Şimdi Ara

Philips TV Almadan Önce Düşünün. Aldıktan sonra 2 kez düşünün...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar hali hazırda 2014 yılında almış olduğum bir philips kullanıcısı olarak daha önceden yaşadığımız servis ile ilgili sıkıntıları gelecekte ki philips kullanıcılarının yaşamaması adına hepinizin aşağıda linkini bıraktığım videoyu izleyip Adem ustaya destek olmanızdır ricam. Unutmayın tüm philips kullanıcıları yarının servis müşterileridir. O yüzden yarın gidebileceğiniz servisinizin kalitesini arttırmak istiyorsanız bu videoya bir vakit ayırın lütfen. https://www.youtube.com/watch?v=iZ6B1d2-YR4&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absurde -- 30 Nisan 2021; 5:10:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende phillips alma gibi büyük bir hataya düştüm 2017 model phillips 43pus cihaz var internette girmiyor ama smart tv. hdr var ama çalışmıyo.r telefondan mp4 gönderirip izliyorsun atıyor .youtube da kasıyor .netflix de kasıyor .tam bir çöp anca ağlamalı dizilere bakarsınız. phillips smart tv pişmanlık alacaksanız farklı model tv ve mi box s gibi ek apart alın webos 1 işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostmen323 -- 30 Nisan 2021; 12:40:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostmen323

bende phillips alma gibi büyük bir hataya düştüm 2017 model phillips 43pus cihaz var internette girmiyor ama smart tv. hdr var ama çalışmıyo.r telefondan mp4 gönderirip izliyorsun atıyor .youtube da kasıyor .netflix de kasıyor .tam bir çöp anca ağlamalı dizilere bakarsınız. phillips smart tv pişmanlık alacaksanız farklı model tv ve mi box s gibi ek apart alın webos 1 işe yaramıyor.

Kesinlikle Türkiye Philipsin bu kullanıcıların sesine kulak vermesi lazım... Satarken 5 bin 10 bin diye alınan tvler 4 yılı bile görmeden çöp oluyor. Ne bir servis ne de yedek parça tedariği söz konusu... Geçen bir yerde okumuştum philips filipins olmuş yazmıştı. Aynen öyle ne yazık ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.