Şimdi Ara

Philips Hue Play 2'li Ekopaket - Siyah / 698 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
5
Favori
5.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şu nethouse'dan ikili paket almıştım, bugün geldi. Playlerin kenarlarında izler ve ışığın çıktığı alan kenarlarında dikkatli bakıldığında ufak tefek çizikler olduğunu gördüm değişimi talebi açtım. Siz de alırken dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmuRu

Ben şu nethouse'dan ikili paket almıştım, bugün geldi. Playlerin kenarlarında izler ve ışığın çıktığı alan kenarlarında dikkatli bakıldığında ufak tefek çizikler olduğunu gördüm değişimi talebi açtım. Siz de alırken dikkat edin.

kapalı kutu gelmedi mi kardeşim. kutunun dışındaki bant yok muydu. ben de nethouse den aldım. 3 lü paket. ben içini açmadım ama kutunun dışı bantlı kutu da temiz yani. o yüzden sıkıntı yoktur dedim. içi açılıp kutu tekrar bantlanabilir mi dersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liang -- 14 Kasım 2020; 12:55:49 >
  • liang kullanıcısına yanıt

Kapalı kutu ama kutunun alt tarafında bir tane bant var sadece tekrar kapatılabilir yani. Playlerden birinin etiketi (güç kablosu takılan yerin ucunda bir etiket var) nizami iken öteki biraz yamuktu mesela. Dediğim gibi ürün çevresindeki izler beni rahatsız etti böyle plastikte izler olur ya. Öyle olunca da değişim açıp yolladım, bence siz de bir kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 14 Kasım 2020; 14:55:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuRu

Kapalı kutu ama kutunun alt tarafında bir tane bant var sadece tekrar kapatılabilir yani. Playlerden birinin etiketi (güç kablosu takılan yerin ucunda bir etiket var) nizami iken öteki biraz yamuktu mesela. Dediğim gibi ürün çevresindeki izler beni rahatsız etti böyle plastikte izler olur ya. Öyle olunca da değişim açıp yolladım, bence siz de bir kontrol edin.

2 parça geldi açtım şimdi 2 side temiz duruyo. takıp çalıştırmadım şu an üşeniyorum. seni rahatsız şey ampul üzerindeki çizikler mi. ürünü çalıştırdın mı yaktın mı ışığı aydınlatmada çizikler mi beliriyo.

Ampul üzerinde çizik yoktu ışık konusunda da sıkıntı yoktu tamamen kozmetik. Ampul çevresi piano black orada kılcal çizikler vardı kullanımı etkilemez ama sonuçta sıfır ürün alıyorum kozmetiğinin bu şekilde olması beni rahatsız etti.

• anladım şanssızlık olmuş. benimde bi ampul dışardaydı kutuyu sallasan fırlatsan o ampul o koyulduğu yerden çıkmaz. elle bile zor çıkıyo ampul. ama açılmamış ona eminim fabrika çıkışlı tam oturtmamışlar yerine. herhangi bi zarar görmemişti. ben hueleri aldım ama koyacağım yer yok şu an. o yüzden açmıcaktım da diğer 2 parça daha gelsin bi çalıştırayım. sonradan sıkıntı çıkarsa biz suçlu oluruz.

• Şimdi başlangıç paketi aldık 1100e diyelim. Tüm evi adam gibi döşemek kaça mal olur ey dh forum? Şu an Philips 50pus7303 var evde. Güzel teknoloji ışıqlı mışıqlı

• Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt

Ne istediğine ve odanın dizaynına bağlı. Zemin Işığı, Led Şerit, Bloom, Play, E27, Go vs.. Çeşit çok.

• tv nin arkasında led ışıklar varsa hue play 2 lisine gerek yok. eğer bilgisayar monitörün arkasına istiyosan tekli veya 2 li hue play takabilirsin.

tv masasının yanına koyabileceğin müsait yer varsa sağ ve sola 2 tane signe masa lambası, şayet masada yer yoksa tv nin sağ ve sol yere koyabileceğin 2 tane signe zemin lambası ile şık bir görüntü oluşuyor fakat bunlar biraz pahalı.

onun dışında tv masasına değil de diğer komidindir varsa salonda yemek masasıdır falan masalara koyabileceğin hue go, hue bloom, welness, welner, 1 2 tane bunlardan masalara dağıtım yapılabilir.

onun dışında başlangıç paketinde bildiğimiz ampuller var ve tüm bu hue ürünlerini bağlayabileceğimiz bir hue bridge adı verilen köprü var. bide bunların sensörüdür anahtarıdır kumandasıdır ekstra kullanım kolaylığı yaratacak parçaları var. güzel anlattım sanki.

