Şimdi Ara

PHILIPS SHE3590 - SHE3595 Kulakiçi Kulaklık [Kullanıcı İncelemesi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sizlere piyasada her yerde bulabileceğiniz ve 0-50 lira bandında kulakiçi kulaklık arayanların sıkça rastladığı bir kulaklığı inceleyeceğim. Bu incelemeyle ürüne dair kafanızda soru işaretleri varsa gitmiş olacaktır diye düşünüyorum.

Ürünün fotoğrafları :

Ürünü, rakibi Sony MDR-EX15LP ile karşılaştıracağım yakın zamanda onu da kullandım çünkü. Öncelikle kulaklığımızın Mid ve Tizlerine değinecek olursak gerçekten iyi sayılır yani optimum seviyede. İlginç bir şekilde pakedinde bassların dinamik oluşuna değinilmiş ama kulaklık bass konusunda rakibi MDR-EX15LP kadar baskın değil, ama kötü de değil dinlenebilir seviyede yumuşak ve hafif basslar vuruyor. Yani bir subwoofer etkisi yaratmıyor.

Ürünün kulağa oturuşu ve rahatlığı iyi sayılır, kutu içeriğinden 2 tane büyük boy 2 tane de küçük boy olmak üzere 4 tane ekstradan silikon çıkıyor. Malzeme kalitesine gelecek olursak ben MDR-EX15LP 'yi beğenmemiştim ve bunu da maalesef beğenmiyorum. Kablolar çok zayıf görünüyor, jak kısmı keza o da öyle. Önceki kulaklığım olan MDR-EX15LP'in bir süre sonra ses seviyesi azalmaya başlamıştı ve sanırım şimdi tamamen gitti, umuyorum SHE3590 daha uzun süre gider :)

Ürünün fiyatı piyasada ortalama 20 ila 35 lira arasında değişiyor ben 29 liraya almıştım bunu. Bu fiyat aralığında bir kulaklık bakıyorsanız maalesef malzeme kalitesinden ödün vermek zorundasınız. Sonuç olarak "idare eder" , "fena değil" denebilecek bir kulaklık. Bu fiyat aralığında bir kulaklık arıyorsanız SHE3590 işinizi rahatlıkla görecektir.

Son olarak ürüne 10 üzerinden bir puanlama yapmak gerekirse :

Bass : 10/5
    Mid : 10/6.5
    Tiz : 10/6.5
    Rahatlık : 10/7
    Malzeme Kalitesi ve Sağlamlık Hissi :10/4

Genel : 10/6

Unutmadan yazayım; SHE3595 modeli de aynı kulaklıktır, onda ekstradan mikrofon bulunmaktadır ve fiyatı ortalama 10 lira daha fazladır SHE3590'dan.

• S4'ümün kendi kulaklığı bozulunca 3595'i Media Markt'tan 30 liraya aldım. Bu fiyat aralığı için bu kadar iyi olacağını düşünmüyordum f/p için alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.