Şimdi Ara

PHILIPS HTS5520/12 Model Ses Sistemi Ve LG 50PT351-ZJ Model Televizyon Arası Ses Ayarlanması HK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar, LG 50PT351-ZJ Model Televizyonumdan USB'ye attığım filmleri izleyebiliyorum fakat filmlerin sesini PHILIPS HTS5520/12 Model Ses Sistemime aktaramıyorum.

Kısaca Televizyonda izlediğim filmin sesini ses sistemine nasıl aktarabilirim? Hangi kabloları bağlamam gerekir yardımcı olursanız çok sevinirim.

Lazım olursa diye Aletlerin girişlerinin ve modellerinin odluğu fotoğrafları aşağıya ekliyorum.

PHILIPS HTS5520/12 Model Ses Sistemi Ve LG 50PT351-ZJ Model Televizyon Arası Ses Ayarlanması HKPHILIPS HTS5520/12 Model Ses Sistemi Ve LG 50PT351-ZJ Model Televizyon Arası Ses Ayarlanması HKPHILIPS HTS5520/12 Model Ses Sistemi Ve LG 50PT351-ZJ Model Televizyon Arası Ses Ayarlanması HKPHILIPS HTS5520/12 Model Ses Sistemi Ve LG 50PT351-ZJ Model Televizyon Arası Ses Ayarlanması HKPHILIPS HTS5520/12 Model Ses Sistemi Ve LG 50PT351-ZJ Model Televizyon Arası Ses Ayarlanması HKPHILIPS HTS5520/12 Model Ses Sistemi Ve LG 50PT351-ZJ Model Televizyon Arası Ses Ayarlanması HK

İkinci bir soru olarak internetten indirdiğim bazı filmlerin ses/görüntü kordinasyonu bozuluyor ilk başta normal gelen sesler ilk yarim saatden sonra gittikçe bozulmaya başlıyor(ses görüntüden sonra geliyor)filmin 1.saatine geldiğimde ise izlenmiyecek seviyeye geliyor bir kaç filmi yarıda kapatmak zorunda kaldım bu yüzden. Bu sorunu internette araştırdığım kadarıyla bazi televziyonlar bazi ses formatlarını desteklemiyormuş veya yanlış destekliyormuş. Eğer doğru anladıysam yukarıda marka/modelini belirttiğim (LG 50PT351-ZJ Model) Televizyonum hangi ses formatlarını destekler film indirirken nelere dikkat etmem gerekir? Eğer sorunun sebebi baika ise nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz?

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avros008 -- 3 Nisan 2017; 19:53:21 >

• Yanlış bölüme açmışım siler misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.