Şimdi Ara

Philips G403 Oyuncu Faresi - İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videomuzda sizlerle birlikte Philips'in oyuncu ekipmanları ailesinden G403 model isimli oyuncu faresinin tasarımına, teknik detaylarına ve performansına yakından bakacağız.

• Oyuncu fareleri pahalı ama güzel özellikleri ile oluyor. İleride bir tane edinmeyi düşünüyorum.

• O modeli Logitech çoktan çıkardı be Philips.

• Kalitesi, kuyruk kısmındaki iki ledin arasındaki birleşme noktasından anlaşılıyor. Ben de SPD8264 klavye ve SPK9404 faresini aldım. Çalışma ve uyumluluk bakımından hiçbir sorun yok (klavye medya ve W kısa yol tuşları ve fare makro düğmeleri standart W ileri/geri kısa yolları şeklinde sorunsuz bir şekilde, yazılıma ihtiyaç duymadan çalışıyor) ancak malzeme kalitesi açısından çok da iyi değil. Klavye tuşlarının boyası yavaş yavaş silinmeye başladı.
    Fareler çok daha uzun dayanır ancak klavyeler dayanmayacak gibi; bence, acil durum klavyesi olarak kutusunda saklanabilecek bir ürün. 100 Lira civarında para verip de dayanıksız bir klavye almak biraz yoruyor insanı. Fareleri eyvallah da klavyelerine pek bulaşmayın bence. Bunlara para verene kadar 3, 4 tane Philips klavye parasına bir tane giriş seviyesi MS veya dengi bir klavye alın daha iyi. Başına çok büyük bir bela gelmediği sürece en az 10 sene sorunsuz kullanırsınız.

• lterlemez L kullanıcısına yanıt
    00:41'de çok net görünüyor.

• Videoda fiyatı bulamadım hediyesi ne bunun?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.