Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.445
Cevap
125
Favori
355.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google asistan çalışmıyor tuşa basıyorum birşey olmuyor ayrıca aramalarda sesli aramada işe yaramıyor bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dead311

6 ay önce aldığım televizyon 21 Mayıs günü şimşekler sayesinde akım korumalı priz olmasına rağmen çipi yüksek voltaj dan dolayı bozuldu 3 gün içinde servis yenisi ile değiştirdi fakat sıfırlanmış cihaz herhangi bir önerdiğiniz görüntü ayarı ve kullandığınız şu uygulamayı indir şu şu işe yarıyor dediğiniz var mı

Hangi çipi bozulmuş hocam servis formunda açıkça belirtilmiş mi acaba, belki sadece sigorta yanmıştır onu çabucak tamir etmiş olabilirler.

• dead311 kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun. O zaman akım korumalı priz de bir işe yaramıyor sonucu mu çıkıyor böyle durumlarda akım korumalı priz var diye servis ücretsiz mi değiştirdi acaba_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 26 Mayıs 2021; 0:18:12 >
  • seas79 kullanıcısına yanıt

Prizden dolayı değil garantisi olduğu için ücretsiz tamir edildi fakat ambilight çalışmıyor belki soketi takmamışızdır diye evde söktüler düzgün gözüküyordu alıp götürdüler tekrar bakalım ne çıkacak

• Anladım hocam tekrar geçmiş olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Darkmessenger D kullanıcısına yanıt

50inç kullanıyorum 62 model paneli kötü bence. hangi ayarı yapsam verim alamadım. uydu yayınında koyu renkli sahnelerde (özellikle atv) görüntü bozuk gibi oluyor. bir de siyahlar daha koyu ve gerçek diyorlardı tam tersi anlamadım durumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar bu bütçelere ne önerirsiniz?

Ağırlıklı Netflix film, dizi seyredilecek.

• Hbbtv TRT 1'de dizilerin yanlış bölümleri var acaba bende mi sorun TRT de mi

• Bu tv 50hrz olması sıkıntı yaratmıyor mu ? Tv alma aşamasındayım. Özellikle ip tv ve maç izliyorum pide ps oynuyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tv geldi kurulum yaptık, 6800e geldi geçen hafta hepsiburada satıcısından aldım. 12 taksit vade farksız denizbank alışveriş kredisi kullanarak.

Fiyat şuan 6500 e kadar indi. Kaçırmayın derim.

Panel açıklığı, Ölü piksel, bulutlanma, ışık süzmesi testleri felan hepsinden başarıyla geçti nazarımda. Yalnız tv servis ayarlarından fabrika açılış saati 2 gösteriyordu. Servis kurulumcuya dedim. 2.kez prize takıldığı için öyle gösterir sıfır tv merak etmeyin dedi. Doğru mudur acaba.

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tam1marjinal -- 29 Mayıs 2021; 14:2:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Dostlar bu bütçelere ne önerirsiniz?

Ağırlıklı Netflix film, dizi seyredilecek.

-film dizi izleyecekseniz tv niz iyiyse tvbox la sorununuzu çözersiniz

-sorunsuz görüntüsü kalitesi ve ps bağlar oyun da oynarım derseniz

100 Hz fiyat-performans için 55xh9096

-ambilight takıntım yok diyorsanız kesinlikle

1-sony 2-samsung

100 hz takıntısı yoksa,

65tu8500

65xh8096

65pus8505 (bu seride android 9.0 kullanan başka modellere de bakılabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahhhiro -- 29 Mayıs 2021; 14:39:40 >
  • mahhhiro M kullanıcısına yanıt
    65pus8505 ne gibi sorunlar yaşanmış ki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dead311

Google asistan çalışmıyor tuşa basıyorum birşey olmuyor ayrıca aramalarda sesli aramada işe yaramıyor bilgisi olan var mı?
    Bir ara bende de oldu . Fişten çıkardım bekledim geri taktım düzeldi hocam .

• tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Kuru bezle fazla bastırmadan silin , yeğenim sopayla çat çat vurduda panel banamısın demedi

• Merhaba , Philips 58pus8505 almıştım ama kodi kullanırken 4k içeriklerde titreme, dalgalanma fps kaybı gibi performans yetersizliği oluyor. Özellikle turkvod ve seyırturk eklentilerinde. Web tarayıcı kullanırkende yine aynı.

Sadece youtube ve netflix 4k içeriklerde bir sıkıntı yaşamıyorum. Sizce uygulamalarda mı sıkıntı var yoksa tv mi kaldırmıyor özellikle kodi 4k içerikleri? .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tam1marjinal -- 31 Mayıs 2021; 17:29:14 >
  • uzun süre kullanan arkadaşlardan sade bir yorum istiyorum 50inch olanını alıyım mı almayım mı ?

diğer seçenek 50tu8000.

• tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, ben de sizin gibi kodi vs üzerinden film izlemek amacıyla almak niyetindeyim televizyonu o yüzden yorumunuz dikkatimi çekti, sorununuz hala devam ediyor mu?

Stremio gibi uygulamalar da denediniz mi? Onlarda da aynı sorunu yaşıyor musunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

Merhaba , Philips 58pus8505 almıştım ama kodi kullanırken 4k içeriklerde titreme, dalgalanma fps kaybı gibi performans yetersizliği oluyor. Özellikle turkvod ve seyırturk eklentilerinde. Web tarayıcı kullanırkende yine aynı.

Sadece youtube ve netflix 4k içeriklerde bir sıkıntı yaşamıyorum. Sizce uygulamalarda mı sıkıntı var yoksa tv mi kaldırmıyor özellikle kodi 4k içerikleri? .
    Kodi v18.9 kullanıyorum, seyirturk kullanırken 4k içeriklerde sizin dediğiniz sorunları yaşamıyorum,
    ama problemin

ayarlar-yürütücü-videolar-görüntü yenileme hızını ayarla da

Başlangıçta/dururken i işaretlerseniz çözüleceğini düşünüyorum.

Kodi de seyirturk de 4k içeriklerde sıkıntı videonun ileri-geri yapılamıyor olması, ama işlevsel güzel arayüzler var, v19 da arayüz azalmış ona geçmiyorum şimdilik.

• 58'' olan ekranı kullanıyorum. Tam karşıdan seyredersen çok güzel bir görüntüsü var tv nin. Ses konusunda büyük beklentiye girmeyin.

2009 dan beri pioneer 5090 kuro kullanan birisi olarak yapıyorum bu yorumu.

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.