Şimdi Ara

PHILIPS DIAMOND VISION (RESİMLi) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
3
Favori
141.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla bilader doğru diyonda ampullerde güsel yaw
    biz bugün connect te philips diamond vision taktık süperdi görüntü akşam 11 de gezdik harikaydı aynı xenon gibi uzunlar dehşet yanıo bizim h4 olamsına rağmen iyi performans vermiyo diolar ama güseldi yani bambaşka bir deneyimimiz oldu ve artık devam edecek
    philips boyalı bir ampulden çok iyi performans elde etmiş herkese öneririm arkanıza bile bakmayın
    yağmurda filan sisler kalsın ikisi sislerle iyi bir kombinasyon oluyo ama sisleri bastırıyo bu ampul

• Arkadaşlar bende bu Diamond Vision alacaktımda aydınlatması çok kötüymüş bide uzun yolda çok sağlıksız oluyormuş xenon almaya karar verdim bence bi görünüş için almayın bunu alacağınıza bir kaç ay bekleyin para biriktirin xenon alın derim ben öyle yapacağım 1-2 ay önce diamond vision alacaktım fakat şimdi biraz bekleyip xenon alacağım resmen gündüz gibi yapıyor + bunlar standart ampüllerden daha az aydınlatıyo hiç tavsiye etmem en iyi görüş açısı bakımından 6000k xenon kit tavsiye ederim...
  • Bu başlığı açan ve Diamond Vision'ı kullanan ilk kişilerden biri olarak diyorum ki, uzun süreli kullanımda ve gece sürüşünde bu ürün "göz yorulmasına" neden oluyor. İlk başta herşey güzeldi, sabah-akşam açıktı farlar, xenon gibi duruyor zaten; fakat belli bir zamandan sonra fiziksel görüntüden çok fonksiyonelliğe ihtiyaç duymaya başlıyor insan. Yani önünüzü görmeniz bir yerden sonra daha çok önemli hale geliyor ve farın dışardan görünüşünü önemsememeye başlıyorsunuz. Bu sebeplerden dolayı, bir süre sonra Osram Silverstar H1 ile değiştirdim halojen ampüllerimi. Şu anda onları kullanıyorum ve aydınlatması gayet yeterli. Diamod Vision ile kıyas kabul etmez. Tabi Osram sarı renk bir ampül, bunu da hemen belirteyim. Sonuçta, bundan sonra halojen ampül alacak arkadaşlara yardımcı olmak adına izlenimlerimi yazdım.
  • Mtec ler mavi parklarla kullanıldığında gerçekten çok güzel bir görüntü veriyor ama görüş mesafesinde aynı şeyi söyleyemem ki benim farlar yenilenmişti ve ondan sonra taktım mtec leri.Şimdiki aracımda orjinal xenon var ve performansı halojen ampullerle karşılaştırılamaz.
  • değerli arkadaşlar

ben yaklaşık 7 aydır diamond vision kullanıyorum 2004 toyota corollamda+

fotoğrafalrını koyarım ama söytlemek istediğim bişey var

ilk alındığı zamanlarda gerçekten beyaz yanıyor xenon görüntüsü veriyor fakat taktırıp da ayarını yaptırmadığınız zaman hiç bir verim alamazsınız.

benim ampulümün alt tarafı sarı yanmaya başladı ayrıca ama yinede sadece çok dikkatli gözler farkedebilir

yağmurlu ve sisli havalarda hiç bir şey de göremiyorsunuz ne yazıkki

ben xenon kit almayı düşünüyorum mtec marka benim için önemli olan uzun menzilleri aydınlatma ve mavi görünmesi

yanlış anlaşılmasın diamondlarda iyi aydınlatıyor ama sadece normal farınız aydınlattığı yeri mavi ve beyaz karışımı güzel renkte aydınlatıyor.yani dimaond vision aydınlatmada çok bi artı getirmiyor ama görüüş olarak en iyisi.piyasada bulunacak en iyi halojen diyebilirim

xenon kit içinde yardımlarınızı istiyorum özellikle kullanan arkadaşlardan

marka tavsiyesi ve ankarada yaptıracağım yerleride söylerseniz çok mutlu olurum

• sislerimde mtec marka halojen

iddia ediyorum ilk yakıldığı zaman ampul soğukken aydınlatmasıda görüntüsüde bazı ucuz xenon kitlerden bile iyi ama sonradan ısınıyor ve özelliği kayboluyor

yani bu dediğim şey ampul soğukken yani en fazla 3 dk sürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa avcı -- 14 Kasım 2007; 13:06:17 >
  • arkadaşlar bende 2004 hyundai elantra var bende bu ampullerden taktırmak istiyorum fakat farlar çiftli 4 tane mi amam gerekiyo birde görünüş nasıl olur acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: _GreeNEyEs_

BEN ÜRÜN DİREKT BUZ BEYAZI IŞIK VERDİĞİ İÇİN,SABAH SAATLERİNDE AYDINLATMA AÇISINDAN ÇOK FAZLA BİRŞEY VERMİYOR... YANİ YAĞMURLU HAVALARDA DA AYNI ŞEY SÖZ KONUSU OLABİLİR BELKİ... SONUÇTA DİĞERİ SARI IŞIK,ÇOK NET GÖZÜKÜYOR.

YAni sabah saatlerinde sarı ışık daha iyi?
  • tavsiye etmem bu far yüzünden 52YTL geçirdi bana poLis ertesi gün gittim sarı aldım taktım farlarıda sattım param olursa mercekli alıp gözüne sokucam polisin ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeLiM_50

quote:

Orjinalden alıntı: _GreeNEyEs_

BEN ÜRÜN DİREKT BUZ BEYAZI IŞIK VERDİĞİ İÇİN,SABAH SAATLERİNDE AYDINLATMA AÇISINDAN ÇOK FAZLA BİRŞEY VERMİYOR... YANİ YAĞMURLU HAVALARDA DA AYNI ŞEY SÖZ KONUSU OLABİLİR BELKİ... SONUÇTA DİĞERİ SARI IŞIK,ÇOK NET GÖZÜKÜYOR.

