Şimdi Ara

Philips radyolu iphone dock 149 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
2.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun zamandır takip ediyordum. Otantik orjinal bi görüntüsü var ve sesi fayet tatminkar. Aynı zamanda şarj ünitesi olarak da kullanılıyor.

http://m.bimeks.com.tr/Urun/136050

320 ki fiyatlardan düşmüş. Mobildeyim. Arkadaşlar diğer sitelerde satış fiyatını koyabilir. Amazonda fiyatı bile pahalıydı

İphone 5 bağlantılı

Haftasonu %10 hopi ve bonusa 10 tl ramazan bonusuyla kombine ediyorum

Çoğu şubede teşhir var. İnternet üzerinden aşınorsa kutulu geliyor ama 15 tl kargo ücreti var

Ben pendikteki teşhir olmayanı almaua gidiyorum. Alınca inceleme atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun zamandır bende bekliyorum çok güzel bir ürün

•  Philips radyolu iphone dock 149 tl

16 lira kargo

• Lightning bağlantılı ürün için sıcak fırsat. Liste fiyatı 299 TL. Genelde de bu fiyattan satılıyor. HızlıAl'da 269 görünüyor. Alınır, iPod touch 5. nesil ve Spotify ile mütevazi bir ev müzik sistemi yapılır. Yalnız kargo ücreti vazgeçmek için yeterli.

http://www.philips.com.tr/c-p/ORD2105B_12/orijinal-radyo-mini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 12 Temmuz 2015; 14:29:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Radyosuda olsa odama kesin alırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 250 tl ye almıştım, çok kaliteli bir üründür.

• quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Radyosuda olsa odama kesin alırdım

radyo var
    al

• modifix06 kullanıcısına yanıt
    Radyosu var zaten. Dijital FM radyo mevcut.

• İzmirdeki bimekslerde var midir acaba gidip baksak mi acaba. Yine borc yine kredi karti

• evolvo kullanıcısına yanıt
    6 plus ile uyumlu olup olmayacağı konusunda bilginiz var mı hocam?
  • icolie kullanıcısına yanıt
    Cihazı yerleştirdiğin dock ünitesi hareketli, onu tutan kapakta da esneme payı var. Dolayısıyla lightning bağlantılı tüm cihazlar (iPod touch 5, iPod nano 7, iPhone 5 ve üstü) ile kullanılır.

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı bilgi için çok teşekkürler.
  • icolie kullanıcısına yanıt
    Hic o acidan dusunmedim. Ben dock olarak degil mutfak radyosu olarak kullaniyorum. Cok guzel bir radyo, kucuk bir mobilya olarak dusunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Cihazı yerleştirdiğin dock ünitesi hareketli, onu tutan kapakta da esneme payı var. Dolayısıyla lightning bağlantılı tüm cihazlar (iPod touch 5, iPod nano 7, iPhone 5 ve üstü) ile kullanılır.

Tam olarak güvenmemek gerek , iphone 4 ile çalışan ürün 4s ile çalışmıyordu.Buna benzer docktu.o yüzden araştırmak gerek , yeni çıkan modelleri desteklemeyebilir.Çok saçma bir durum ama başıma geldiği için söyliyebilirim
  • Bence dock olarak da çok kullanışlı. Şarj aleti, kablo arama derdi olmuyor. Telefon derli toplu bir şarj ünitesinde durmuş oluyor. Aşağıdaki videoda dock'un esnekliği görülebilir. iPhone 6 Plus denemedim ama muhtemelen sığar.

@hebelehubele iPhone 5 ile uyumlu olduğu yazıyor zaten. iPhone 6 ve iPod touch 5th ile de ben kullanıyorum.

https://youtu.be/lf8-T1wuS7Q?t=55s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 12 Temmuz 2015; 14:47:21 >

• iphone 5 ve sonrası Lightining kullanır, iphone 4s ve önceki 30-pin girişi kullanır.
    Kayseride yokmuş, görüp bakmayı isterdim, hopi falan kullanılsa iyi olurmuş.
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Sizde çalışıyorsa problem yok .bendeki alet iphone 4te çalışıyordu 4s'de çalısmadı.Demek ki o sıkıntıyı aşmışlar.
  • İphon 6 ile çalışıyormu nette bilgi bulamadım yoğun aramalarıma rağmen

• Teşhir olmayan son bi kaç üründen birini aldım. Çok şık gerçekten. Hem radyo hem iphonedaki şarkıları dinleyebiliyoruz.

İphonedaki şarkıyı seçip o şarkıyla uyandırıyor

Aux girişi var. Dışardan ses bağlanabiliyor. Ben bluetooth adaptörümü bağlayıp kablosuz hoparlör olarak kuşlanacağım. İpadde film izlerken sesi oraya vereceğim bluetooth üzerinden. Evde fazladan adaptör vardı

En önemlisi telefon şarz. Bıktım iphone şark kablosu bozulmasından. Bunda tertemiz şarj edicem. Miss

• Yeni uç. İphone 5 ten sonraki tüm ürünlerde çalışır. İpad bağlanmaz docka oturmadığı için

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.