Şimdi Ara

PHILIPS`MI LG`MI ? KARARVEREMEDİM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: eliot

Bende philips 107T ile LG F700B arasında kararsız kaldım bu iki monitörü aynı anda çalışırken teknosada inceledim F700B gerçekten Flat ama Renkleri Philips in gerisinde yani daha soluk geldi bana hatta biraz ayarlarını kurcalamayı denedim ama nafile philipsin renkleri çok daha canlı
    Lg ise çok şık bir monitör ve gerçekten Flat, Philips de ise köşelerde hafif bir bombe var dikkat edince fark ediliyor. Lg kullanan arkadaşlar bu renk durumu ayarlanabiliyormu ben contrast ve brightness ile oynadım ama Philips in renklerini tutturamadım?

arkadasımız söylediklerini bende yaptım teknosa da aynen yazdıgı gibi LG flat ,PHILIPS te hafif bombe var renk te lg geride kalıyor ...(ben lg aldım kasa cok şık, flatron ,zaten köselere takıntım vardı, görüntü ile oynayıp tatmin oluyorsun bombeli ekran almak istemedim yoksa eski yi kullanırdım)....
  • gacgun un dediği doğru tüpler samsungtan çıkıyor ama Philips istediği verimi almasa zaten onlara yaptırmaz. Yani samsungun yapmış olması bir problem değil. Bu arada ben yaklaşık 4 yıldır Sony 17" Trinitron kullanıyorum hala üstüne tanımıyorum. Bundan sonraki inşallah 19" LCD Sony olacak
  • 107 p iidir
  • http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=303&productid=bd15432

dostum bu monitörü dün 129$+kdv ye aldım izmirde.başkası için aldım yemın ederim kendım içinde almayı düşünüyorum.bu fiyata bu görüntü kalitesini bulamazsın.bence bu monitörü araştır.pişman olmazsın...
  • Philips 107E kullanıyorum..Hani çok süper bir model değil ama sorun çıkartmadan beni götürüyor..Ben filipis den memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: duduco

gacgun un dediği doğru tüpler samsungtan çıkıyor ama Philips istediği verimi almasa zaten onlara yaptırmaz. Yani samsungun yapmış olması bir problem değil. Bu arada ben yaklaşık 4 yıldır Sony 17" Trinitron kullanıyorum hala üstüne tanımıyorum. Bundan sonraki inşallah 19" LCD Sony olacak

Philips'mis LG'mis hikaye keske SONY CRT monitor uretimini durdurmasaydi yeni modellere yonelirdik. Ben de uzun zamandir 17" SONY kullaniyorum ama benim monitor haric tum parcalar siyah, bu da uyumu bozuyor. Sirf bu yuzden Samsung 793MB mi alayim diyorum ama attan inip deveye binmek olmazmi bu
  • 107p al hiç düşünmeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa147 -- 8 Ekim 2004, 21:36:57 >
  • samsung u unutma magic bright lı 17" li öneririrm philips hikayeeee.
  • lg dedik...
  • lg ye yanaşma bile.diğerleri iyi mon.tör.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

lg ye yanaşma bile.diğerleri iyi mon.tör.

zauhauahuh ii misin sen...

içtin mi yoksa?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.