Şimdi Ara

PHILIPS PUS6412/12 Kullanıcı Yorumları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
13
Favori
43.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar merhaba, ben de uzun araştırmalarım sonucu 43PUS6412/12 modelinde karar kıldım, yaklaşık 10 gündür de kullanıyorum.

Cihazda bir problemle karşılaşmadım, kullandığım kadarıyla gerek görüntü kalitesi üst düzey, gerekse Android arayüzü çok hızlı. Televizyonlar konusunda çok detaylı bilgi sahibi değilim fakat bu televizyondan çok memnunum diyebilirim.

Benim bir de sorum olacak; bu televizyon ile beraber PS4 Pro kullanan arkadaş var mıdır? PS4 Pro performansı ne derecede merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Benim de ayni yalniz ben guncellemeyi netten indirip kendim yapmistim. Tv ilk geldiginde surum 159 du netten 171 e guncellemedi

• quote:

Orijinalden alıntı: ozimogi

PHILIPS PUS6412/12 Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar merhaba, ben de uzun araştırmalarım sonucu 43PUS6412/12 modelinde karar kıldım, yaklaşık 10 gündür de kullanıyorum.

Cihazda bir problemle karşılaşmadım, kullandığım kadarıyla gerek görüntü kalitesi üst düzey, gerekse Android arayüzü çok hızlı. Televizyonlar konusunda çok detaylı bilgi sahibi değilim fakat bu televizyondan çok memnunum diyebilirim.

Benim bir de sorum olacak; bu televizyon ile beraber PS4 Pro kullanan arkadaş var mıdır? PS4 Pro performansı ne derecede merak ediyorum.

Evet kardesim tv harika. Gerek görüntü akıcılığı gerek android hızı çok iyi. Eskiden sıkıntılar olmuş olabilir ama şuan öyle değil. Zaten android olması başlı başına güzel. Stor daki oyunları indir oyna. Olmayanları usb den apk dosyalarını netten indirip yükle. Benim philips tv lere karşı ön yargım vardı işte önyargı büyük cahillik. Bu hayatın her alanın da yanlış bi hareket. Herşey için her kafadan konuşan oluyor. Kendin bizzat gör duy kararını ver. Sen nasıl hissediyosun ona bakacaksın. Adam gelir x marka modeli över ama onun algı hissi başkadır sen aynı heyecanı hissetmezsin. Her insanın beynin de kendine ait bir dünya modeli var. Anlatım tanımlar uyabilir ama his aynı olmayabilir. Cok fazla kafayi yakmaya gerek yok. Akillisi akilsizi cahili herkes yaziyor. En guzeli gidersin atiyorum 3 model var pus6412 mu7000 uj651 goruntulerine bakarsin + - degerlendirir alirsin. Webos ve tizen e gore ben androidi tercih ettim bana boyle guzel birde ambilight onlarda olmayan bir ozellik ve guzel deneyim bundan sonra da philips alirim gene alsam. Dedigim gibi kim nasil begeniyosa en guzeli odur.

• Ps pro test edildi performans 10 numara 👍🏻 Ben aktif olarak ps4 ile kullaniyorum, yakinda da xbox alacagim.

Bu arada philips hue setini aldim, çok çok daha eğlenceli oldu tv 😁

• Archos mx player kodi md.emu ppsspp epsxe daha ne isteyim pc kullanmadan tv de hepsi var. Logitech kablosuz pad da kullaniyorum. Hatta torrentten film de indiriyorum hafizasina hepsi kolaylik oldu.

PHILIPS PUS6412/12 Kullanıcı Yorumları

• quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

Ps pro test edildi performans 10 numara 👍🏻 Ben aktif olarak ps4 ile kullaniyorum, yakinda da xbox alacagim.

Bu arada philips hue setini aldim, çok çok daha eğlenceli oldu tv 😁

Hocam maçlarda ve sağdan sola (veya soldan sağa) doğru hareketli sahne geçişlerinde, yatay kamera hareketlerinde banding rahatsız etmiyor mu? Veya kontrastı mı köklediniz perdelemek için?

Bu arada PS4 PRO, Apple ürünleri, Hue, Xbox falan iyiymiş sizin. Allah artırsın.

• Bersance B kullanıcısına yanıt
    Torrennt işi nasıl oluyor yahu?

Hocam hiç maç izlemediğim için dikkat etmedik ama banding testinde hiç göze batan birşey ile karşılaşmadım, tamamen pürüzsüzdü.

