sn sonra kaydediyor.Yani kameradan gerçekten bişey bekleme. He kendi ekranında güzel gösteriyor o ayrı.
    İşletim sistemine gelince gayet güzel ve kolay ama en çok sinir olduğum yanı birden fazla dosya seçip kopyalama falan yapabiliyor fakat gönderemiyoruz.
    Ayrıca 8 GB lık hafıza kartı taktım ama n73te 1GB olmasına rağmen 3 katı hızlı çalışıyor diyebiliriz.Dokunmatiği çok güzel aldığımdan beri 4 defa şarja taktımki cem yılmazın son vidyosunu falan izledim 3 saat olanı.
    Ben videoları tam ekran yaptım gerçekten çok harika gösteriyor.Hafızada bk olunca baya kaliteli izliyorum.
    Kısaca ekran, göndermek dışında işletim sistemi, şarj, hız, ve karizma çok iyi fakat
    Kamera kötü.
    Ben kolay kolay birşey beğenmem elektronikçi old. dan Ama bence parasını hakediyor.

• arkadaşlar verdiğim linklerin kotası dolmuş dediler yeni uploadlar ettim bir sorun çıkarsa haberim olsun

NOT: URL DEKİ TİRE (-) KARAKTERİNİ KALDIRMAYI UNUTMAYIN

download linki:

http://rapid-share.de/files/40875152/JAR.rar.html
  • bu cihazın kamerası güzel olsa, mesaj yazımı kolay olsa, işletim sistemi olsa ya da program çokluğu olsa, internet tarayıcısı da çok hızlı şekilde kullanılabilse biraz da kulaklık sesi iyi olsa fiyatı da 500 lira olsa bile kapış kapış giderdi ki ben de satmazdım...

quote:

Orjinalden alıntı: sir_recep

Mahmut25
    BEn telefonu alalı 1 aya yakın oluyo.Telefon gayet güzel fakat N73 Gibi bir telefondan sonra biraz ahhhh dedirttiriyor ama yinede pişman değilim.
    N73ün gece çekimleri iğrençti ama bu telefonun gündüz çekimleride kötü ve nerdeyse çekime bastıktan 5 sn sonra kaydediyor.Yani kameradan gerçekten bişey bekleme. He kendi ekranında güzel gösteriyor o ayrı.
    İşletim sistemine gelince gayet güzel ve kolay ama en çok sinir olduğum yanı birden fazla dosya seçip kopyalama falan yapabiliyor fakat gönderemiyoruz.
    Ayrıca 8 GB lık hafıza kartı taktım ama n73te 1GB olmasına rağmen 3 katı hızlı çalışıyor diyebiliriz.Dokunmatiği çok güzel aldığımdan beri 4 defa şarja taktımki cem yılmazın son vidyosunu falan izledim 3 saat olanı.
    Ben videoları tam ekran yaptım gerçekten çok harika gösteriyor.Hafızada bk olunca baya kaliteli izliyorum.
    Kısaca ekran, göndermek dışında işletim sistemi, şarj, hız, ve karizma çok iyi fakat
    Kamera kötü.
    Ben kolay kolay birşey beğenmem elektronikçi old. dan Ama bence parasını hakediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahEser -- 10 Kasım 2008; 11:36:55 >

• arkadaşlar ben giriş yaptığım halde neden cevap yazamıyorum bu yazdığım hızlı cevap..
    alıntı yapamıyorum yazdıklarımı değiştiremiyorum giriş yapınız diyor halbuki giriş yaptım..

ilgili kişilerden yardım istiyorum
  • arkadaşlar ben foruma cevap yazamıyorum bir sorun var ama anlamadım giriş yapınız diyor halbuki giriş yaptım onun için size hızlı cevap ile farklı sitelere upload ettiğim PHILIPS X800 İÇİN PROGRAM ARŞIVI OLAN JAr dosyasının linkini atıyorum.

