Şimdi Ara

Philips Hue Hakkında (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.348
Cevap
116
Favori
111.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Spotify kullananlara ilightshow aplikasyonunu tavsiye ederim. Philips hue ve Spotify muziklerini iyi bir şekilde senkronize ediyor. Kullandığım diğer telefon programlarından daha başarılı buldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksideofthemoon

Bilgisayar da Hue sync programında ayaralar/genel tercihler/arka plan aydınlatmasını videolarda/oyunlarda kullan seçeneklerini kapatın.

Yanıtınız için teşekkürler.

Dediğinizi yaptım, pc'de işe yaradı. Ancak ambilight tv'de halen ekran karanlık iken beyaz olarak kalıyor lambalar.

Başka bir çözümü var mı acaba?

• Hue harici hangi ampüllerin desteği var peki bende hdmi sycn var tv ile senkronize 3 adet play 1 adet ampül 1 adet şerit led bunlara ek yapmak için soruyorum
  • Arkadaşlar elimde 0 şerit led var isteyen olursa yardımcı olabilirim

Philips Hue Hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-Kartal

Arkadaşlar elimde 0 şerit led var isteyen olursa yardımcı olabilirim

ne kadar ?

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    650 lira hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-Kartal

Hue harici hangi ampüllerin desteği var peki bende hdmi sycn var tv ile senkronize 3 adet play 1 adet ampül 1 adet şerit led bunlara ek yapmak için soruyorum

Gledopdo var sanırım

• landscapee kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma anlayamadım
  • Merhaba arkadaşlar bu hue'nin muadili olan daha ucuz tv ve monitör ile uyumlu oda ışıklandırması sistemi yok mu acaba ? Hue kadar kaliteli olmayacağından eminim ama hue ye de bütçemden yıllardır para ayıramadım.

• Selamlar, bilgisayarımın da bulunduğu masaya ambiyans olsun diye almayı düşünüyorum. Sizce monitorun arkasına bir tane hue play yeter mi yoksa led serit alıp masanın arkasına mi yapistirmak daha iyi olur?

• Vespucci kullanıcısına yanıt
    Sanki play alsanız daha iyi gibi. Yarın öbür gün birtane daha alıp tv’nin yanlarına atabilirsiniz. Tv’yi ileride amblight destekli falan yaparsanız güzel olur. Fiyata göre de değerlendirin tabi. Led de kötü değil ama ileriye yönelik değerlendirirseniz iyi olur. Bu arada hue go’ya da bir bakın.
  • Arkadaşlar merhaba,

75''sony tv için nasıl bir sistem önerirsiniz?

Tv'nin haricinde salonda da aydınlatma olsun istiyorum

yardımlarınız için teşekkürler

• Hue bridge uygulamadan bağlanamıyorum, bağlanmadığı için de ışıkların ayarını değiştiremiyorum, cihazı sıfırlamadan bir çözüm yolu varmı acaba
  • @Mekatroniks Destek ve fikirlerin için tekrar teşekkürler hocam :)

İyi bir kampanya yakalarsam sağ ve sol bölgeler için de ufak bir operasyon yapacağım inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LmbrJck -- 13 Ocak 2021; 14:26:1 >
  • LmbrJck L kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın :) bu haliyle bile gayet yeterli duruyor :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 13 Ocak 2021; 18:50:11 >
  • Benim Sistemimde Böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-Kartal -- 13 Ocak 2021; 20:5:23 >
  • Arkadaşlar Hue Bridge ihtiyacı olan varsa uygun fiyata yollayabilirim, bende setten çıkan fazladan 1 adet mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LmbrJck

@Mekatroniks Destek ve fikirlerin için tekrar teşekkürler hocam :)

İyi bir kampanya yakalarsam sağ ve sol bölgeler için de ufak bir operasyon yapacağım inşallah.

sizin tv nin markası nedir?philips amblight mı yoksa başka marka tv ile hue ürünleri mi kullanıyosunuz?

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.