Şimdi Ara

Philips taşınabilir HDD hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taşınabilir HDD konusunda hiç bir bilgim yok.
    Philips SPE3040cc 400GB 3.5" 7200RPM 8MB USB2.0 alınır mı? (200 ytl)
    Alsam sorun çıkarır mı?
    Bazıları dedi ki Philips ev aletlerindeki performansı HDD ve ADSL modemde gösteremez.
    Siz de onlardan mısınız?
    Beni aydınlatırsanız sevinirim.
    Teşekkürler

Not:
    SEAGATE 320GB 8MB 7200RPM 3.5 FREEAGENT DESKTOP USB2.0 EXTERNAL TAŞINABİLİR DISK
    hepsiburada.com'da 154 ytl
    Siz söyleyin ne yapayım?
    :)
    Farkları nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonyStyle -- 15 Ekim 2007; 0:54:09 >

• Vatan da kampanya fiyatına card finansa 130 küsür milyona aldım emin dilim ama 99 dolar +kdv birde %10 indirimi vardı 200 ytl gibi fiyatları duyunca bedavadan aldım walla.

Modeli söylemeyi unuttum philipsin 400gb olan üstde verdiğin.

Genel anlamda ilk kullanışım 100 gb'a yakın dosya attım şu an için gayet hızlı.
  • bende aldım 400 gb lık philips i benden 140 ytl kestiler arnom sen tam olarak kaça aldın
  • quote:

Orjinalden alıntı: SonyStyle

Ben bir ürün buldum ve anında aldım.
    http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd93347
    :)

Lacie için ne kadar ücret ödediniz acaba ?
  • 400gb philipsten bende aldım çok memnun kaldığımı sölemeliyim... USB üzerinden 1080p kalitesinde hd filmi oynatabilecek kadar hızlı. Fiyat olarak 136 ytl hiçbirşey diil 400gb için
  • quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

bende aldım 400 gb lık philips i benden 140 ytl kestiler arnom sen tam olarak kaça aldın

ok faturaya baktım doğrudur bende de 140 çektiler bence bu fiyata kaçmaz hem harici hemde taşınabilir dicem ama kampanya bitmişitr kesiin.
  • philips e aktarım hızı biraz yavaş geldi bana ortalama dakikada 0,7 gb atıyor. ama üzerindeki dosyaları okuma ve açma hızı çok iyi benim normal harddisk gibi açıyor hız olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 16 Ekim 2007; 9:12:23 >
  • Ben de dün akşam vatan bilgisayardan aldım ürünü. Ürün 143 ytl olmustu ama indirim vardi günün ürünü oldugu için.. Bugün denedim ancak çok yavaş geldi 1gb'ı 15 dk'da aktardı acaba bunun sebebi nedir? Usb'nin 1.1 olmasi bu kadar fark eder mi? 2.0 oldugu zaman kaç dk'da aktarır 1 gb'ı.. bunun tek nedeni acaba 1.1 usb olması mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandel -- 18 Ekim 2007; 11:47:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurkrsln

Ben de dün akşam vatan bilgisayardan aldım ürünü. Ürün 143 ytl olmustu ama indirim vardi günün ürünü oldugu için.. Bugün denedim ancak çok yavaş geldi 1gb'ı 15 dk'da aktardı acaba bunun sebebi nedir? Usb'nin 1.1 olmasi bu kadar fark eder mi? 2.0 oldugu zaman kaç dk'da aktarır 1 gb'ı.. bunun tek nedeni acaba 1.1 usb olması mı ?

Evet o kadar fark ettirir bende seagate freeagent var usb 2.0 16 mb önbellek 1 gb yi 1 dk da filan atıyor
  • Bu ürünü indirimdeyken kaçıdım.İndirime girince PM'den mesaj atarsanız sevinirim.Gerçekten çok iyi fiyat.
  • arkadaşlar benim bu aletle ilgili bir sorunum var.dediğim saniyelerde bir daha denedim yaptı.olay şuydu ufak tefek 50-70 mb falan dosyaları hemen aktarıyor fakat 700 küsürlük filmi bir türlü atamıyordum.windowz aktaramıyo gibi bişiler diyim aletin bağlantısını kesiyo sonra sanki yeniden takılmış gibi yeniden açıyordu.temin filmi atmayı başardım ama yine bir konu var. konudan anlamıyorum ama sabah beri çok site forum google gezledim tahmini olarak usb ile ilgili sorunum var.alet galiba usb2,0lı bişi. benim alette galiba 1,1. gündüz başka bir pcde 4 tane filmi yaklaşık 2 dk de aktardım alete.şimdi burda, ya aktarmıyor yada bir filmi 10 dk da.benim merak ettiğim şimdi bu usb 2,0 bir program gibi güncellenerek olan bişimidir. yoksa aletmidir.aletse benim anakart destekliyormudur. değilse yazılımı nedir windowsun ayarı varmidur.
    windows xp sp2 yklü pc de anakartım asus p4s333-vm sis650cipsetli.
  • usb 2.0 donanımsal bir mevzuudur. yazılımsal değildir.
  • Arkadaşlar bende Philips SPE3040cc 400GB almayı düşünüyorum. Ancak bu HDD nin çalışırken ayrı bir adaptöre ihtiyacı olduğunu duydum. Bu doğru mudur. Sadece bilgisayara tek bir giriş ile çalıştıramıyor muyuz bu ürünü?

Bu ürünün 2,5" olan 120 gb ve 160 gb modelleride aynı şekilde adaptör ile mi çalışıyor. gücü usb ile bilgisayardan alan yok mu bunlar arasında?
  • quote:

Orjinalden alıntı: melothony

Arkadaşlar bende Philips SPE3040cc 400GB almayı düşünüyorum. Ancak bu HDD nin çalışırken ayrı bir adaptöre ihtiyacı olduğunu duydum. Bu doğru mudur. Sadece bilgisayara tek bir giriş ile çalıştıramıyor muyuz bu ürünü?

Bu ürünün 2,5" olan 120 gb ve 160 gb modelleride aynı şekilde adaptör ile mi çalışıyor. gücü usb ile bilgisayardan alan yok mu bunlar arasında?

Bütün 2.5"ler güçlerini USB üzerinden ;3.5" ler ise güçlerini adaptör vasıtası ile şebekeden alır..

• 160 GB olan 2,5" modeli elime az önce geçti. Şık ve hafif. Veri transfer hızı ise tatminkar Hatta baya bi iyi diyebilirim.

Ancak üzerindeki tuşun ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını anlayamadım :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

quote:

Orjinalden alıntı: melothony

Arkadaşlar bende Philips SPE3040cc 400GB almayı düşünüyorum. Ancak bu HDD nin çalışırken ayrı bir adaptöre ihtiyacı olduğunu duydum. Bu doğru mudur. Sadece bilgisayara tek bir giriş ile çalıştıramıyor muyuz bu ürünü?

Bütün 2.5"ler güçlerini USB üzerinden ;3.5" ler ise güçlerini adaptör vasıtası ile şebekeden alır..

PHILIPS SPE3040CC 400GB 3.5" USB2.0 TAŞINABİLİR DİSK almayı düşünüyorum . anlamadığım şu !
    çalıştırmak için bildiğimiz adaptörmü kullnacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mn.dede -- 30 Ekim 2007; 17:19:04 >

• zaten 400gb alırsan ininden adaptör cıkar onla güç ihtiyazını karşılayacaktın hdd yin
  • bildiğimiz prizemi takacağız güç için. kullanan arkadaşlar fotosunu koyarsa sevinirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.