Şimdi Ara

Philips PUS7002 kullanıcıları . (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
10
Favori
19.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • favori kanallardan bazıları kendi kendine siliniyor .hele trt spor hd tüm kanallardan siliniyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe80

favori kanallardan bazıları kendi kendine siliniyor .hele trt spor hd tüm kanallardan siliniyor .
    aynı sorun bende de var, her zaman yapmıyor. şimdiye kadar 4 kez falan listeyi mecburen yeniledim. güncellemeden sonra daha az yapıyor sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatcan19

Arkadaslar uygulamadan youtube dan video izleyebiliyorum ancak bir siteden izleyemiyorum . Bunun cozumu nedir ? videoyu oynatmıyor internet tarayıcısından girdiğimde.
    ben puffin browser ile çözdüm o sorunu. biraz kasıyor ama videoları açıyor.

• neozine kullanıcısına yanıt
    https://uptodown-android.tr.uptodown.com/android
    bu uygulamayı yükledim ben tvye google play store gibi işe yarıyor şimdilik aradığımı buluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

ben puffin browser ile çözdüm o sorunu. biraz kasıyor ama videoları açıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam uzun zamandır açmadığım Puffin'i bugün açmak istedim. Başlangıç ekranında Puffin TV logo ekranını geçtikten sonra "yükleniyor" deyip kalıyor. Muhtemelen Google Play üzerinden güncelledi kendini ve öyle kaldı. Sizde durum nedir.

Uygulamayı silip yeniden kurdum ama aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 16 Mayıs 2018; 1:19:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam uzun zamandır açmadığım Puffin'i bugün açmak istedim. Başlangıç ekranında Puffin TV logo ekranını geçtikten sonra "yükleniyor" deyip kalıyor. Muhtemelen Google Play üzerinden güncelledi kendini ve öyle kaldı. Sizde durum nedir.

Alıntıları Göster
    bugün bir daha denerim. en son 5 gün önce çalışıyordu. kendi tarayıcısında açmayan videolar, puffinde açılıyor.

• ayarlar kısmında görüntü formatı kısmı pasif
    format değiştiremiyorum
    sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Alıntıları Göster
    hala sorunsuz çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

hala sorunsuz çalışıyor

Alıntıları Göster
    Hocam ben mesaj attığım gün sorunlu idi. Cloudmosa destek birimine mesaj attım. Sorunu düzeltiyoruz dediler. Sonradan düzeldi.

• ps4 pro aldım extra bir ayar yapmam lazım mı? hangi hdmi girişine bağlasam fark oluır mu? bilen var mıdır?
  • guncelleme geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01taklamakan01

guncelleme geldi
    boyutu baya büyük muhtemelen, 1 saattir download yapıyor. şimdiye kadar 2 kez iptal etmek zorunda kaldım, artık bu sefer gerekirse sabahlayacam.

• güncellemeyi bitirdim, öncekinden değişik herhangibir şey yok, kanal geçişleri hala yavaş.

• TPM171E _ 003.000.240.000 – Date: 2018/05/21
    - Improvements for sound interruptions after channel change
    - Improvements to media playback
    - Improvements for ARC connection
    - Fix to avoid at audio being heard at 4AM/6AM on some ARC devices
    - Fix for standby issue with PS4
    - Fix for USB screen being shown at boot-up
    - Fix for OLED TV’s where Clear Image Residue did not work when triggering it through settings
    menu
    - Fix for TV switching to Google Play Movies instead of HDMI
    - Updated translation string database
    - RC SW update
    - Re-enable RC5 support
  • 49pus7002 kanalların kaybolması ve yer değiştirmesi hala devam ediyor. Şu ana kadar televizyon 2 defa yazılım güncellemesi aldı. Fakat bunu düzeltemediler. Televizyonu alalı 5 ay oldu. Müşteri hizmetleride çözüm üretemiyor. Tüketici hakem heyetine başvurdum. Bekliyorum.
  • Arkadaşlar 55" olanı için 3399 tl şu zamanda verilir mi? Düşüncesini yorumunu yazacak olan olursa çok sebinirim bugün alınacak televizyon yorumlarını gerçekten önemli

• garmen G kullanıcısına yanıt
    Aynı soruyu bende 49 icin soracaktım

Su anda 2899 lira ama kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kanatlandırmayan_Redbull -- 4 Haziran 2018; 13:56:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garmen

Arkadaşlar 55" olanı için 3399 tl şu zamanda verilir mi? Düşüncesini yorumunu yazacak olan olursa çok sebinirim bugün alınacak televizyon yorumlarını gerçekten önemli
    fiyat güzel,, değerlendirin bence

• longboy75 L kullanıcısına yanıt
    otomatik kanal güncellemeyi kapat.benim yapmıyor suan
  • Bu modelin 55 inch olanı vatanda 3339 tl iken 49 inch olanı 3499 tl. 49 inch olanın özellikler bakımından bir üstünlüğü mü var neden böyle? Bir de tavsiye eder misiniz bu tv yi 55 inch olanının fiyatı aşırı cazip geldi. Yahut bu fiyat bandında tavsiye edebileceğiniz başka tv ler de var mı?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.