Şimdi Ara

Philips MG7720/15 379 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
12.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Philips kendi sitesindeki fiyatı 379 TL. Aynı ürün Hepsiburada.com'da 499 TL. Mediamarkt'da ise mg7715 modeli 399 TL.

ÜRÜN LİNKİ

Philips MG7720/15 379 TL

Edit : Stoklar bitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezer1578 -- 10 Haziran 2020; 14:47:58 >

• Daha düşer mi ne diyorsunuz?
  • Mm de 319 a satılmıştı sanırım
  • Nuilas N kullanıcısına yanıt
    ne zaman satılmıştı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Daha düşer mi ne diyorsunuz?
    Ben aldım hemen 1 tane. Her yerde çok yüksek fiyatlara satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuilas

Mm de 319 a satılmıştı sanırım
    bu fiyata alın beyler. geçen sene 250 tl den daha ucuzdu ama artık o rakamlar HAYAL.

Herşeye İGV geldi, o yüzden bu fiyatlar artık normal. Düşse düşse 350 ye düşer.
  • Nuilas N kullanıcısına yanıt
    Mm'de de 379 a satıldı bu ürün. Bu dönemde en ucuz turkcell sattı 349 a mı ne yanlış hatırlamıyorsam. Dediğiniz fiyattan mg7715 satıldı. Philips kendi sitesinde 359 a satıyordu açılışa özel şimdi zam yapmış. Ayrıca siteye mg7745 metal kasalı model de eklenmiş iletişime geçip bilgi aldım. Bu hafta satışa açılacağını ve 629 tl fiyat olacağını söylediler Philips MG7720/15 379 TL

• İhtiyaç da var ama fiyat bir tık yüksek geldi. Kod falan olsa keşke. Kupon kodu alanı var ama kod yok. Hayırlısı
  • r_celik22 R kullanıcısına yanıt
    sadece metal degil galiba 180 dakika kullanım da var demi ?
  • HDWaTCHeR kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, daha başka farkı var mı bilemiyorum, pek göremedim o ikisi haricinde. Diğer yüksek modeller ülkeye gelmez zaten herhalde
  • Philips sitesinden 359 a almıştım 1 ay önce. Alet muhteşem ihtiyaç ise kaçırmayın hocam. Batarya abartı uzun gidio, çok güçlü ve çok kaliteli bi alet.
  • Aldık bakalım. Makina eskimişti teşekkürler. Bugün almadığımız her elektronik ürünü seneye almak daha zorlaşıyor malesef.
  • geçen ay fiyatı 359 iken bende almıştım. uzun vadeli düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ederim ürünü. sitesinden kayıt yaptırdığınızda garantisi 5 yıla çıkıyor. bu fiyattan daha düşük bir fiyatta beklemeyin.
  • geçen ay ben de almıştım ihtiyacı olan gözü kapalı alsın
  • Cok memnunum bu üründen hep ucuza kacıp farklı ürğnler almıştım hepsi çöp oldu üçe beşe bakmayın bunu alın
  • geçen ay 330 küsüre philipsin sitesinden almıştım gerçekten çok memnunum
  • 319'a HB'den almıştım. Bu fiyata alınır. Gayet güzel ürün tavsiye ederim. Sadece baş kısmı dar olduğu için saç keserken biraz uğraştırıyor ama bu fiyata kesinlikle alınır. Her işinizi görüyor.
  • Ürün metal gibi duruyor ama sanırım plastikmiş. Yorumlarda öyle yazıyor. Hayal kırıklığına uğradım :/
  • 2 sene önce 270 tl gibi bir rakama yukkodan almıştım, ihtiyacı olan gözü kapalı alsın. Görüntüsü metal ama plastik bir yapısı var, su geçirmemesi, uzun pil ömrü ve hızlı sarj olması çok kolaylık sağlıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.