Şimdi Ara

PHILIPS MMS460 5+1 mi yoksa Logitech x540 mı?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar film-müzik için hangi ürünü önerir siniz? ikisinin de fiyatları aynı..

• x540
  • mms460, kuru, sert bass ları olan ve sorunlu bir settir, ilerde sorunlar çıkartabilen bir settir.
    x540, forumda DH yönetimindeki arkadaşlarca da incelenmiş, daha yumuşak ve derin bass ses veren, pörtlemeyen bir settir.
    İki setin de tizlerde eksiklik sorunu vardır ancak x540da fdd2 teknolojisi ile surround sesler daha bir üst teknoloji ile kullanıcıya sunulur.
    Şahsen x540 öneririm bu kıyasta..
  • philips ses sistemi alırken iki defa düşünün
    iki sistem arasında kesinlikle X540
  • X-540 Tavsiye Ederim. Sub'u Mms460'dan Daha İyidir ve Sese Yüklenildiğinde Sesi Bozmayan Setlerdendir.
  • iyi de yakın bi zamana kadar philips 460 daha pahalıydı ve ona rağmen çok öneriliyordu...hatta ben aynı soruyu o zamanlar sorduğumda aynı fiyat grubunda olmadıklarından karşılaştırmanın mantıksız olduğu söylenmişti..
  • X540 daha iyidir. Bi arkadaşımda vardı mms460 dinledim yan uydularını hiç beğenmedim. x540'ın uydular çok daha kaliteli. Hem görünüm olarakta x540 daha güzeldir. Çoğu kişi mms 460'ın sub'ının pöflediğini falan yazıyor. Bu kadar sorunu varken bu sete bulaşmak olmaz. x540 al pişman olmassın
  • quote:

Orjinalden alıntı: kapisiz

iyi de yakın bi zamana kadar philips 460 daha pahalıydı ve ona rağmen çok öneriliyordu...hatta ben aynı soruyu o zamanlar sorduğumda aynı fiyat grubunda olmadıklarından karşılaştırmanın mantıksız olduğu söylenmişti..

mms 460 ı öneren kişiler x540ı dinlemiş ve buna rağmen mms 460 önermişlerse kulaklarında ciddi sorunlar var demektir veya kasıtlı taraflı yazmışlardır.
    Büyük ihtimalle 2 seti de dinlemeden yorum yapılmıştır.. Malum, forumda hangisi pahalıysa o daha iyidir mantığı (mantıksızlığı) var..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

quote:

Orjinalden alıntı: kapisiz

iyi de yakın bi zamana kadar philips 460 daha pahalıydı ve ona rağmen çok öneriliyordu...hatta ben aynı soruyu o zamanlar sorduğumda aynı fiyat grubunda olmadıklarından karşılaştırmanın mantıksız olduğu söylenmişti..

mms 460 ı öneren kişiler x540ı dinlemiş ve buna rağmen mms 460 önermişlerse kulaklarında ciddi sorunlar var demektir veya kasıtlı taraflı yazmışlardır.
    Büyük ihtimalle 2 seti de dinlemeden yorum yapılmıştır.. Malum, forumda hangisi pahalıysa o daha iyidir mantığı (mantıksızlığı) var..

evet arkadaş doğru söylüyor hangi ürün pahallıysa onun iyi olduğu söyleniliyor...
  • Fiyat olayı ayrı bi konu ama kişisel beğenide çok ayrı bişey. Mümkünse alacak kişide iki seti dinleyip öyle alsa daha iyi olur. Biz ne kadar x540 desekte belki arkadaş dinleyince mms 460'ı beğenicek.
  • Teknoloji biraz şans işi de olsa geçenlerde mavi bilgisayardan kampanya ile mms 460 aldım. Subwoofer çalışmıyor diye geri gönderdim (diğer arkadaşlarımınki çalışıyor gayet). Parayı geri isteyip en azından mağazada dinleyerek bu 2 setten birisini alıcam. Ama genel olarak mms 460'ın subwooferının zaman içinde pek istenmeye sesler çıkarttığını herkes söylüyor. Bir de mms 460'ın güzel ses vermesi için forumdakilerin dediğne göre iyi bir de ses kartı şartmış ama x-540'ın ses kartı iyi olmasa da işi az çok kotardığı yönde fikirleri. Ayrıca mms 460 uyduları duvara asılamıyor( küçük odalarda yerden kazanmak ve daha düzgün sistemi kurmak için duvara asılması avantaj) ve hepsi aynı boyutta, center'ı diğer uydularla aynı güçte ve sesi açıp kapama buradan yapılıyor, pek kullanışlı deil gibi geldi. mms 460'ı az çok kullanmş(subwoofersız ) biri olarak uydularda dip ses çok belirgindi bilemiyorum x-540'da böyle mi..
  • x540..Tereddütsüz..
  • x-540 bass karakteeristiği yumuşak ama herkes yumuşak basslar sevmeyebilir kimisi kuru sert tok basslar sever mms 460 bass karakterisiğide bu yönde zaten.sert bass a çok yüklenmedikçe yani seviyesini yarıdan fazla açmadıkça pörtlemiyor şu an bende mms 430 dan z2300 geçtim çünkü yumuşak bassları severim ama sert tok bass sevenler için mms serisi birebir şahsen o sert basslar miğdemi bulandırıyor ama zevkler tartışılmaz
  • mms 460 fabrika çıkışı arızalı bir ürün..onlar için normal olan bi puf sesi var sub woofer da...müzik te olmayan ama sub ın kendinden eklediği bir ses olarak kabul edersen diğer 460 kullanıcıları gibi ''ben setimden memnunum''dersin
  • x540 tabıkıde
  • tabiki x540 çok daha iyi mms den
  • anladım demek ki x540 daha iyi..peki x 540 ile microlab fc861 den hangisini tavsiye edersiniz...film-müzik için..
  • bana yanıt yok mu
  • slmlar ben kerem 18 yasındayım.......
    ben 2. el alıcam hangisini alsam 5+1 ses kartımda yok onuda alıcam 20 tl o
    mms 460 philips 60 tl
    x-540 100 tl
    yardımcı olabilecek olan varmı?
  • x-540 al
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.