YAni sabah saatlerinde sarı ışık daha iyi?

Sarı ışık sabah tabi ki daha iyi, diamond vision doğru dürüst gözükmüyor zaten. Onun havası gece esas, ama bu hava dışarıdakilere oluyor. Arabayı kullananın bir yerden sonra gözleri yoruluyor, çünkü ampullerden çıkan ışık yolu yeteri kadar aydınlatmıyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafa avcı

değerli arkadaşlar

ben yaklaşık 7 aydır diamond vision kullanıyorum 2004 toyota corollamda+

fotoğrafalrını koyarım ama söytlemek istediğim bişey var

ilk alındığı zamanlarda gerçekten beyaz yanıyor xenon görüntüsü veriyor fakat taktırıp da ayarını yaptırmadığınız zaman hiç bir verim alamazsınız.

benim ampulümün alt tarafı sarı yanmaya başladı ayrıca ama yinede sadece çok dikkatli gözler farkedebilir

yağmurlu ve sisli havalarda hiç bir şey de göremiyorsunuz ne yazıkki

ben xenon kit almayı düşünüyorum mtec marka benim için önemli olan uzun menzilleri aydınlatma ve mavi görünmesi

yanlış anlaşılmasın diamondlarda iyi aydınlatıyor ama sadece normal farınız aydınlattığı yeri mavi ve beyaz karışımı güzel renkte aydınlatıyor.yani dimaond vision aydınlatmada çok bi artı getirmiyor ama görüüş olarak en iyisi.piyasada bulunacak en iyi halojen diyebilirim

xenon kit içinde yardımlarınızı istiyorum özellikle kullanan arkadaşlardan

marka tavsiyesi ve ankarada yaptıracağım yerleride söylerseniz çok mutlu olurum

Musti ben Emrah , Utku Lewo sen , benden sonra aldınız diamondları fiyatını hakeden bir ampul ama artık şu devirde xenona geçmek bence en mantıklısı.

• arkadaşlar diğer yazılarda belirtildiği gibi xenon apayrı ama ampül olarak bana sorsalar diamond Vision derim. şu anda kendi arabamda var memnunumda fakat övmeden önce düşünen arkadaşlar için - yönlerini sıralamak istedim çünkü aldıktan sonra avantajlarını ztn anlayacaklar.

1. her arkadaşın söylediği gibi yağmurda görüntü bayaı düşüyor.
    2. far da iyi durumda olmak zorunda yansıtıcılar çok önemli farınız eski ve yansıtıcılarınız kötü ise ampüle falan gerek yok ne taksanız iflah olmazki ben ampülden önce farı değiştirdim. Gerçi bana fazla dokunmadı far değişimi, aracım uno olduğu için ama farı biraz pahalı olan arabalar için durum değişebilir.
    2. tünellere girişte dikkat edilmesi gerekiyor farın yanıp yanmadığını bile farkedemiyosunuz.
    3.zifiri karanlıkta iyi görüş sağlıyor fakat zamanla gözde yorulmaya neden oluyor (neden yoruluyor onu hala çözemedim)
    4. akşam sokak lambaları olduğundada tünelde olduğu gibi yanıp yanmama arasında tereddüt ediyorsunuzki karşınızdaki arac sellektör yapınca anlıyosunuzki farınız çalışıyor. (yada en kestirme yol ön arabadaki dikizlerden test edebilirsiniz)
    5. emsallerine göre biraz tuzlu tam hatırlamıyorum ama çiftine 50-60 arası bişey vermiş olmam lazım. (iki tanede buz beyazı park aldım 5 ytl'ye yoksa sırıtıyor)

hinede pişman olmazsınız ama eski ampüllerinizi saklamanızı tavsiye ederim.

• sislere takan var mı?

sisli havada performansı nasıl?
  • arkadaşlar diamond vision h7 'nin fiyatı nedir acaba
  • Arkadaşlar topici baştan sona okudum ve philips diamond vision 5000K almaya karar verdim ortalama fiyatı nedir??
  • ben 2004 elantra aracımda 2 yıldır narvanın 85 w lik beyaz halojen ampulünü kullanıyorum ve şimdiye kadar görüş ile ilgili bir sorun yaşamadım ama mercek olayını elle yapmak gerektiği için xenon taktırmadım çünkü merceksizler gerçekten çok göz alıyor ve ışığı çok dağıtıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARACOCUK71

Arkadaşlar topici baştan sona okudum ve philips diamond vision 5000K almaya karar verdim ortalama fiyatı nedir??

arkadaşım hala almadıysan almamanı tavsiye ederim ben aldım ve kullandım şuan kullanmıyorum boş boş duruyor. yağmurlu havalarda aydınlatma tam anlamıyla rezalet normal havalarda da aydınlatması pek memnun edici değil ama beyazlık istiyorsan o senin bileceğin şey bir şey diyemem.
  • arkadaşlar 99 model magené aracım için bu beyaz ampullerden düşünüyorum.philipsin 5000k olan diamond modeli çok güzel ancak benim aracıma hangisi uyar..en uzun süre gidecek güçlü beyaz ışık olarak ne önerirsiniz uzun kısa olacak şekilde..fazla bilgim yok önerilerinizi bekliyorum.konuya biraz baktım osram philips h14 modelleri filan yazılmış benim aracım için en güçlü beyaz ışığı verecek en dayanıklı ürün hangisidir yardım edin ltfn
  • ^^
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.