Şimdi Ara

Philips SPA4355/12 Multimedya Hoparlörleri 2.1 KARGO DAHİL 69,90 TL (D&R) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
4.025
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Üslup eleştirilebilir de her firma için onlarca insan çok daha ağır suçlamalar yapıyor çoğu da yersiz hatta. D&R'ın da o mevzuları ortada, adam adi demiş geçmiş işte. Dolandırıcı dememiş, paraların üstüne yattı dememiş başkaca gerçekten suça konu olacak hakaret yok vs. Suç isnadı çerçevesinde değerlendirilebilecek bir durum yok yani abartmayalım. Kendine güvenen, uğraşırım diyen siparişi geçti aldı güle güle kullansın, ben arkadaşın mesajı üzerine ve önceki mevzuların da bilinciyle sipariş geçmedim ne hakkımı yedi diye düşünüyorum ne başka bir şey.Alamayan olduysa kendi tercihidir kulp takmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 14 Ocak 2014; 23:08:31 >
  • o logitech ipod dockunu bende aldım, hala paramı iade etmediler :) arkadaş örnek vermiş onu ama biraz gereksiz şekilde kesin konuşmuş.

Ama CoMiSeR, sen de benzer şeyleri spormarketim konularında yapıyodun, şimdi başkasına laf etmeye hakkın olmamalı bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 14 Ocak 2014; 23:36:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ValarMorghulis

Üslup eleştirilebilir de her firma için onlarca insan çok daha ağır suçlamalar yapıyor çoğu da yersiz hatta. D&R'ın da o mevzuları ortada, adam adi demiş geçmiş işte. Dolandırıcı dememiş, paraların üstüne yattı dememiş başkaca gerçekten suça konu olacak hakaret yok vs. Suç isnadı çerçevesinde değerlendirilebilecek bir durum yok yani abartmayalım. Kendine güvenen, uğraşırım diyen siparişi geçti aldı güle güle kullansın, ben arkadaşın mesajı üzerine ve önceki mevzuların da bilinciyle sipariş geçmedim ne hakkımı yedi diye düşünüyorum ne başka bir şey.Alamayan olduysa kendi tercihidir kulp takmaya gerek yok.

adi dersin, kesin ve kati kimseye yollamaz dersin de hak mı olur dostum.. ben de yıllardır burayı takip ediyorum; bu tip fırsatların canlı bomba olduğunu hepimiz biliyoruz, bazen oluyor, bazen olmuyor..

• Arkadaşlar sizin başka derdiniz yok mu ?
  • Firmanın hiç yapmadığı bir husus olsa eyvallah.Ortada bir şey yokken yani... Ben D&R dan onlarca kitap,albüm siparişi veriyorum ama iş bu tip durumlara geldi mi uzak duruyorum. Sonuçta adam sipariş geçmiş ve biliyoruz ki tedarik edemiyoruz bahanesi %99 yalandır. Bu açıdan bakıp da hak hukuk yemek temeliyle girip üstüne bir de suç icat etmenin pek de doğru olmadığını düşündüğüm için yazdım. Elbette kişisel fikrimdir sadece dile getirmek istedim.
  • ürünü alan var mı? logitech z323 den farkı var mı ses olarak (kağıt üzerinde aynılar)
  • kullanan biri olarak söylüyorum hiç düşünmeden alın..sesi sonuna kadar açamayacaksınız o kadar güçlü bir sistem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropfen

ürünü alan var mı? logitech z323 den farkı var mı ses olarak (kağıt üzerinde aynılar)

bahsettiğiniz sistemi kullanmadım ama bu hayet tatminkar..
  • Mükemmel bir sistem, sesi son ses açmak nasip olmadı :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z323 kullanmadım ama arkadaşımda Z313 var, ondan bariz üstün. Kağıt üzerinde 5 watt rms farkı görünüyor ama sanki daha fazla fark varmış gibi ses alıyorum. Philips PSC 605 ses kartıyla kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wilkommen

quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

quote:

Orijinalden alıntı: wilkommen

quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

Bu ürünün önceki serilerinden kullanmıştık, emsallerine göre oldukça kaliteli. Özellikle baslarda mükemmeldi. Oda da keyifle film izliyor, müzik dinleyebiliyorduk. Kibar ve kaliteli ürün isteyenler kaçırmamalı.

Biraz daha bütçesi olanlar bunun abisi sayılabilecek Edifier x600 modelini düşünmeliler. Fiyatı 90-100 TL civarında.

Hocam bu abisi dedigimiz edifier 2.1 de optik ses girisi bulunurmu acaba plazma tv vs icin

optik giriş yok, sadece 3.5mm jack var. optik çıkış o fiyatlara zor, genelde 300 TL üzeri ürünlerde mevcut.

Oha tesekkurler

Bende bu fiyatlara optik girisli uygun ses sistemi.ariyorum plazma icin ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.