Şimdi Ara

PHILIPS E PUS8505 serisine PVR (USB Kayıt) ÖZELLİĞİ EKLETMEYE ÇALIŞIYORUZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
11
Favori
4.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

dün akşama kadar amazonda 13135 liradan satılan cihaz bugün 18500 lira olmuş zaten artık istesem de almam. ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 2 Şubat 2022; 11:35:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips almakdan vazgeçtim bu konudan sonra teşekkürler..

• zeyze kullanıcısına yanıt
    Yeni serilerinde olabilir özellik. Araştırın isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka mı bu? 2016 Ağustos ayında aldığım Philips 49pus6581 android tv'de dahi var PVR. Philips'in bu işlerine akıl sır ermiyor. Bluetooth işinde de böyle gariplikler var.

• Arkadaşlar çözüm bulamadım ayrıca benim tv de başka sorunlarda var mesela android ayarlarında ne 15 dk da ekran koruyucu 30 dk da kapansın diye ayarlıyorum bir gün sonra açtığımda ayarlar sıfırlanmış oluyor

• son güncellemeden sonrada gelmedi demi? sözde geliştirme yapılmış pvr da tamamen lisans ve dava işinden yırtmak için açmadığı bir özellik o kesin. Ekran kaydı ypan bir uygulama bulmak lazım dicem oda tv kapalıyken işe yaramaz

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    gelmez hocam. unutalım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde babamın evdeki uydu alıcısı bozulmuş hiremco leo uydu alıcısı aldım küçük bi şey usb yi taktım çat durdur oynat kaydet çiçek gibi çalışıyor kanal geçişide hızlı belki bitanede kendime alırım çift kumanda olacak pek sevmem ama yapacak bi şey yok (200 tl nin altındaydı)

• Bu 2-3 yıllık süreçte bir Allahın kulu Tüketici Hakem Heyetine başvurdu mu acaba? Sonuç ne oldu? Hakem heyeti PUS8505/12 ile değişime karar verdi mi yoksa sadece para iadesi mi?
    Ürünün açıklamasında yani broşüründe kayıt özelliği yazdığı için
    Kesinlikle tüketici haklı çıkar zaten hakem heyeti çoğunlukla tüketiciyi destekliyor

• Aynı sorun 8507/62'de de var. Tam bir rezillik. Tabi hata bende, bu konuyu okumama rağmen "8507'de çözmüşlerdir" diye düşündüm.

Philips'in internet sitesinde timeshift var yazıyor tabi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.