Şimdi Ara

PHİLİPS 6000 Serisi (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
545
Cevap
14
Favori
66.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psikoturk

quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

quote:

Orijinalden alıntı: erkangl

quote:

Orijinalden alıntı: psikoturk

quote:

Orijinalden alıntı: erkangl

Youtube problemi ttnet kaynakladı, superonline kullanıcıları böyle bir şey yaşamıyor. TTNet de bunun farkında zira çözmeye çalışmışlardır bir kaç kullanıcının bu sorununu ama sonra ne oldu bilmiyorum..

diğer markadada sorun yaşanıyor mu samsung lg gibi ?

Bildiğim kadarıyla hayır, ilginç olan da o ama çözüm ttnet de.Belki de Philips tv güvenlik yazılımı daha gelişmiştir, o kadar teknik detayı bilmiyorum hiç.

benim cihaz az evvel kuruldu
    kurulum yapıldıktan sonra ilk işim youtube denemek oldu .Sorunsuz acıldı donma filan hiçbirşey olmadı.Gerçi modem cok yakın ve smile adls kullanıyorum.

Daha önceden nasıldı bilmiyorum ama televizyonun suanki hız bayagı iyi geldi bana

zamanla problem yaşarsın bence bi modemi kapat aç bakalım youtube çalışırsa test et birkaç gün şanlı sayılırsın, 1 tb hdd bağladım tvye kapanıyor hard disk açamıyorum film var müzik var için bayaa ama nedense açılmıyor kararıyor tv sizlerde bir test edermisiniz...

Benim de açmıyordu bana 500 gb kadar desteklediğini söylediler ben de 500 gb lık aldım şimdi açıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung s3 cep telefonu aldım.
    6007 serisi tv me kumanda etmek için sayfasındaki yazılımı indirdim. ama kullanamıyorum.
    cep telefonundan televizyonunu kumanda edebilen varmı.
    başka bir yazılım daha indirdim oda IP numarası istedi onuda bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizimdenizci

Samsung s3 cep telefonu aldım.
    6007 serisi tv me kumanda etmek için sayfasındaki yazılımı indirdim. ama kullanamıyorum.

Dostum ben philips myremote diye bir program var onu kullanıyorum hem ipod hem ipad de bildiğim kadarıyla android içinde vardı ya philips in sitesinden bak yada googledan yardım iste...

Yanlız şimdi nette baktım biraz da s3 ile sorun yaşayan insanlar var çok yavaş bağlanıyor yada bağlanmıyor diye sürümde bi sorun olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayjkartal -- 13 Mart 2013; 23:43:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

quote:

Dostum ben philips myremote diye bir program var onu kullanıyorum hem ipod hem ipad de bildiğim kadarıyla android içinde vardı ya philips in sitesinden bak yada googledan yardım iste...

Yanlız şimdi nette baktım biraz da s3 ile sorun yaşayan insanlar var çok yavaş bağlanıyor yada bağlanmıyor diye sürümde bi sorun olabilir.

evet bende sorun yaşayanlardanım.
    inş yakın zamanda güncellerler bende bizlerde kullanabiliriz.
  • quote:

hocam iphone ile çok rahat kumanda edebildim,cep telefonundan tv ye müzik video vb gönderdim izledim.Ama tv görüntüsünü cep telefonuna aktaramadım.
  • S3 almış olduk bi kere. biraz daha kurcalim. olmadı bizde iphone alırız.
    madem beceremiyolar neden yayınlıyolar uygulamaları anlamıyorumki.

bizim tv lerin IP numarası nerde.
  • Merhaba,aranızda 42 PDL 6907 K modeli hakkında bilgisi olan var mı ?Bu ürünü kullanan veya başkasında izleme fırsatı olan.Ürünün tasarımı çok farklı görüntü de hoş fakat internette ve bu forum da hiç bilgi bulamadım.Bilgisi olan burdan paylaşabilirmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

quote:

Arkadaşım da vardı S3 problem yaşamıyordu, sürümleri tekrar bir kontrol edin.Apple Iphone çok daha sorunsuz ve hızlı bir cihaz olduğu için onda sorunsuz ve iyi bir şekilde çalışması doğal bir şey tabii ki. İnşallah sorununuza çözüm bulursunuz.
  • arkadaşlar yeni aldığım philips 6907 smart tv ile ilgili bir problemim var. kayan yazılar geçerkene titreme ve bulanıklaşma oluyor sebebi nedir acaba yardımcı olabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdikoc88

arkadaşlar yeni aldığım philips 6907 smart tv ile ilgili bir problemim var. kayan yazılar geçerkene titreme ve bulanıklaşma oluyor sebebi nedir acaba yardımcı olabilirmisiniz.

evet bendede yapıyor bu philipslerde olan bir durum ama başka markalardada varmış ve normalmiş :) eğer receiver kullanıyorsanız tvnin uydu alıcısını kullanarak deneyip sonucu paylaşabilirmisiniz ben digitürk kullandığımdan deneyemiyorum...
  • tvnin kendi uydu alıcısını kullanıyorum ayrıca bir cihazım yok
  • peki arkadaşlar dual filmlerde ikinci sesi nasıl seçiyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

quote:

hocam iphone ile çok rahat kumanda edebildim,cep telefonundan tv ye müzik video vb gönderdim izledim.Ama tv görüntüsünü cep telefonuna aktaramadım.

iphone 3gs var bende sıkıntı olmadı görüntünün gelmesi 30 saniye falan sürüyor ama geldikten sonra akıcı bir şekilde izlenebiliyor...
  • quote:

peki arkadaşlar dual filmlerde ikinci sesi nasıl seçiyoruz?

yardım edecek biri yokmu
  • quote:

quote:

peki arkadaşlar dual filmlerde ikinci sesi nasıl seçiyoruz?

yardım edecek biri yokmu

kumandadan options/ seçenekler/ses dili ordanda istediğin dili seç
  • Birde arkadaşlar TVye 4gb usb bellek takıyorum ama görmüyor. 4gb desteklemiyormu acaba?
  • quote:

Birde arkadaşlar TVye 4gb usb bellek takıyorum ama görmüyor. 4gb desteklemiyormu acaba?

tv kapalıyken usb yi tak tv yi aç yine görmüyosa elindeki usb yi tanımıyordur elimde 4 gb yok ama destekliyordur. büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuattoksoy

youtube ile ilgili sorunum ilk aldığımdan itibaren var.bazen açıyor bazen açmıyor.bende daha fazla kafayı yememek için smart özelliğini kullanmamaya karar verdim.yazıklar olsun koskoca philipse.

bende 40pfl8605 var youtubeye giremiyordum bi sürü şey denedim olmadı en sonunda philips destekten bir önceki yazılım güncellemesini göndermesini istedim.eski sürümü tv ye yükleyince sorun düzeldi artık youtube de videolar açılıyor
  • arkadaşalr philips yetkili satıcısı 47pfl6007 modeline son fiyat olarak 2,200 tl verdi. 400 tl fazla verip 3 tarafı ambilight lı 6877 alınırmı.yoksa 6007 nin fiyatı iyimidir?
  • 12 GB BluRay x264 H-SBS DTS DUAL-Public3D filmi DLNA ile TV görüntülemiyor. Başka bir .mkv 3D video denedim onuda görmüyor. Acaba mkv desteklemiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.