Şimdi Ara

Philips SPC900NC Webcam uygun fiyata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok az kullanılmış elimde fazla olduğu için satıyorum Philps, ist da avrupa yakasında oturanlara elden de verebilirim SPC900NC WEBCAM, fiyatı 75 ytl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dostum sıfırı Teknosa ve Bimekslerde 65ytl fiyatını bi gözden geçir istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Authority

Dostum sıfırı Teknosa ve Bimekslerde 65ytl fiyatını bi gözden geçir istersen

Komutanım, teğmenim:) uyarın için teşekkür ederim... Ben bunun sıfırını 140 'a almıştım. Uyarın üzerine tekrar gözden geçirdim de teknosada ve hepsiburada sıfırı 128 ile 120 arsında değişiyor; sen yanlış bakıp da heyecanla yanlış yazmış olmayasın:))

• eheh yok dostum gecen hafta 2 tane aldım kendime bi tanede arkadaşa aldım web de henuz guncellememişler fiyatı. Natilus ve Kozyatagı teknosalarda kalmadı suadiyede olucak stok 3nünde faturası bende dilersem yollarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Authority -- 6 Ağustos 2007; 21:28:55 >
  • carousel tekno sa ya bak istersen nede olsa bakırköylusun avantajın cok
  • Alla alla 1.3 megapiksel, dahili digital mikrofon ve 90 fps yakalama hızı olan olan modelinden bahsediyoruz di mi:) Teknosayla görüştüm fiyatı 120 küsür dediler, bazı mağzalarımızda kampanya oluyor dediler ama bu ürün kampanyada gözükmüyor dediler. 60 ytl satılıyosa çok iyi bence harika ben bile hediye almayı düşünebilirim şu faturayı scan edip göndersene harika bişi yaaa

• eksiği var fazlası yok 64,90ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Authority -- 7 Ağustos 2007; 0:11:07 >

• bence söylenecek başka bi söz yok
  • uygun fıyata alabılırımarkadasım ıhtıyacım var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.