Şimdi Ara

Philips'den 1 aya varan bekleme süresi ve çift sim kart desteği sunan telefon: X325

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
6.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Philips, bekleme ve konuşma süresi konusunda başarılı Xenium serisine yeni bir üye daha ekliyor: Xenium X325

900 ve 1800 MHz'lik GSM frekanslarıyla uyumlu çalışabilen X325, çift sim kart desteği sunarak birden fazla GSM operatörü kullanan tüketicileri hedef alıyor. 114,5 x 49 x 13,8 mm boyutlarında ve 98 gram ağırlığında monoblok tasarıma sahip telefonda 2.4-inç boyutunda ekrana ve 16 GB'a kadar microSD kart desteğine yer verilmiş.

Bluetooth 2.1 veya USB kablosu aracılığıyla veri aktarımı yapabilen telefonda el feneri, RDS'li FM radyo gibi özellikler unutulmamış. Telefonun, 1150 mAh'lik bataryası 1 aya varan bekleme, 16 saate varan konuşma ve 30 saate varan müzik dinleme süresi iddiası taşıyor.

Philips Xenium X325'in 123$ civarında satışa sunulması planlanıyor.

• X503 kullanıyorum iki aydır. telefon sürekli elimde, haftada bi kere şarj ediyorum. sadelik ve pil ömrü isteyenler Xenium serisine bi göz atmalılar bence...
  • philps gerçekten iyi telefon yapıyor ( cep bilgisayarı medya aygıtı değil sadece telefon) sadece alo desin diyenler yada firmalar için bence daha iyisi yok..

bu arada sadece çin için ürettiği t910 için hale philips e küfrederim o ayrı
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Philipsten-Android-isletim-sistemli-yeni-telefon-T910.htm
  • Siyah ekran üzerine beyaz ışıklandırma ve o beyazın etrafına mavi çerçeve şeklindeki menüsüne bayılıyorum bu philips lerin.
  • böyle cihazlarında piyasada olması gerekir...kaldıki philips kesinlikle kaliteli bir isimdir...
  • İşte telefon budur kardeşim uzun şarj süresi, uzun mzüik dinleme ve konuşma süresi. Zaten telefonda aradığım şey arama yapsın, mesaj atsın yeter mp3 player ile müzik dinliyorum eğer şarj süresi uzunsa bunu kullanırım tam benlik ürün.
  • Ayrıca çokta şık ürün :)
  • Güzel telefon,şık tasarıma sahip
  • cep telefonunda philips bildigimiz philips degil,cep telefonunda isim hakkini ve uretim tesislerini Cinli China Electronics Corporation (CEC)`e satmisti...

http://www.newscenter.philips.com/main/standard/about/news/press/article-15720.wpd
  • Tasarımı güzel yapıyorlar.
    Pil ömrü de şahane oluyor.

Ama gel gelelim kullanıma bak berbat. Bluetooh düzgün çalışmaz.
    Cihaz seçer. Menüleri, rehberi iyi değil vs.vs.

Bari şu Xenium teknolojisini diğer cep telefonu firmalarına satsa da ondan sonra üretmese de olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapya

cep telefonunda philips bildigimiz philips degil,cep telefonunda isim hakkini ve uretim tesislerini Cinli China Electronics Corporation (CEC)`e satmisti... http://www.newscenter.philips.com/main/standard/about/news/press/article-15720.wpd

okadarını biliyoruz kardeş,,,İphone de kendi üretimi olmayan iphone,ipad gibi cihazları yine bir uzak doğulu foxcon tarafından yapılıp iphone nin ismi vurulmakta...bu malı küçümsemek anlamına gelmemeli...Philips ismini bir cihaza veriyorsa mutlaka kalite standartlarını isterrr...

• şarj aletinin yerini unutur insan bununla ya :D
  • hiç kullanılmadığında 2 ay gidiyor x500 ve 9@9k modelleri!
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1
    quote:

Orijinalden alıntı: lapya

cep telefonunda philips bildigimiz philips degil,cep telefonunda isim hakkini ve uretim tesislerini Cinli China Electronics Corporation (CEC)`e satmisti... http://www.newscenter.philips.com/main/standard/about/news/press/article-15720.wpd

okadarını biliyoruz kardeş,,,İphone de kendi üretimi olmayan iphone,ipad gibi cihazları yine bir uzak doğulu foxcon tarafından yapılıp iphone nin ismi vurulmakta...bu malı küçümsemek anlamına gelmemeli...Philips ismini bir cihaza veriyorsa mutlaka kalite standartlarını isterrr...

Olay bundan farkli kardes. İphone urunu cindeki bir tedarikcisine montaj yaptiriyor, philips ise tamamiyla bu isten cikmis durumda. Cep telefonu segmentini satti adamlar... Hemen telefonu kotulemisim algisi yaratmayin, sadece philips cep telefonlarina iliskin ek bilgi olarak gorun, siz daha once gormus olsaniz bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapya -- 24 Haziran 2011; 7:08:23 >

• Bunlardan bir tane almak lazım ..
  • Xenium 500 kullanmıştım gayet kapasiteli telefondu hatta onun bataryası 1700mA di. Herhangi bir sorun da yoktu ama şunu da belirtmeliyim ki philipslerde tek gıcık durum parça değişimini heryerde bulamıyorsunuz çok sıkıtılı bir durum. Örneğin kapağınız çiziliyor ama kapak bulabileceğiniz biryer maalesef yok telefonu alırken bunu da soruşturursanız iyi olur ;)

quote:

Orijinalden alıntı: 4w3e

Ayrıca çokta şık ürün :)
  • Abartmıyorum xenium 500 ile ortalama kullanım ile 12-13 gün çıkarıordum :):)

quote:

Orijinalden alıntı: dirdom

hiç kullanılmadığında 2 ay gidiyor x500 ve 9@9k modelleri!
  • bu telefondan nasıl alabilirim???

• yaa şu philips cep telefonları artık türkiye ye gelsin. yeter artık...uzun şarj süreleri mükemmel. bende 9@9k vardı. ayda 2 defa senede 24 defa şarj ediyodum. ama gel görki düşürdüm ve parçalandı 2 yıl önce. aklım hala o telefonda:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.