Bu arada kucağımda 6 aylık kızım var yazmakta zorlanıyorum rahat vermiyor kelime hatası varsa kusura bakmayın

not: RAPID LINKERINDEKİ TİRE (-) KARAKTERİNİ SİLMEYİ UNUMAYIN

http://rapid-share.de/files/40875152/JAR.rar.html
    http://rapid-share.de/files/40875295/JAR.zip.html
    http://ultrashare.net/hosting/fl/e9e2521786/JAR
    http://ultrashare.net/hosting/fl/1ec8edbd50/JAR

• arkadaşlar merhaba.

Ben philips x800 ile Samsung d780 arasında kaldım. şimdi telpa hem sitesine koymuş hemde satışa sunmuş çok uygun fiyata philips ile arasında +100 ytl kadar fark var ama hem avantajları hemde dezavantajları var ikisini kıyasladığımızda hangisini almam uygun olur bilemiyorum.

benim bir 1208 telefonum var ve iki hattım var ikisi de aynı oparatör ama farklı tarife biri ile mesaj yollayıp diğeri ile görüşme yapıyorum. çift sim kartlı telefonlar yaygınlaştıktan sonra samsungu beğendim içlerinde en güvenilir oydu ama onda da sorun olacağını düşünüyorum. özellikle bekleme süresinde.

diğer yandan philis x800 tasarım harikası ve batarya süresi fevkalade onu da çok beğendim ama mesaj yazarken zorlanacağımı düşünüyorum.

gerçi teknolojiye çok yakınım evde 3 tan pc var iki si notebook. hızlı klavye yazarım ama dokunmatik ekran hiç kullanmadım.

birde şimdi çinli ler iphone 3g nin birebir aynısını yapmışlar üstelik ürün yelpazesi çok geniş tv lisi var çift simlisi var. üstelik süper fiyatlar en pahalısı 94 euro artık türkiyeye gelesiye 400 ytl falan olur ama neyse çok dağıtmayayım. bana bir fikir verin şimdi. tek telefon alma şansım var iyi değerlendirmek istiyorum...

teşekkürler

• HOCAM VERDİĞİN BİLGİLER TEŞEKKÜR EDİYORUM.. ÇOK ÖNEMLİ VE FAYDALI BİR İNCELEME OLMUŞ.. ANCAK BEN BİR İKİ MERAK ETTİĞİMİ SORMAK İSTERİM CEVAPLARSAN...
    BU TLF. HAFIZA KARTINDAKİ BİR MP3 Ü MELODİ OLARAK AYARLAYABİLİYORMUYUZ. ( SAMSUNG DA TELEFONA KAYDETMEK GEREKİYOR )
    HER KİŞİYE AYRI MELODİ ATAMA VE RESİM KOYMA ÖZELLİĞİ VARMI.
    BİR YORUMDA OKUDUM ARAMA GELDİĞİNDE SES AZ ÇIKIYOR DİYE... SAMSUNGLARDAN DAHA MI AZ ÇIKIYOR ACABA...

BU KONULARDA DA BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİM ARKADAŞIM... SAYGILAR
  • Bu arada telefonu Pazar günü aldım P.tesi sabahı %100 Şarj ile kullanmaya başladım bugün Perşembe ve şu an Şarj %55'te !!! Herhalde ayda 3 veya 4 defa şarj etmek yeterli olucak bu telefon için :D Bir de telefonun özellikleri bence iyi bana göre, 350 YTL ye alınabilcek bence en iyi telefonlardan biri üstelik dokunmatik :) Ayrıca Ses konusunda yeterli değil diyen arkadaşlar için sesi bence gayet iyi, radyo mp3 ve video sesi olarak iyi, dışarıya ses verme olayı fln, ayrıca kulaklığı taktığımda dışarıdaki sesleri fazla duymuyorum bence yeterli bu. Bir de videolara gelirsek Total Video programıyla videolar hem tam ekran hem de ses kalitesi oldukça iyi oluyor, ayrıca filmlere altyazı da ekleyebiliyosunuz bu program sayesinde !! Ayrıca telefonla uyumlu program ve oyunlara gelirsek, Şu anda kullandığım program ve oyunlar : eBuddy (Msn programı), Opera Mini 4.1, Google Map, Tavla, Midnight Pool (Bilardo), Mahjong, Solitaire, Satranç, İngilizce-Türkçe Sözlük, Türkçe -İngilizce Sözlük. Özellikle eBuddy ve Opera çok kullanışlı. Opera'yı ister yatay ister de dikey olarak kullanabiliyosunuz, ayrıca ingilizce sözlük de yeterli oluyo benim için :D Ancak Google Map'i çalıştımama rağmen GPRS ile bağlantıda problem olmamasına rağmen açılmıyor uygulama, karşıdan yükleniyor diyo kalıyo öyle, tam olarak düzgün kullanan arkadaşlar varsa PM'den yazabilirler mi acaba, bi de düzgün çalışan programını rica ediyim.. Bu arada CM arkadaşımıza çok teşekkür ederim verdiği programlar çok güzel, bir de Office programı olsa harika olur, Word, Excel, Powerpoint mesela :D Herkese tavsiye ediyorum.. Teşekkürler

