Şimdi Ara

Philips OneBlade inceleme 'Tıraş bıçağına teknolojik dokunuş' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
7.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Duna

http://www.philips-store.com/store/catalog/oneblade-face-style-shave/category/ONEBLADE_FACE_STYLE_SHAVE_CA_US_SHOPPUB/US/en?navAction=pop&navCount=1

yok kartuşları ayrı. bildiğin 35 dolar 200 avro nerdeymiş. ben anlayamadım

Bende video'da editörden duydum. Test ettiği modelin €200 fiyatı varmış.

• bekleyip görelim o zaman ne farkı varmış...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0.48'deki kız güzel.

Makinenin fiyatı çok fazla, pazarlamadan zerre anlamıyorlar yapın 50 Euro herkes alsın, sizde bizde kazanalım. Zaten kartuşlu yapmışsınız yazıcı gibi iki kartuşka makine fiyatına getireceksiniz.

• abi traş makinasının da pro su plusu mu çıkıcak nasıl bir markasınız siz ya..

• Ben bi numara göremedim, bildiğin traş makinesi işte ne varki bunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: maximus8282

0.48'deki kız güzel.

Makinenin fiyatı çok fazla, pazarlamadan zerre anlamıyorlar yapın 50 Euro herkes alsın, sizde bizde kazanalım. Zaten kartuşlu yapmışsınız yazıcı gibi iki kartuşka makine fiyatına getireceksiniz.

İzlerken icimden gecti ne tatli kiz diye

• quote:

0.48'deki kız güzel.

yaw hocam nerden gördünüz kızı. helal olsun ne uçan kaçıyor ne kaçan

bizde mal mal videoda traş makinesi seyrediyoruz.
  • En alt model 200€=660tl... Haftada 2-3 defa berbere gitsek bence aynı paraya gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

quote:

0.48'deki kız güzel.

yaw hocam nerden gördünüz kızı. helal olsun ne uçan kaçıyor ne kaçan

bizde mal mal videoda traş makinesi seyrediyoruz.

• 20 tl'lik simbo neyinize yetmiyor :)

• Traş olma biçimine baktığımda çok kullanışsız olduğunu gördüm. Yıllardır makina-jilet kullanırım ve küçücük o başlıkla o şekilde kesmek çok kullanışsız geldi gözüme. Panasonic'in traş makinaları inanın bundan daha pratik ve hızlı, üstelik daha sinek kaydı traş yapabiliyor.

• Ya bırakın şimdi, en iyi jilet budur!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

Oynatıcı sıkıntılı olduğu için uzun süredir video izleyemiyordum, şimdi buna baktım, hala aynı sıkıntı var. Mobile geç demeden PC'den video izlenmiyor.

Merhaba

Hangi tarayıcıyı kullandığınızı ve varsa önemli eklentileri yazar mısınız.

Yazılım ekibimiz hemen ilgilenecektir.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Standart oynatıcıya HTML 5 i getirin bence. Alternatif Html5 değil, onun altındaki HTML5 ve Html5 HD oynatıcı sağlıklı en azından firefox ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 5 Eylül 2016; 14:58:06 >
  • Kaç arkadaş siteye girerken kendisinden nick ve şifre girmesi isteniyor. Geleneksel her ay reyting düşmesi önlemi olarak nick parola hatırlamama, hatırla desende sayfa değiştirirken tekrar nick parola isteme, böylece sayfaya 2-3 kere restart attırma yöntemi başladı. Bunu sürekli yazacağım ama siz bu yaptığınızdan utanmayacaksınız sayın donanım haber yetkilileri. Bsc sitesinde bu olmuyordu ama son 2 aydır o site de bunu yapmaya başladı ki bsc nin son zamanlarda inişe geçmesinden aynı yöntemi yapacağınızı tahmin ediyordum. Ayıp.!

• Gene bir traş videosu seyrettik, tekrar vurgulamak gerekirse ıslak traşın yerini hiç bir şey tutmaz, tutamaz.

• Ni-CD pille yola devam ediyorlar sanırım?
  • Çok iyi. diğer markalarda benzerini çıkarır fiyatı ucuzlar.

• 200 euroya ben 10 sene tras olurum :) abartmislar. Mach 3 yetiyo rahat rahat. Philips tras makinesi almistim zamaninda 3 haftada çope attim. Makineler gereksiz.

• Mesut bey videoda oneblade' in en ucuz modeline 200 euro demişsiniz bir yanlışlık var sanırım. Amazon.de de en üst modeli 70 euro linki aşağıya ekledim

https://www.amazon.de/Philips-QP6520-30-Pr%C3%A4zisionskamm-14-L%C3%A4ngen/dp/B01AXMKH2A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1479211417&sr=8-1&keywords=Oneblade+pro

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.