Şimdi Ara

PHILIPS SHE8500WT/10 KULAKİÇİ KULAKLIK BEYAZ ' 52 TL' VATAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LİNK

• Güzel ürün ama mikrofonu yok alacak arkadaşların haberi olsun.
  • Bu segmentte bir kulaklık alacaksanız Jbl C100 tek geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Bu segmentte bir kulaklık alacaksanız Jbl C100 tek geçerim
    Böyle bir tavsiye üzerine jbl c100 aldım. Hiç bu kadar hüsrana uğrayacağımı düşünmemiştim. Kulaklıkta bass adına hiçbir şey yok neredeyse. Ses yalıtımı çok kötü. Dışardan tüm sesleri alıyorsunuz. Pedleri değiştirmem hiçbir işe yaramadı. Jbl c100 ün tek artısı sesi berrak vermesi. 50 100 lira bandındaki kulaklıklardaki sesin boğuk, derinden gelme olayı yok sadece. Mikrofonu görüşmelerde iyi performans veriyor. Ancak ufak çapta kayıt alıyorsanız yine hüsran.

Şimdi diyeceksiniz ki 50 60 liralık kulaklıkla da kayıt almazsın. Evet doğru. Ancak kalan özellikleri de vasat. Tavsiye olarak xiaomi fresh edition alabilirsiniz. Geçenlerde konusu paylaşıldı. 30 liradan satıldı. Onun da kablo kalitesi vasat ancak jbl in yarı fiyatına ses performansı olarak kat kat iyi bir kulaklık alabilirsiniz. Ses temiz ve nispeten basslı geliyor. Ayrıca yalıtımı 100 150 liralık kulaklıklar kadar iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LEAME kullanıcısına yanıt
    Biraz şans işi sanırım üstad. 3 sene önce 30 tlye almıştım hala taş gibi en ufak bir sorun ya da cızırtı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Biraz şans işi sanırım üstad. 3 sene önce 30 tlye almıştım hala taş gibi en ufak bir sorun ya da cızırtı yok.
    Sesi dışarıya veriyor mu, oyunda test ettiniz mi acaba?
    Özellikle dayanıklılık + sesi berrak vermesi çok önemli.
    Bu konuda verilen philips nasıldır acaba xiaomi fresh edition için dayanıksız 2 haftada bozuldu diyenler olmuş.
    Şu kulaklıkların sol tarafından ses gelmemesinden yıldım artık ama kulakiçi ama kulak üstü olsun.

edit : philips için yorumları buldum iç açıcı değil.
    https://www.hepsiburada.com/philips-she8500wt-10-beyaz-kulakici-kulaklik-p-BD803752?magaza=Metic&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAjwqpP2BRBTEiwAfpiD-7g-RhkmcyZ7OP3wxvIiEHFBN11GfO0n_GA6HzuMtyYqdmEtsReSqhoCaPgQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 20 Mayıs 2020; 21:52:42 >

• Kulaklığın yarısı dışarıda mandal gibi sallanmasından kaynaklı Kulakiçi kulaklıklardan nefret eden biri olarak, yıllar önce 30 küsür TL’ye philips she3595 almıştım çok memnundum hiç bir sorunu olmadı, bozulmadı maalesef kaybettim.

Şu sıralar appel’ınki var, evdeyim ve dışarı pek çıkmıyorum ancak tabiki dışarı ses veriyor vs. ama mikrofonu efsane.

She3595 60-100 arası bir şey olmuş bu linkteki ürünü mü almalıyım sizce yoksa she3595i mi?

Gerçi linkteki ürün bahsettiğim sevmediğim model gibi duruyor kulaklığın yarısı dışarıda hiç sevemedim o modelleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.