• Şuanda bu ürünün fiyatı fena değil.Yaklaşık bir ay önce 2'li paket + bridge'ı 900 tl'ye almıştım.

• Thundarios T kullanıcısına yanıt

Google hesabınızla eşleştirdiğinizden emin olun Philips hesabınızı. Google Home üzerinde bütün lambalarınız görünüyorsa eşleşmiştir. Ondan sonra tekrar deneyin. Yine olmuyorsa bazı cihazlardaki asistan tüm komutları destekleyemebiliyor, o tarz bir durum olabilir.

Ayrıca oluşturduğum siparişi yanlış karttan oluşturmuşum, sipariş iptale düşmüş. 700'den iade etmek yerine bana göndermek isteyen mesaj atabilir. :)

• saatlerdir led ampulleri takabileceğim lambader, abajur, sarkıt falan bakıyorum trendyoldan hazır 100 er liralık indirim kuponları varken. nasıl bişey almam gerektiği hakkında bilgim yok. belli başlı bi marka da yok. ilgi alanım olmadığı için neyi beğenebileceğimi de bilmiyorum. sonra en son philips in şu modellerini buldum.

https://www.trendyol.com/philips/eseo-spencer-sarkit-beyaz-p-3956665?boutiqueId=537610&merchantId=106883

https://www.trendyol.com/philips/caress-sarkit-nikel-p-3956590?boutiqueId=537610&merchantId=106883

avize sarkıt olarak 2 sinden birini alayım diyorum. nasıl olur acaba. yuvarlak kapalıyı mı alsam açığı mı alsam. yuvarlak kapalı olan daha mı güzel ışık verir acaba. yada varsa fikri olan paylaşabilir.

böyle bir lambader seçeneği de var.

https://www.trendyol.com/philips/caress-krom-lambader-p-3956613?boutiqueId=537610&merchantId=106883

takım mı yapsam yuvarlak kapalıları alıp ? led ışığı kapalı daha güzel yansıtmaz mı etrafı açığa göre. yada avizeyi açık alıp lambaderi böyle kapalı mı alsam.

edit: yuvarlak kapalı sarkıtın montajı yapılmış fotoğrafını buldum ikinci el ilanlarda. çok sade geldi.

https://www.letgo.com/tr-tr/i/philips-ecomoods-caress-sarkit-avize-36917_894a1e47-a133-4d50-9bf0-2ccbb74893d1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liang -- 15 Kasım 2020; 4:32:35 >

Aklıma takılan bir soru var, eğer bilginiz varsa yönlendirirseniz(siz veya forumdan bir arkadaş) sevinirim. Zira konu hakkında pek bir bilgim bulunmuyor. Ben monitörümün arkasına 2 adet hue play koymak istiyorum bir tanesi sağ bir tanesi sol tarafa gelecek şekilde. fakat video izlerken veya oyun oynarken oluşacak ışıklandırma izlenilen videoya göre sağ ve soldaki hue play monitörün sağ ve sol tarafına göre ışıklandırma yapmasını istiyorum. Bunun için bana gerekli olan bileşenler nelerdir. Beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum. İyi forumlar dilerim. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KekiR -- 15 Kasım 2020; 15:13:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KekiR

Aklıma takılan bir soru var, eğer bilginiz varsa yönlendirirseniz(siz veya forumdan bir arkadaş) sevinirim. Zira konu hakkında pek bir bilgim bulunmuyor. Ben monitörümün arkasına 2 adet hue play koymak istiyorum bir tanesi sağ bir tanesi sol tarafa gelecek şekilde. fakat video izlerken veya oyun oynarken oluşacak ışıklandırma izlenilen videoya göre sağ ve soldaki hue play monitörün sağ ve sol tarafına göre ışıklandırma yapmasını istiyorum. Bunun için bana gerekli olan bileşenler nelerdir. Beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum. İyi forumlar dilerim. Saygılar

Sadece Philips uygulaması

• uygulamadan huelerini ekranın neresine koyduğunu seçiyosun o otomatik kendisi işini yapıyor. ekstra bişey yapmıyosun.

• Bence çol saçma alet. 50 tl olsa yine almam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KekiR kullanıcısına yanıt
    Hue sync uygulaması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KekiR kullanıcısına yanıt

Hue play + hue bridge almanız gerekenler, istediğiniz yere konumlandırarak uygulamadan konumlarını ayarlayarak yapabilirsiniz.

• Philips Hue'yi pahalı bulanlar için yaklaşık 5 aydır sorunsuz kullanmakta ve memnun olduğum ucuz alternatif: https://www.hepsiburada.com/osram-led-uzaktan-kumandali-renk-degistiren-9w-806-lm-e27-ampul-pm-HB00000FJ11V

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.