Şimdi Ara

Philips FullHD LED TV Önerisi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Philips LED TV önerebilir misiniz? Hangi seriyi önerirsiniz? Fiyat aralığı 2.000 - 2.500 tl

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Diyemedim ya la

Selam arkadaşlar,

Philips LED TV önerebilir misiniz? Hangi seriyi önerirsiniz? Fiyat aralığı 2.000 - 2.500 tl

Teşekkürler...

bu yeterli bir seviye dostum

Philips 47PFK7109 47" 600HZ Wi-Fi (Çift Çekirdekli) SMART 3D LED TV + 4 Gözlük (Ambilight Teknolojisi)

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-47pfk7109-47-600hz-wi-fi-cift-cekirdekli-smart-3d-led-tv-4-gozluk-ambilight-teknolojisi/productDetails.aspx?productId=evph47pfk7109&categoryId=163192

• Dönüş için teşekkür ederim..

Peki 2014 serisi geldi mi, gelmedi ise ne zaman gelir ve fiyatlar nasıl olur?
  • bunlar zaten 2014
  • hocam 8907 serisi var 46 inç teknosa ve kliksada.görüntüsü dehşet 1400 hz desigline ayrıca..bi bakıver sana zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: wkend

hocam 8907 serisi var 46 inç teknosa ve kliksada.görüntüsü dehşet 1400 hz desigline ayrıca..bi bakıver sana zahmet

Rica etsem link atabilir misin, bulamadım 8907 serisini.

Vatan'dan almayı düşünüyordum ya da hepsiburada'da olabilir.
  • http://www.kliksa.com/urun/philips-46pdl8908s12-dvb-sdesignline-amb-fhd-3d-smart-led-tv/902068031 2799 a düşmüş..bence cok ucuz fiyatı ama gidip görmenizde fayda var..kliksa ve teknosada var vatan ve h.b dada yok bildiğim kadarıyla
  • özür 8907 yazmısım 08 yapacağıma.tabiki bulamazsın ben öyle yazarsam değilim

• Evet inceledim, tasarım olarak bize laf düşmez aslında neticede ödül almış ancak mükemmel bir tasarımı var. Fiyat olarak alabilirim fakat acaba vatan veya hepsiburada'ya gelir mi sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mR.Hoppala -- 28 Haziran 2014; 16:51:26 >
  • bence sansını çok zorlama arkadas bu tv yi hayatta bu fiyata bulamazsın.ve bir anda bakmısınki kalmamış sonrada ah lar vahlar çekersin..kanaatimce görme sansın varsa görerek al yok öle bi sansım diyosan yine al getir dene beğenmezsen 7 gün içinde geri iade et..daha ben ne diyeyimki sana.ama panel olarak görüntü olarak 10 numara tv..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.