Şimdi Ara

Philips shb4205bk mikrofonlu bluetooth kulaklik 99 tl (bitti)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
19
Cevap
1
Favori
1.391
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Philips shb4205bk mikrofonlu bluetooth kulaklik 99 tl (bitti)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    http://www.hepsiburada.com/
    philips-shb4205bk-00-mikrofonlu-bluetooth-kulaklik-p-HBV000007N9UB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 11 Aralık 2017; 15:4:27 >

|
    |

sorgulamayı sorgulayan bir kaozof !!

Nothing is taboo.
  • Çavuş
    97 Mesaj
    Satıcının güvenirliğini nerden anlıyıcaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Smallman güvenilir bir mağaza bana kalırsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    returnwolf35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nothing is taboo.
  • Çavuş
    42 Mesaj
    aldık bakalım, bilgilendirme için teşekkürler.

smallman'den daha önce harddisk alanlar olmuştu, sorun yaşamamışlardı diye hatırlıyorum.

yanına 1 küsür liralık kablo ekleyerek kargoyu da ücretsiz yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeranadam -- 11 Aralık 2017; 13:51:24 >
    |
    |
    ZALMAN Z11 PLUS - Seasonic M12II-850 80 - msi Z97 GAMING 7 - intel i7 4790K - COOLER MASTER HYPER 212 EVO - msi NVIDIA GeForce GTX 970 - 2xG.SKILL RipjawsX 8GB - SAMSUNG 850 EVO 250GB - WD Caviar Blue 1 TB - AOC G2460PQU
  • Teğmen
    194 Mesaj
    tüh fiyat yükselmiş.
    |
    |
    Ttech makatın mini var bende 68₺ n11 kampanyasından daha uyguna aldım gayet memnunum ondan farkı var mı

Orijinalden alıntı: fitarih

Ttech makatın mini var bende 68₺ n11 kampanyasından daha uyguna aldım gayet memnunum ondan farkı var mı

30 liraya markasız aldım çok memnunum
    bassları güzel veriyor

Bu tipler koşu için uygun mu? Sert plastik kısım koşarken rahatsız ediyor mu?
    |
    |
    CeyKalDa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İki tane aldim isteyen var ise birini aldigim fiyattan gonderebilirim.

|
    |
    |
    |
    ZALMAN Z11 PLUS - Seasonic M12II-850 80 - msi Z97 GAMING 7 - intel i7 4790K - COOLER MASTER HYPER 212 EVO - msi NVIDIA GeForce GTX 970 - 2xG.SKILL RipjawsX 8GB - SAMSUNG 850 EVO 250GB - WD Caviar Blue 1 TB - AOC G2460PQU
  • Yarbay
    3610 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

Bu tipler koşu için uygun mu? Sert plastik kısım koşarken rahatsız ediyor mu?

uzun yürüyüşlerde sorunsuz ama koşuda kulaklık düşer

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ancyraa -- 12 Aralık 2017; 13:47:18 >
    Haydaaa . Nasıl olacak şimdi peki?
    https://www.sikayetvar.com/smallmancomtr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bir dolandirici daha. E bebek de aynisini yapti bebek arabasi yerine kanguru yolladi. Bu firmalari anlamiyorum. Mal mi bu insanlar da farkli urun gonderiyosun.

|
    |
    Ancyraa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nothing is taboo.
  • Çavuş
    42 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ancyraa

Kulaklık geldi ama kablolu olan modeli göndermişler. SHB4205BK/00 yerine SHE4205BK yollamışlar.

yok artık! bu şekilde her yerde 50 liraya satılan kulaklığı 100 liraya satmaya mı çalışacaklar?

ben henüz kargoyu teslim almadım, bu şekilde insanları aptal yerine koyacaklarını düşünmezdim hiç.
    şubesi, yeri belli olan, forumda bir zamanlar yetkilisi olan bir firmaydı bu yanlış hatırlamıyorsam.

ürün kodunu yanlış girmişiz falan da diyemezler, aldığımız ürün belli, ürünün diğer satıcıları belli, fotoğraflar belli.
    fiyatı yanlış girmişiz deseler, şu an satılan fiyatından 50 lira daha ucuza aldık. 50 lira için mi bunlar?

büyük sıkıntı yaşayacaklar.
    http://www.hepsiburada.com/magaza/smallman
    http://www.smallman.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeranadam -- 12 Aralık 2017; 15:40:1 >
    |
    |

• Teğmen
    213 Mesaj
    |
    |
    Firma ile görüştüm. Bizdeki ürün SHE4205BK/00 diyor. HB listeleme yaparken yanlış yapmış, bizde o ürün hiç satılmadı, stokta da yok dedi. Derdinizi orayla görüşüne geldi muhabbet. İade edin dedi çıktı işin içinden...
    |
    |
    dün biz 99 liraya satın aldıktan bir süre sonra fiyatı 150 tl yapıp satışa devam ettiler. satıcı yine smallman'di.

her bir şey almaya çalıştığımızda, "acaba hepsiburada ürünü yanlış listelemiş olabilir mi" diye mi düşüneceğiz?

satın aldığımız bluetooth kulaklığı ister smallman, ister hepsiburada, satıcı kim olursa olsun gönderecekler bize. biz ürün iadesiyle, taksitli ücret iadesiyle uğraşmak zorunda mıyız? sorunu düzeltmezlerse yazabildiğim her yere yazacağım. paramızla aptal yerine konuluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeranadam -- 12 Aralık 2017; 16:12:25 >
    |
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ancyraa

Kulaklık geldi ama kablolu olan modeli göndermişler. SHB4205BK/00 yerine SHE4205BK yollamışlar.

bana da kablolu versiyonu göndermişler. çok sinirliyim.

3-5 senelik konular hala sıcak fırsatlarda dururken, bu konuyu hızlıca biten sıcak fırsatlara taşıyanın da ellerine sağlık, yorulmuşsunuzdur.

bu konuyu çözmezlerse muhatap firmalar hakkında her referans istendiğinde bir eksi yorumum olacak.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Sohbet
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
33,321
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.