Şimdi Ara

philips 9247 aldım süper

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ütüyü vatan Topkapı mağazasından aldım.Eşim hamile ütü bana kaldı eski tefal ütümüz artık açmıyor.
    Bunu mağazada gördüm ütülenen gömlekteki manzara beni hayran bırakmıştı hemen eve gelince fiyatlara baktım, en uygun Vatan'da idi akşam gittim aldım.
    Şimdi bir öğretmen olarak sürekli takım elbise gömlek giyiyorum eşimde öyle ütü çocuk oyuncağı gibi bar basıncı olduğu için kol gücü gerektirmiyor
    kolayca açılıyor ütü sanki gömleğin üzerinde kayıyormuş hissi veriyor. Çok başarılı inatçı kırışıklar için üstte bir tane daha buhar düğmesi var ekstradan
    buhar veriyor. Açamadığı kırışıklık yok. Kumaşına yapışmıyor ayar derdi yok. Hatta gömleğin kolu eski ütü ile iki taraftan da geçmem gerekirdi şimdi tek
    yönde işlem tamam ve yanımda su kabı bulunurdu bittikçe doldururdum artık bir makine gömlek ütüledik az önce ve ben yazarken ütüledi eşim su bitmedi ve
    yormadı ne deyim çok güzelmiş. Zamanında ucuz alırken tasarruf ettiğimizi düşünüyordum ütüde ama yanılmışım. Eco tuşu var giysiler biraz nemli gibi ise daha
    az enerji ve buhar veriyor çok yönlü bir ütü yani yok yok.
    Philips 9247'yi severek kullanmaya başladık tavsiye edilir; arayıp durmayın gerçek ütüyü Philips yapmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.