Darısı size olsun diyelim 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blitzkrieger -- 10 Aralık 2017; 23:46:22 >
    Söylediklerinize tamamıyla katılıyorum. Zaten almadan önce kendime sorduğum 2 soru vardı; benim bütçem ne kadar sorusu ve bir televizyondan neler bekliyorum sorusu. İlk soru çerçevesinde yaptığım araştırmalardan sonra bu televizyonda karar kıldım, iyi yaptığımı da düşünüyorum :)

• Blitzkrieger B kullanıcısına yanıt
    İçim rahatladı, performans konusu kafamı çok kurcalıyordu, yarın ilk işim PS4 Pro almak olacak :) Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

• Blitzkrieger B kullanıcısına yanıt
    Utorrent apk netten indir usb den kur. Torrent linkleri usb den calistirabilirsin.

• Son yazılıma rağmen Dahili HD UYDU alıcısı ile TV izlerken bazı günler TV restart atıyor beyler.

İlginç, test etme imkanım yok maalesef Kablo TV kullandığım için. Yazılımla düzeltilebilir bir problemdir umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Izledigim sadece 1 kanal var onu da cogunlukla netten izliyorum, kullanicilar hatalari iletiyor zaten duzelir.

hocam senin bahsettiğin sorunları ben yaşamıyorum daha önceki bir kaç konuda da test etmiştim ama birey göremedim. 2 haftaya yakın dahili uyduda kullandım ve yayın sırasında resetleme problemim olmadı.

Yazılım konusunda ise bilgiler seninki ile aynı. Hatta daha önce tarih konusunda da ben 6 ekim dediğim de o değil 16dır demiştir, ona benzer bir muhabbet olmuştu. Gördüğüm kadarıyla ülke bazından güncellemeler geliyor, uygulamalar da benzer şekilde.

Reset problemine gelince, arkaplanda çalışan işlem çok fazla ise yayın sırasında resetlemesi bundan olabilir diye düşünüyorum.
    hocam tv memory cleaner'ı nasıl yüklediniz? mağazada görümüyor da, apk olarak mı? birde torrent programı olarak hangisini kullanıyorsunuz? son olarak hdd'de ki fotoğrafları görüntülerken hangi programı kullanıyorsunuz? kumandadan zoom in zoom out yapabiliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digi_boy2006 -- 12 Aralık 2017; 11:56:18 >
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Evet harici olarak apk indirip yükledim. Torrent olarak flud daha kullanışlı, utorrent de ayarlara girip gondermeyi sınırlayamiyosun. Fotograflara tv den bakmadim ama kumanda degilde pad la gezmek daha kolay oluyor. Harici uygulamalarin bazilari kumandadan yonlendirilmiyo ama pad de sorun olmuyo.

• Yanıtlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Esasen arka planda öyle aman aman uygulamalar yok. Hatta Ram kullanımına baktığımda nerdeyse yarısı boş, 1.02 GB dolu. Telefondan 400 mb daha boş.

İnşallah donanımsal değildir. Sadece Dahili HD uydu alıcısı ile TV izlerken bazı günler oluyor.

Saygılar.

cevap için teşekkürler hocam, peki belirttiğiniz uygulamalar dışında, tavsiye edebileceğiniz olamazsa olmaz dediğiniz uygulama var mı acaba? (mesala antivirus falan yüklemeye gerek var mı bilemedim)
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Hocam virüs vs kurmadım. Doğaçlama yap sen nasıl mutlu oluyosan rahat hissediyosan öyle kullan. Çok fazla kurala bağlama kendini. Ben 7 yıldır sadece 1 tv kanalı izliyorum bu sebeple kanal değiştirme vs sorunum yok, isterse kanal geçişi 10 sn olsun bana etkisi olmaz:-) Oyunla falan da vaktimi saatlerce boşa harcayacak değilim, ps4 falan uğraşamam o performansı nasıldır onu da bilmiyorum. Eski nostalji emulatör basit oyunlar onları da biraz dikkatimi toplamak rahatlamak için oynuyorum ama kısa 10-15 dk anca. daha çok okuyorum müzik açık oluyo netten indirdiğim güncel yada eski filmlere bakıyorum, tv bu ihtiyacımı karşılıyo ambilight de güzel bi detay değişik heyecan oluyo, yani hocam kendini kasma rahat ol az bişey yaşayıp öbür taraftayız.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.