Şimdi Ara

Philips PUS8204 / PUS8804 Deneyim Grubu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
12
Favori
42.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amon35

55B9 modelini 8000'e getirmek mümkünken almadım. C9 modelinin satıldığı fiyata B9 almak koyuyor. (8000-8200 civarı varsa bu sefer düşünmeden alırım)
    Bu konuyu takip etmenizi tavsiye ederim.
    Konu sahibi lg yetkili bayi. Kampanyaları bildiriyor. Uygun fiyatları yakalayabilirsiniz belki.

https://forum.donanimhaber.com/lg-tv-2019-2020-tavsiye-edilen-modeller--139217274-395#143244393

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burberrys42 B kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim. 55pus8204 siparişini verdim. Sipariş gelmeden b9 fiyatı düşerse 8204 modelini iptal ederim.
    55Pus8204 modelinden memnun musunuz? Vertical banding, bulutlanma gibi problemi var mı?

Evkur'da bunun 65'i var mıydı hocam? Onun da mı sonu /12 ile bitiyordu?

Forumda 1-2 tane 8204 alan var, onlar da sırra kadem basmışlar.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Buradayız hocam :) Evkur da aynı modelin 65i yok. Bunlar ithal mal olduğu için herkes getirmiyor sanırım. 55 Evkur da 65 Vatan da var sadece. PUS8204 modelinin /62 Türkiye montajı yok. Hepsi /12 Avrupa montaj.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mfurkanbasyigit M kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam

Lütfen bizi yalnız bırakmayın, ben de 65PUS8204 aldım.

Bugün (Daha doğrusu pazar günü) Vatanbilgisayar'ın websitesinde gezerken Philips satış danışmanına denk geldim.

"8204" ün sonu /12 mi /62 mi diye sordum. /62 dedi. Ne kadar doğru bilmiyorum. Evkur bile /12 ürünü getirmiş. Umarım benim cihaz da /12 olarak gelir.

TPV'nin (Philips'in TV Bölümünün sahibi firma) Polonya fabrikasının sitesine göz attım. Harika bir site yapmışlar. Buradan İstanbul'a gönderim var gibi görünüyor.
    http://www.tpvpolska.pl/en/menu/18/about-us.html

• amon35 kullanıcısına yanıt
    Evkurdan sipariş ettim aynı modeli. Gelmesini bekliyorum. Amblight özelliğinden almak zorunda kaldım. Bana kalsa c9 ya da b9 alacaktım.

Siz nereden sipariş ettiniz tutar nedir.
    Ben evkur 5.799 tl aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burberrys42 -- 4 Mayıs 2020; 3:7:59 >
  • Ben evkurdan 5799 tl aldım.
    Siz nerden kaç paraya aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Evkur'da bunun 65'i var mıydı hocam? Onun da mı sonu /12 ile bitiyordu?

Forumda 1-2 tane 8204 alan var, onlar da sırra kadem basmışlar.
    Evkurda sadece 55 var. 65 ler vatanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burberrys42 -- 4 Mayıs 2020; 3:15:13 >
    Bende evkurdan aldım.(5799) 55pus8204 evkur dışında sayılmıyor sanırım.
    Konuyu canlandıracak video ve bir kaç fotoğraf ile deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz hocam.

• Tekrardan Merhaba arkadaşlar. İlk mesajlara çıkarsanız aldığım TV ile ilgili değerlendirmemi okursunuz, 1 adet ölü piksel demiştim daha sonra 2 tane daha fark ettik. Artık canımız sıkılınca servisi aradık, 1 haftalık bir süreç sonrasında Philips Merkez değişim kararı çıkarmış. Ben THH ye kadar gideriz diyordum ama helâl olsun. Yarın aldığımız yere giderek yenisi ile değişim için görüşeceğiz.

Artık kesinlikle tavsiye edebileceğim bir Televizyon. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. 😂

Emin ol şu forumun %90' ı orada ki satış danışmanlarından daha bilgilidir. Onların söylediklerine bakmayın. 62 Türkiye montaj, 12 Yurtdışı montaj. 65PUS8204 içinse Philips sitesinde 62 Türkiye montaj ürün kaydı yok.
    Ülke olarak benim cihazın arkasında da China yazıyor.
    Son söylediğiniz ile ilgili bilgim yok, ama garanti, kurulum, taşınma vb durumlara dikkat edin öyle bir niyetiniz var ise, illa ki kargoyla gelecek ve benim pek içime sinmez.

• Birşey merak ediyorum. Araştırdım ama bulamadım. Pus7304 modeli mi daha yeni bir model yoksa pus8204 modeli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: switel

Birşey merak ediyorum. Araştırdım ama bulamadım. Pus7304 modeli mi daha yeni bir model yoksa pus8204 modeli mi?
    8204 daha üstün bir model. Özellikleri de daha iyi. Ayrıca 7 inci seriden sonra çıktı.

İnternette baktığımda 2019da çıkan televizyonlar arasında pus7304 gözüküyor ama pus8204 gözükmüyordu. Ben de 2020de çıkanlara baktım. Orada da göremeyince kafamda soru işareti oluştu. Benim de bildiğim 8 serisi 7den daha iyi, 9serisi de 8den iyi oluyor. Acaba normalde türkiyeye gelmeyen bir model de o yüzden mi yazmıyor listede bilemedim.

• switel kullanıcısına yanıt
    Hocam aşağıdaki linkten PUS7304 ile PUS8204'ü aratın. 8204 üretim tarihi olarak daha yeni.
    Gerçi üretimi hala devam ediyor ikisinin de.
    Bence 8204'ün en büyük artısı kumandasının altında klavye olması. Kalite olarak pek birşey beklemiyorum. Yani 7304'den fersah fersah önde bir kalite sunmayacaktır. gene de Philips'in PPI index'ine göre 200 puan daha önde. [7304 - 1900puan ; 8204-1900puan]
    https://www.philips.com.tr/c-w/tuketici-urunleri-destek/televizyonlar.html

Philips PUS8204 / PUS8804 Deneyim GrubuPhilips PUS8204 / PUS8804 Deneyim Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 5 Mayıs 2020; 3:1:29 >

https://www.epey.com/televizyon/philips-55pus8204.html

• Evkurdan tv yi alanlar , kaç günde evinize getirdiler cihazı. Bilgi verir misiniz.

Çok teşekkür ederim.

• Ürünü aldığınızda philips servisi eve gelip ürün kurulumu yaptı mı? Sanırım ürün geldikten sonra philips servisi arayıp kurulum talebi yapmak gerekiyormuş. Ben böyle birşey yapmadan ürünü kendim kurarsam garanti sıkıntısı yaşar mıyım bilemedim. Gelen üründe kusur olması durumu yaşarsam diye çekindim.

Ben bunu özel olarak Philip'i arayıp sordum.
    Temsilci "Kendiniz kurabilirsiniz. Garanti dışı kalmaz. Ancak bazen oluşan problemlerde müşteriler kendilerini iyi anlatamıyorlar." dedi.

Bana kalırsa haftasonuna da denk gelse 1-2 gece bekleyip yetkili birileriyle tv'yi kurmak, varsa yazılım güncellemek ve test yapmak çok daha mantıklı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.