Şimdi Ara

Philips trt4k yazılımı geldi diyorlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakan Lg

2 ay önce philips 7100 serisi aldim fakat daha gecen hafta kurdurdum tvyi. Alirken ozellikle sordum trt 4k izleniyor mu diye. İzlendigini söylediler fakat tv yi acinca ses var görüntü yok. Bende tv yi aldigim bimeks subeye gittim ve ortalik yerde biraz bagirip cagirdim. Satici arkadas bana bir usb verdi ve icinde guncelleme oldugunu söyledi. Az once tv de guncelleme yaptim ve artik trt 4k izleyebiliyorum.ayrica kablosuz klavye mouse da kullanilabiliyor.
    Dostum bahsettin yazilim hala mevcut mu sende ayni tv den bedede var 4k izlerken ses var goruntu yok senden temin edebilirsem dunya kupasi maclarini izleye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar 49PUK7100/12 model tv icin philips yetkili servisi talebim üzerine gecerli 4k codecinin temin adresinin bulundugu bir mail gonderdi. İhtiyaci olan arkadaslar buradan ulasirsa mail adreslerine gelen maili gonderebilirim. Mailde codecin indirilecegi adres ve guncellemenin nasil yapilacagi anlatiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpertuns

Dostlar 49PUK7100/12 model tv icin philips yetkili servisi talebim üzerine gecerli 4k codecinin temin adresinin bulundugu bir mail gonderdi. İhtiyaci olan arkadaslar buradan ulasirsa mail adreslerine gelen maili gonderebilirim. Mailde codecin indirilecegi adres ve guncellemenin nasil yapilacagi anlatiliyor.
    Alpertuns sayesinde yeni yazılımı indirip televizyona kurdum ve şu an trt4k yı izleyebiliyorum. Çok şükür dünya kupasından önce böyle bir şey yaptılar.
  • Alpertuns A kullanıcısına yanıt
    sadece bu model için mi? bende 55pus7909 var. trt 4k sadece ses geliyor. yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum philips musteri hizmetlerini ara 0850 222 44 66 tv model numarani soylersen mailine tv ne uygun codeci atiyorlar

teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  •  Philips trt4k yazılımı geldi diyorlar

Trt4k

Alpertuns merhaba, 49puk7100 bende de var. ayavuzyildizhan@gmail.com adresime güncellemeyi gönderebilir misin rica etsem?

Teşekkürler...

• Merhabalar bizde de Philips televizyon var aynı sorun var güncelleme mailinden bahsetmişsiniz.
    Rica etsem bize de gönderebilir misiniz

• Lütfen o güncelleme maillindeki bilgileri banada gönderirmisiniz, teşekkürler kardeşim
    cagataytorun@msn.com

• Televizyonunuza uygun olan 4K Yazılım Versiyonunu indirebilmek için aşağıdaki bağlantıyı kopyalayarak tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırabilirsiniz.
    https://app.box.com/s/0fb4dkiw88nftnwvmebdfd2tpywp5uv5
    Aşağıdaki linkte ise nasıl yükleyeceğiniz ile ilgili video bulunmaktadır..
    - Yazılım Yükleme Videolu Anlatım Youtube -
    Yazılımı yüklemek için;
    1- Yazılım bağlantısını kopyalayıp internet tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırınız.
    2- Yazılımı bilgisayarınıza indiriniz Zip li dosya içerisinde bulunan autorun.upg dosyasını çıkartarakBOŞ/Yeni Biçimlendirilmiş bir USB Belleğe kopyalayınız.
    DİKKAT: .zip olan dosyayı kopyaladığınız taktirde yazılım yüklemesi başlamayacaktır.
    DİKKAT: USB Belleğin içerisinde autorun.upg haricinde herhangi bir Dosya/Klasör olması durumunda yazılım yüklemesi başlamayacaktır.
    3- USB Belleği Televizyonunuza taktığınızda yükleme otomatik olarak başlayacaktır ve baralar ile gösterilecektir.
    4- Bara göstergesi, %100 olana kadar Televizyonunuzu kapatmayın ve USB Belleği çıkartmayınız.
    5- %100 olunca ekrana gelen yazılım yükleme tamamlandı uyarısından sonra USB Belleği Televizyondan çıkartınız.
    DİKKAT: USB Belleğin çıkartılmadığı durumlarda yazılım güncellemesi her Televizyon açılışında başlayabilir.
    6- Cihazın güç kablosunu prizden çekip tekrar fişi takarak cihazı çalıştırınız.
    Yazılım Yüklemesi Otomatik Olarak Başlamıyor İse;
    Android İşletim Sistemli Televizyonlarımız için; Setup (Ayarlar) Tuşu > Tüm Ayarlar > Yazılımı Güncelle > Yerel Güncellemeler > autorun.upg dosyasını seçerek manuel olarak başlatabilirsiniz.
    Not: Eğer yazılım otomatik olarak başlamadıysa, kullanılan USB belleğinizin format özelliğini FAT32 veya NTFS olarak değiştirerek deneme de yapabilirsiniz.

Merhaba, bende de aynı sorun var bir ara izleyebiliyordum şimdi hiç izleyemiyorum TRT 4K yı , aynı tv bende de var. Philips bizi yarı yolda bıraktı, Televizyonun görüntü ve ses sistemine diyeceğim yok. Android olması mahvetti, en sağlam güncelleme hangisi varsa bana da yollar mısın rica etsem abi. Bazen kendiliğinden yeşil ekran geliyor ses gidiyor youtube netflix google diğer uygulamaları kullanamıyorum bile, sadece panel olarak kaldı.
  • Bir ust mesajimda nasil yapacagin anlatiliyor. Umarim faydasi olur.

Merhabalar en Philips 49 puk 7100/12 TV kullanıcısının TRT 4k yayınlarını aldığınız yazılımı benimle paylaşırsanız memnun olurum teşekkürler

E posta adresim:kul_14@msn.com

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.