Şimdi Ara

Philips GoGEAR SA4ACT04WN/97 İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Philips GoGEAR SA4ACT04WN/97 İncelemesi

Merhaba arkadaşlar,
    Kendim için aldığım ve sitemde incelemesini yaptığım ürününün incelemesini birde buraya koymak istedim. Almak isteyenlere rehber olması dileği ile

Genel Özellikleri:

4GB Müzik hafızası
    Kablolardan kurtulmamızı sağlayan kablosuz bütün yapı
    22gr ağırlık ve elastik yapı
    9 Saat pil ömrü-Philips’in sitesinde 12 Saat yazıyor ama gerçekte 9 saat
    APE, FLAG ,MP3 ve WMA gibi geniş oynatabilme seçeneği
    Islak ve tozlu şartlara da kullanıma uygun tasarım
    Anlık olarak pil durumunu bize ileten sesli mesajlar
    Ekolayzır görevini gören FULLSOUND özelliği
    60dk’lık bir kullanım için 5dk’lıkhızlı şarj olanağı
    Spor için düşünenler için dahili adım ölçerve sesli bildirim-Ben nasıl ayarlandığını bulamadım veya çok aramadım

Kimler için uygundur?

Spor yapanlar ve yaparken sıkılanlar
    Ders çalışırken kablo derdine kapılmadan kullanmak isteyenler
    İşe veya okula yürürken kablo dertsiz müzik dinlemek isteyenler

Ürünün Güzel yanları nelerdir?

Kablo derdinden kurtarıp rahatça spor yapabilmek
    Kutunun içinden taşıma çantası ve kulak yapılarına uygun kulak padlerinin çıkması
    Çok hafif ve rahat bir yapıda olması

Eksik yanları neler?

Ses miktarı biraz daha fazla olabilirdi-Bana göre tam yeter ama az gelenler olabilir
    Suya karşı tam dayanımlı olmaması.Havızda kullanmak ÇOK iyi olurdu
    Bana göre EN Önemli eksiği ise RADYO’nun OLMAMASI

Genel Yorum ve Değerlendirme:

Bana göre eğer ürünün tüm özelliklerini bilerek ve kendinize uygun olup olmadığını değerlendirerek alırsanız tamamen memnun kalarak kullanabileceksiniz.Benim alma amacım spor yaparken kullanmak ve işe giderkenki vaktimi değerlendirmekti. Gayette memnun olarak kullanıyorum. Yalnız buradan uyarmak istediğim bir husus var. Yolda müzik dinlerken gidiyorsanız karşıdan karşıya geçerken çok çok dikkali olun.Çünkü araçların ve çevrenin sesini neredeyse tamamen kesiyor ve aracın gelip gelmediğini anlayamıyorsunuz.

Bu tarz bir ürün almak isteyen birinin karşısına bu ürün hariç bir de Sony NWZW273SL çıkacaktır.Bu ürüne göre temel farkı 2m derinliğe kadar havuzda kullanılabilir olamsıdır. Ancak 2 kat fiyatı size göz kırpacaktır.

Fiyat konusuna gelince ben ürünü 70TL gibi bir fiyata satın aldım.Sizde alırken buna göre değerlendiririp alacağınız yeri belirlersiniz.

Blogumdaki yazıya da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu yazıma diğer yazılarıma bakabilirsiniz. Yorumunuz ve sorunuz olursa cevaplayabilirim.

Philips GoGEAR SA4ACT04WN/97 İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_eee -- 25 Ekim 2014; 21:58:25 >

• Kardeşim şu anda bu kulakliga bakiyorum. Spor yaparken kullanacagim ama cok terleyen bi yapim var yani yuzumden kafamdan damlaciklar suzuluyor , urunle temasinda herhangi bir problem olabilir mi. Sony yi bu nedenle dusunuyorum ama senin dusuncen nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün terlemele karşı korumalı aslında. Birşey olacağını sanmıyorum. Sony havuzda kullanıma uygun aslında
  • Tesekkurler hocam philips tercih edecegim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam müsait oldugunuzda konuma bakabilir misiniz ?http://forum.donanimhaber.com/m_99679884/f_//tm.htm#99679884

cihazı aldım ama bir kaç sorun yaşıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • Bu ürünü güneş gözlüğüyle birlikte kullansam rahat edebilir miyim,çünkü kulak üstünden geçiyor kulaklık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waffen - SS

Bu ürünü güneş gözlüğüyle birlikte kullansam rahat edebilir miyim,çünkü kulak üstünden geçiyor kulaklık?

Ben kullandım öyle bir rahatsızlığı yok çok. Ancak kişinin yapısına da bağlı olduğunu unutmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.