Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Philips hue led şeritleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    Aklımda philips hue led şeritleri almak var bilgisayar masam için ledler yansın yeter ama ledlerin yanması için illa bridge gereklimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoğanYildiz -- 22 Şubat 2018; 22:45:1 >

|
    |
    hue ampülleri bridge bağımsız yanabiliyor, ama sadece tek renk (sarı), duvar anahtarından aç-kapa şeklinde. yani normal sarı ampülden farkı yok. bridge almayacaksan elektrikçilerde satılan ucuz yollu led şerit al daha iyi

KAtılıyorum ama bridge varsa şiddetle tavsiye ederim;) salonda büfenin içine yapıştırdım acayip hava kattı. Özellikle küçük alanlarda ambiyansı tek başına değiştiriyor..
    |
    |
    DoomBringer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    philips lightstrip 2 metre olanlardan bakıyordum bende sanırım köprü olmadan tek renk veriyor...köprü 330 tl şerit + 230 tl toplam: 560 tl para yapıyor...hadi diyelim bu kadar gözü kararttık aldık...şu screen bloom olayını anlamadım ( filme göre ışık verme olayı ) masaüstü bilgisayarım nasıl görecek bu şeritleri...bu konuda aydınlatacak arkadaş varmıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunama -- 20 Eylül 2018; 15:58:48 >

• merhaba

evet bilgisayarınızdanda izlediğiniz dinlediğiniz hatta tüm seslere karşılık bulabilirsiniz

hue sync uygulamasını pc nize indirip tıpkı telefonda olduğu gibi brıdge ile eşleştirme yaptıktan sonra tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz

gözü karartmanızada gerek yok :)ürünleri daha uygun fiyatlara temin edebilirsiniz
    |
    |
    tunama kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba, nerden daha uyguna temin ediliyor acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    murat hocaoğlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Merhaba, nerden daha uyguna temin ediliyor acaba?
    ben amazon tr den aldım 240 tl mi neydi en uygun orda var galiba

Evet Amazon TR çok uygun gerçekten. E14 ampul alacaktım fakat stok bitti maalesef. Başka yerde en ucuza Mediamarkt'ta var fakat o da 280 lira.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    karaqedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

benim aldıgım satıcı marmaristeydi ans elektrik bence yunanistandan falan getirip kargoladılar çünkü gelmesi birkaç gün sürdü birde uluslararası gönderim gibi kutulanmıştı marmaris ans elektrik olarak kendilerine bir sorun isterseniz belki sizin için getirebilirler
    |
    |
    SpesifikBrush kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam sorarım teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 17 Aralık 2018; 14:13:20 >
    |
    |
    Bahsedilenler: karaqedi
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.