Şimdi Ara

Philips'den 35 gün bekleme süresi sunan Xenium W8510 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Phılıps pil konusunda uzman yaa bide özelliklerini süslese 10 numara olur.

• Türkiyeyede mutlaka gelir tutarsa japonyada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips in telefonları hakkaten güzel ha

• Yemişim s4'ü One'ı.. Mis gibi cihaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: ebuzen

quote:

Orijinalden alıntı: baysan240işte budur sonunda adam gibi batarya ömrü sunan bir cihaz geldi donanıma kimse çamur atmasın 720p ekran için 4 çekirdek a7 işlemci ve 1 gb ram yeterli bu cihaz oyun oynamak isteyenler için değil internet + konuşma kullanıcıları içindir.
    bu cihaz oyun oynamak isteyenler için değil internet + konuşma kullanıcıları içindir demişsin. ben 256 mb ram li 800Mhz işlemcili galaxy gio ile most wanted NFS gibi süper oyunları oynayabiliyorsam bu 720p ekran, 4 çekirdek a7 işlemci ve 1 gb ramli telefonla dünyaları oynarım anlamına gelmez mi? internet + konuşma mı?:))) Merak ettim de henüz dünya da bile üretime geçilmemiş hangi bayaakıllı telefonu kullanıyorsun?

s2 kullanıyorum ve heralde sen oruçlusun çünkü ben donanıma kimse çamur atmasın 720p ekran için 1 gb ram ve bu donanım yeterli dediğim halde sen donanımı küçümsemişim gibi algılamışsın

internet ve konuşma dedim çünkü bu cihazda a9-a15 felan değil düşük güç tüketimi hedeflenen cihazlar için üretilmiş a7 çekirdekli bir yapı var haliyle gpu suda ona göre düşük tüketimli olacaktır bu nedenle oyun performansı konusunda muhtemelen nexus 4 s3 gibi cihazların gerisinde kalacaktır.

ben telefonda daha çok oyun oynarım diyen nexus 4 veya s3 alır ben batarya ömrü istiyorum oyun önemli değil diyende bu cihazı alır

• 1 ay sonra...

Galaxy S4 version of the fast charge technology

• bir daha htc alırsam bu iki olsun.. resmen kazıklandım..

• ne var bunda görende 5000mah koydu sanacak sıradanlaştı artık 3000 mah aşın bunları ...

• anca beklesin

• yahu neden herkes motorola maxx serilerini bilmiyormuş gibi yapıyor

• İsteyen olursa Eylül'de Japonya'ya gidiyorum satın alabilirim.
  • pili bomvada kendisi nasıl olur onu bilmem ama bir s4 killer degil onu biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

zaten donanım olarak her telefon nerdeyse en üst seviyeye ulaştı. yeni nesil telefonlarda firmalar batarya yarışına girebilir

Yani bir zahmet girsinler artık
  • Dışarıdan bizim ülkeye getirenlerde olurmu acaba bu ürünü?
  • dokunmatik telefonların ilk çıktığı zamanlarda benimde xenium serisi bir telefonum vardı. klavyesi berbattı harfler a,b,c şeklinde ilerliyordu. ama 11 gün şarjı gidiyordu. internet hattımda oyunda oynamıyordum. ama 11 gün diğerleri en fazla 2 bilemedim 3 gün. isteyince oluyormuş demek ki. bahsettim 5 yıl öncesi.

• özelliklerine göre 3000 mah oldukça iyi

• Androidin şarjı uzayacakmış, atın bunu dışarı
  • Aradığım telefonu buldum :)

• samsunga ilham kaynağı,fotokopisini çeker artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Phılıps pil konusunda uzman yaa bide özelliklerini süslese 10 numara olur.

Kesinlikle fabrika çıkışlı romu stabildir. Philips stabiliteden ödün vermiyor ama güncelleme mağduru bırakıyor hep cihazlarını.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.