Şimdi Ara

Philips mi, Elektrolux mü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• philips çok çok iyi ailecek kullanıyoruz 8 farklı model var bizde ailede ama o sizin koyduğunuz modelden kayın biraderim pişman koldan kumandalı ve o kumanda bölümünde pil var haberiniz olsun kumanda bölümü hassas bozuldumu 3 farklı ayarı sadece ora yaptığından sıkıntı olur zemin çekiş ayarı yapamazsınız aynısının koldan değilde süpürgeden ayarlananı daha iyi ve 100 150 lira daha ucuza ondanda var çünkü koldan kumandalının hortumu ayrıca pahalı 100 tl diğerine göre yani 200 300 lira düzüne göre fazla masraf yapmaya gerek yok bence electrolux güzel markadır ve dikey şarjlı süpürgesini kullanıyoruz annemlerde emiş gücü falan iyi keza arkadaşımda düz süpürgesini almış çok iyi diyordu oda alınabilir fakat maraton serisi efsane bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• arnica almaya karar verdiğinizi görünce üzüldüm, nedenmi; 700 küsür liranın hakkını verebilecek kalitede değil bana kalırsa. bu kelimeleri 6 yıl arnica bora 5000 kullanan biri olarak söylüyorum. arnica ortalama bi ürün üretiyor ama çok aşırı kalitesiz malzemelerden yapıyor ben bundan sonra arnica asla almam. miele markasında karar kıldım sizede tavsiye ederim
  • phılıps
  • Electrolux den uzak dur ,bir yıl olmadan hortumu yırtıldı ve garanti dışı dediler gittim yan sanayi aldım 2 yıldır kullanıyorum,kurutma aldım sıfır sorunlu çıktı ama 2 ayda zor ikna edip degistirtebildim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Philips.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.