Şimdi Ara

PHILIPS`MI LG`MI ? KARARVEREMEDİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR KENDİME YENİ BİR MONİTÖR ALMAYA KARAR VERDİM.KAFAMDA BELİRLEDİGİM 1 2 MODEL VAR AMA TAM OLARAK EMİN OLAMIYORUM HANGİSİ ALMAM KONUSUNDA LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

1- 17'' PHILIPS 107T MONITOR
    2- PHILIPS - 107B40 17' REAL FLAT CRT MONİTÖR
    3- PHILIPS 107P50 17" CRT Monitor
    4- 17'' LG F700B FLAT MONITOR

NOT: 1,2,3 sırasındaki PHILIPS monitörler KASA olarak aynı fakat ürün kodları farklı sanırım ben çözemedim bu işi farklı farklı siteleri gezdim ama aynı kasa bu monitörde farklı farklı kodlar yazıyor.Acaba aralarında özellik farkımı var? bu konu hakkında bi bilgisi olan yardımcı olsun lütfen

LG Tek model düşünüyorum diyerleri okdr çok ilgimi çekmiyor.

Ürünlerin fiyatları hakkında bi bilgisi olan varsa msg atarsa sevinirim

Görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.MSG okuyan veya Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler ..

• fiyatlar konusunda biraz bilgim var.philipsler 107t 135$ 107p 165$ lg de154$ civarında yalnız bunnar kdv hariç fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gacgun -- 6 Ekim 2004, 16:55:10 >
  • 17" philips 107t
  • PHILIPS 107P50 17" CRT Monitorü tek geçerim. diğerlerinden biraz pahalı ama kesinlikle parasının hakkını veriyor
  • LG F700P diyorum kesinlikle. o pahalı gelirse B diyorum. genel olarak görüntü kalitesinde zaten bütün monitörler birbirine yakındır. ki lg'ler başarılı ürünler arasındadır. ve philips ile lg'nin görüntü kalitesi aynı olsa bile lg dış görünümü nedeniyle alınması gerekir. dış dizaynı muhteşem lg'lerin. diğer bütün monitörler odun gibi hiçbir heyecan vermiyor insana.
  • ben kısa bir süre 107b4 kullandım,şimdi de 107p5 kullanıyorum,ikisinin de özellikleri neredeyse aynı,bunların arasından ucuz olanı almanı tavsiye ederim.
  • tabiki philis
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

LG F700P diyorum kesinlikle. o pahalı gelirse B diyorum. genel olarak görüntü kalitesinde zaten bütün monitörler birbirine yakındır. ki lg'ler başarılı ürünler arasındadır. ve philips ile lg'nin görüntü kalitesi aynı olsa bile lg dış görünümü nedeniyle alınması gerekir. dış dizaynı muhteşem lg'lerin. diğer bütün monitörler odun gibi hiçbir heyecan vermiyor insana.

Yok aslında bu 107B nın goruntusu de cok ıyı aslında hakkını yememek lazım
  • 107p tabiki
  • bence lg ...benim bi philips bi de lg monitorum var ikisi de ayni ozelliklere sahip fakat lg daha iyi goruntu veriyor bence yine de sen bilirsin
  • hiçbir monitör LG F 700 P den ii deildir...
  • Lg öneririm.Ama birde Samsung lara baksan
  • Ne lgsi Ne philipsi samsung varken lafı bile geçmez
  • İşin gerçegi benim onayım aslında PHILIPS yönünde sadece tercih yapamadıgım şey
    107p nedir ?
    107b nedir ?
    107 t nedir?
    arasındaki farklılıkları merak ediyorum
    ama sanırım bunun içinde de en pahallısı 107p neden arada 35 40 $ fark var ?
  • Bu arada 107B nın Fotografı
    http://www.hs.com.tr/dosyalar/urunler/PHIL_MON_C107B40_c.jpg
  • philips ten vazgeçme kardeşşşşş
  • lg 19" bende var cok iyi monitor herkesede bundan aldırıyorum suanda 3 arakadasıma bunu tavsiye ettim aldılar ve sorun yok.ama alabilirsen f700p yi al yuksek cozunurluk avantajı var cok iyi monitor.200$ olması lazım.
  • cok para kardes 200 $ okdr para verdıkten sonra 200 $ daha koyar LCD alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: infsphinx

hiçbir monitör LG F 700 P den ii deildir...

çüşşş dünyanın en iyi monitörü deseydin bari 107p4 al pişman olmazsın trinitron tüplüdür kendisi
  • philips samsung monitörler süper
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.