Şimdi Ara

⭐Philips PUS8507 Kullanıcıları⭐ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
32
Favori
33.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beş Philips tv kullandım, dördünü ambilight sebebiyle aldım, hala evde üç tane var. Ambilight olmasa kesinlikle başka marka alırdım. Eskiden aynı fiyatlara Philipsin panelleri hep daha kaliteli olurdu, şimdi emin olamıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ALBAY kullanıcısına yanıt

Sony XR58... şimdi gerisini hatırlamıyorum gidip mediamark ta inceledim. ekrana dokununca cam değil değişik bir ekran var ve dokunduğunuz yerde iz çıkıyor ve kayboluyor çok şaşırdım ve renkler vs. hiç doyurucu değildi ayrıca menü hızı da çok yavaştı bu sebepten 65pus8507 satın aldım. Siyahlar hariç çok memnunum cihazdan da.

• kikiemre61 kullanıcısına yanıt

bende aynı ürünü aldım 50pus8807 3 gb ram görünüyor. ne yaptınız siz geldi mi servis

• acaca kullanıcısına yanıt

kullanıyorum ben. Memnunum fakat ram konusu hala kafamı kurcalıyor. Tüketici hakem heyetine başvurdum bir dünya evrak istediler uğraşmadım fakat Philips adına utanç verici. Servis cevabını veremiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kikiemre61 -- 11 Şubat 2023; 8:28:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cpu-z uygulaması ile bakmadınız mı? Play storeda yoksa apk olarak yükleyin.

https://www.apkmirror.com/apk/cpuid/cpu-z/

Ben çok bi önemi olduğunu düşünmüyorum. İki yıl öncesinin 2gb ramli modelinde de aynı yazılım çalışıyor, boş ram 500-600 civarı, 8507de de olsun 700-800. Artık optimizasyon mu sebebi nedir bilmiyorum. Ha 5-6 yıl önceki telefonumda da 6gb ram vardı ki o yıllarda çok çok fazla bir miktar, bi faydasını gördüm desem yalan olur. Bence önemli olan işlemci seti ki geekbench skorları en üst seviye tvboxlar ile yarışır düzeyde. Kısacası tvnin fiyatına göre içinde hatırı sayılır bir donanım olduğunu düşünüyorum.

• Tavsiye edebileceğiniz AIR MOUSE var mi? Normal pc mouse ile tam uyumlu değil. Sağ tuş geri yapmıyor. Kendi uygulamalarında çalışmıyor.

• Vatan Bilgisayar'da bugüne özel PHILIPS 58PUS8507 58inc televizyona %10 indirim yapılmış.

Fiyatı 18.499 TL'den 16.649,10 TL'ye düşmüş.

Az önce satın aldım

Takip eden diğer arkadaşların da haberi olsun diye linki buraya da ekliyorum.

https://www.vatanbilgisayar.com/philips-58pus8507-58inc-146-cm-4k-uhd-android-tv-3-tarafli-ambilight-uydu-alici.html

⭐Philips PUS8507 Kullanıcıları⭐

• Merhaba dostlar,

Yazdıklarınızı okudum ve televizyonu almaya karar verdim, dün vatan bilgisayardan sipariş geçtim akşam 10dan sonra 12.239 tl ye düşüyor bilginiz olsun. Daha ucuza bulamadım. 50inçlik versiyonu aldım ben.

Televizyonu yetkili servis haftasonu kuracak evdeyken görmek istedim bir sorun çıkar ise orada olup kayıt altına almak için. Kurulduktan sonra yada kurulurken dikkat etmem gereken şeyler nedir? Extra bir görüntü ayarı yapmadan kullanmak zor mu oluyor ? Kurulunca ilk izlenimlerimi paylaşacağım.

• skletocmia S kullanıcısına yanıt

PUS8807 kullanıyorum. Kendi başlığında paylaştığım ayarları bunda da kullanabilirsiniz. Tavsiye ederim.

