Şimdi Ara

PHILIPS PUS6412/12 Kullanıcı Yorumları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
13
Favori
43.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

cihazın 50 hz olması sıkıntı yaratır mı acaba? ben daha çok ps4 pro ile kullanmak için bu modeli almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar ps4 veya xbox one ile deneyip deneyimlerini bizimle paylaşırlarsa sevinirim.

Bu işi iyi bilenler 65 inç için 50 hz önermiyor, ben geçen hafta 65 awox aldım ilk işim ps4 de fifa oynamak oldu ve hiçbir sıkıntı görmedim, çok keyifliydi, tv de bulutlanma ışık sızması olduğundan geri yolladım iade olacak büyük ihtimalle, ben 50 hz sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum, ve en yakın 100 hz 65 ile arasında 2500 lira fark var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

quote:

cihazın 50 hz olması sıkıntı yaratır mı acaba? ben daha çok ps4 pro ile kullanmak için bu modeli almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar ps4 veya xbox one ile deneyip deneyimlerini bizimle paylaşırlarsa sevinirim.

Bu işi iyi bilenler 65 inç için 50 hz önermiyor, ben geçen hafta 65 awox aldım ilk işim ps4 de fifa oynamak oldu ve hiçbir sıkıntı görmedim, çok keyifliydi, tv de bulutlanma ışık sızması olduğundan geri yolladım iade olacak büyük ihtimalle, ben 50 hz sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum, ve en yakın 100 hz 65 ile arasında 2500 lira fark var..

aynen hocam 65pus7502 modeline baktım 100 hz 7500 tl, yani dediğiniz gibi 2500 tl fark var, ps4 zaten 60 hz'de çalışıyormuş, o zaman 50 hz almak daha mantıklı

• Çok büyük paralar 50 hz Bence epey idare eder..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_16 -- 31 Ekim 2017; 14:26:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BehlülÖz

Var mıdır yorum yazacak olan? Bende bu TV yi almayı düşnüyorum da..
    Vatan a samsung mu 7000 almak için gittim pus6412 de karar kıldım.
    @user38

Öncelikle tv çok güzel ses, görüntü, Ambilight Özellikleri. samsung 7000 almanı tavsiye etmem daha önceden pus6501 almıştım. Tabi ki de yeni çıkan 2017 tv leri incelemeye başladık yine philips te karar kıldık bizde ilk senin gibi ikilem de kaldık karşılaştırdık + ları - leri bana göre en çok tv nin android olması+ Ambilight Özellikleri + tv nin sistem her zaman güncellenebiliyor olması Google Play oyun + program ne varsa yükleye bilirsin süper sürekli güncellenen bir sistem çok kolaylık sağlıyor.

• user38 U kullanıcısına yanıt
    tv'yi kullanan arkadaşlar artı ve eksileri ile görüşlerini yazarlarsa, bizim gibi almayı düşünen arkadaşlara yol göstermiş olurlar, görüşlerinizi bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman72

Merhabalar,

Ben de bugün gittim ve 65pus6412 aldım.

5.000 TL olan fiyatı avea dan aylık 20 TL'lik internet sözleşmesi yaptım ve 4.550 TL'ye indiler.
    5 ay sonra taahhütten cayınca 50 TL oluşacak cezayı da 50 TL hediye çeki verdiler. bonusa da 6 taksit.
    Bu finansal kısmı,

Teknik olarak ta samsung mu 7000'e göre birçok artısı olduğu için bu cihazı tercih ettim.
    Aslında gönlümdeki aslan sony 65xd85 serisi cihazdı ama çok pahalı ve bu fiyatlara inmedi gitti.

Umarım Philips pişman etmez.

Ama gerçek 100 Hz, HDR, Ambilight, Android, enerji tasarruflu oluşu, renklerin canlılığı bayağı hoş teknik artılar.

Aslında çarşamba teslim edecekler ama servis montaja geldiğind bulunmak istediğimden cumartesi teslim edilmesini istedim.

Umarım iyi çıkar.

Hocam dün bende teknosa ya gittim 450 lira gibi bir indirim yok hattı taşırsanız 200 lira gibi bir indirim yapıyorlar

• erman72 E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım aldığın panel 100 değil 50 hz dir. Bu boyutta sorun olabilir bilgin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatay_26

Arkadaşım aldığın panel 100 değil 50 hz dir. Bu boyutta sorun olabilir bilgin olsun.

1 hafta awox kullandım 65 inç 50 hz panel maçlar, ps4, filmlerde hiçbir sıkıntı görmedim, belki dediğiniz sorun yıllar sonra olabilir, şuan 100 hz yayın zaten yok, çok profesyonel düşünürseniz ozaman 50 hz olayına takılırsınız, normal kullanıcı için bence hiçbir sorun yok, ayrıca nasıl sorun çıkar onuda bilmiyorum..

• arkadaşlar philips pus6412 modelinin 65 inç olanı va panel mi kullanıyor acaba?

https://www.displayspecifications.com/en/model/1b01aa9

burda öyle belirtilmiş ancak bazı sitelerde ips yazıyor, emin olamadım, 65 inç diğerlerinden farklı herhalde
  • quote:

arkadaşlar philips pus6412 modelinin 65 inç olanı va panel mi kullanıyor acaba?

https://www.displayspecifications.com/en/model/1b01aa9

burda öyle belirtilmiş ancak bazı sitelerde ips yazıyor, emin olamadım, 65 inç diğerlerinden farklı herhalde

Ips direk led panel kullanılıyor

• Cem_16 kullanıcısına yanıt
    bende öyle biliyordum hocam da displayspecifications.com sitesinde 65 inç'lik modelinde va paneli görünce şaşırdım, 55 inç ve diğer modellerinde ips yazıyor, herhalde yanlış yazılmış, philips'in 8 serilerinde va panel var, onlarda çok pahalı :(
  • Beyler aylardır 43MU7000 modelini araştırıp direkt o modeli almaya giden birisi olarak Vatan'daki görevlinin de telkinleri ile 43PUS6412 modelini aldık. Yarın kısmetse servis ürünü getirip kurulum yapacak. İnşallah memnun kalırız. Herkese saygılar.

• Dün 5000 lira olan tv teknosa da 6500 olmuş, tüm tv'ler zamlanmış,..

• Cem_16 kullanıcısına yanıt
    hocam teknosa zaman zaman indirim yapıyor, dün indirimliydi, takip etmek lazım
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam, görüşlerinizi belirtirseniz seviniriz, özellikle ps4 ile deneme şansınız varsa seviniriz, tv'yi alan arkadaşlar herhalde memnunlar, kimse foruma yorum atmıyor
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Aynen şimdi gittim hafta sonu tekrar indirime girecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_16 -- 1 Kasım 2017; 19:5:46 >
  • quote:

Aynen şimdi gittim hafta sonu tekrar indirime girecekmiş

Kaç liraya iniyor hocam indirimle? Biz Vatan'dan 2599'a aldık ve şu an Teknosa sitesinde bu model için stok görünmüyor.@Cem_16

Teşekkürler hocam. Çok fazla beklentimiz yok ve Android sıkıntılı malum ama üzmesin yeter. Bu arada bende PS4 yok malesef.
    @digi_boy2006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Kasım 2017; 19:9:56 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    65PUS6412 için yazdım şuan 6500 5000 liraya düşecekmiş haftasonu..

• quote:

65PUS6412 için yazdım şuan 6500 5000 liraya düşecekmiş haftasonu..

Anladım hocam. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.