• Arkadaşlar Philips x800'de başarıyla kullandığım Program ve Oyunları Upload ediyorum. Güle Güle Kulanın.

Paket İçeriği :
    eBuddy (Msn Programı)
    Opera Mini 4.1 TR
    Google Maps
    Yapılacaklar Listesi
    Şifre Saklama
    Chessmaster (Satranç)
    Tavla
    Solitaire
    Mahjong
    Midnight Pool (Bilardo)
    Türkçe-İngilizce Sözlük
    İngilizce-Türkçe Sözlük

http://rapid-share.com/files/163353972/Philips_x800__Program_ve_Oyunlar_.rar

Not : Aradaki çizgiyi kaldırın !

• sizlere bir sorum olacak . rehbere birini ekleyip o rehbere eklediğimiz kişiye küçük görüntü ekliyorum ama eklediğim fotoyu daha sonra kaldırıp başka bir foto ekleyemiyorum onun yerine . sizden ricam nasıl değiştirebilirim bunu . yardımcı olursanız sevinirim . her yolu denedik ama bir türlü beceremedik
  • LUTFEEN YARDIMM.!
    ARKADAŞLAR YORUMLARINIZ İÇİN COK TŞK.LER YALNIZ BIR SEY ÖGRENMEK ISTIYORUM BU PHILIPS X800 TURKCEL INTERNET AYARLARI NASIL YAPILIYOR(WAP DEGIL)TELEFONA BEN MSN PROGRAMI YUKLEDIM AMA BAGLANAMIYOR TURKCELL GPRS VE TURKCELL INTERNET AYARI ISTIYOR.!BILEN VARMI YARDIMCI OLABILIRMISINIZ.ŞİMDİDEN TŞK.LER
  • Turkcell'in internet sitesinde henüz Philips X800 için internet ayarı yok.
  • EVET TURKCELDE AYAR YOK AMA BAZI ARKADASLAR ÇATIR ÇATIR TURKCEL INTER ILE GIREBILIYOR VE MSN CALIŞTIRABILIYOR AMA NASIL YAPIYORLAR.O YUZDEN ARKADASLARDAN YARDIM ISTEDIM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mahmut25

Arkadaşlar Philips x800'de başarıyla kullandığım Program ve Oyunları Upload ediyorum. Güle Güle Kulanın.

Paket İçeriği :
    eBuddy (Msn Programı)
    Opera Mini 4.1 TR
    Google Maps
    Yapılacaklar Listesi
    Şifre Saklama
    Chessmaster (Satranç)
    Tavla
    Solitaire
    Mahjong
    Midnight Pool (Bilardo)
    Türkçe-İngilizce Sözlük
    İngilizce-Türkçe Sözlük

http://rapid-share.com/files/163353972/Philips_x800__Program_ve_Oyunlar_.rar

Not : Aradaki çizgiyi kaldırın !

saolasın bende bu tlfonu almayı düşünüyorum peki bu dediğin msn nasıl kaç kontör gidiyo ayar gerekiyomu

bide arkadaşlar bu telefon vodafone wap ayarları var dimi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.