SDR Ayarları (Uydu ve Full HD medya)

Görüntü tarzı: Film

Renk: 55

Arka ışık :100

Keskinlik: 6

Siyah seviyesi: 35

Gelişmiş

Görüntü temizleme

Parazit azaltma: kapalı

Mpeg parazit azaltma: max

Keskinlik

Ultra resolution: Açık

Renk

Renk Geliştirme: minimum

Renk gamı: geniş

Renk sıcaklığı: Normal

Beyaz nokta hizalama

2 nokta

Kırmızı: 119

Yeşil : 118

Mavi : 108

Kontrast

Kontrast modu: Görüntü optimizasyonu

HDR video ölöeklendirme: Açık

Dinamik kontrast: Kapalı

Video kontrastı: 75

Işık sensörü: Kapalı

Gama: 2

Hareket

Hareket Tarzları: Film

HDR Ayarları:

Görüntü tarzı: HDR Canlı

Renk: 85

Arka ışık :100

Keskinlik: 6

Siyah seviyesi: 35

Gelişmiş

Görüntü temizleme

Parazit azaltma: max

Mpeg parazit azaltma: max

Keskinlik

Ultra resolution: Açık

Renk

Renk Geliştirme: max

Renk sıcaklığı: Normal

Beyaz nokta hizalama

2 nokta

Kırmızı: 100

Yeşil : 105

Mavi : 100

Kontrast

Kontrast modu: Görüntü optimizasyonu

HDR Premium: Maximum

Video kontrastı: 100

Işık sensörü: Kapalı

Gama: 0

Hareket

Hareket Tarzları: Film

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Hocam kontrast modunu görüntü optimizasyonu seçtiğiniz için otomatik olarak arka ışığı karanlık sahnelerde kısacaktır ancak ben yine de arka ışığı 100e çıkarmazdım. Philipslerde arka aydınlatma LED’leri çok sorun çıkarıyor, gözünüz alışacak kadar mümkün mertebe kısmak lazım.

• Denizinbabası kullanıcısına yanıt
    Bu sekilde biraz karanlık bile hocam. Siyah seviyesi düşük olduğu için dengeleniyor.
    Görüntü optimizasyonu olmazsa bu sefer siyahlar gri oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom-karınca -- 21 Şubat 2023; 18:49:55 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba bu kumandada ki kısayol tuşuna örneğin rakuten tuşuna disney + ı aktarmak istiyorum nasıl yapılıyor bilen var mı?

• hakanstarrr kullanıcısına yanıt

Button mapper uygulamasını yükleyin. O program ile istediğiniz tuşa istediğinizi atayabiliyorsunuz.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim deneyecem akşam. :)

• arkadaşlar iyi akşamlar. bu tv'de reklamları nasıl engelleyeceğimizi bilen var mı? adguard dns nasıl kuracağız?

• selamlar,

58PUS8507

65PUS8007

65PUS8507

Bu üç model arasında kaldım, almışken 65 almak istiyorum ama 8507de fiyat çok artıyor, ayrıca paneli IPSe dönüşüyor gözüküyor bu tabloya göre (https://forum.donanimhaber.com/philips-pus8505-kullanicilari-grubu--154472954#&gid=1&pid=a309163bdd88db9c317726ed6b5c461b-154472975.)

8007'nin fiyatına çıkabilirim ama onun da 8507'e göre ne eksiği var, paneli nedir vs. bir türlü bilgi bulamadım. Siz ne önerirsiniz, 8007 ile 8507 arasında nasıl bir fark var?

• Merhabalar,

50pus8507 ile aranıza katıldık, bu televizyon için IP TV önerisi olan var mıdır ?

• Güncelleme yapmak istiyorum, internet var ancak böyle bekliyor. Nasıl çözerim
    ⭐Philips PUS8507 Kullanıcıları⭐

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Wsscx W kullanıcısına yanıt

Kablosuz mu bağlı? 5ghz ise 2.4ghz deneyin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.