Şimdi Ara

Philips ses sistemi açılır açılmaz kapanıyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
5.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ohh bağladım

Ama bu aux kabloyla falan bağlıyoruz, daha iyi bir bağlama şekli yok sanırım. Biraz daha böyle gitsin de artık teknolojiyi yenilemek gerekecek sanırım.

Tekrar teşekkür ettim üstad, Allah razı olsun.
    Yıllar önceki paylaşımınız işe yaradı, bu gibi paylaşımlar gerçekten önemli

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• wolfram39 W kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. Tek başına hdmi yeterli olmalı cihazın ayarlarından kurcalayın isterseniz ses çıkışını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

son halini değiştiriklerini editle arşiv olur.Philips ses sistemi açılır açılmaz kapanıyor. 

• Abiler ben tekrar başa döndüm, bende de kawai 5+1 sistem var. Aynen 3 bölümden oluşuyor, sizin mesajları takip edip parçalardan aldım, bugün içini tekrar açınca bende tny180pn falan yokmuş 😅
    Onu boşuna almışım.
    Daha önceleri çok ısınan bir parça vardı 3bacaklı onu değiştirmiştim, ama düzelmemişti,
    Şimdi tekrar baktım, 1 saattir fişte, ama öyle çok ısınan bir parça yok cihazda.
    Hikayesi: Cihaz uzun süredir boşta olduğundan, şimdi taktım ve 10 dk kadar sorunsuz çalıştı, sonra birden dondu, ekran yazıları öyle sabit kaldı, düğmeler çalışmadı.. cihazı fişten çektim geri taktım ve hiç tepki vermedi ve çalışmadı.
    Hep böyle oluyor. Cihazı 1 hafta bekletieyim, bi 10 dakika full bass çalışır, sonra birden donup kalır, sonra da hiç açılmaz.
    Bana da bir yol gösterin lütfen..

Philips ses sistemi açılır açılmaz kapanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomluekiz -- 19 Ağustos 2021; 17:55:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• cimbomluekiz C kullanıcısına yanıt
    Hocam bence sen bu konuyla alakalı ayrı başlık açmalısın. Çünkü senin sorununla bizimkinin örtüşmesi imkansız gibi bir şey, markalar her şey farklı.
    Kolay gelsin 🙏🏻

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Anladım, haklısın. Ne bileyim valla, böyle uzaktan da çok çözüm bulunacak gibi değil, en iyisi bi ustaya götüreyim.. sağolun yine de.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.