Şimdi Ara

PHİLİPS 6000 Serisi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
545
Cevap
14
Favori
66.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 6097 ve 6877 modellerindeki menü hızı ve kanal değiştirme hızı ne durumda? Mesela kaç saniyede kanal değiştiriyor?
    Menüde hala yavaşlık var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuattoksoy

8mbit olmalı

Benim.de ayni. Bu hiz youtube icin yeterli.Belki kotayi asinca (50 gb) hiz 3mbite dusuyordur. Ay basinda bu sifirlanir tekrar 8 mbit olur. 2 ocak gibi deneyin. Duzelme.olursa hizdan kotadandir.

• quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

Arkadaşlar 6097 ve 6877 modellerindeki menü hızı ve kanal değiştirme hızı ne durumda? Mesela kaç saniyede kanal değiştiriyor?
    Menüde hala yavaşlık var mı?

Ortalama olarak;
    Sd kanallar 2 sn
    Hd kanallar 3 sndedegisiyor.
    Bu sureleri pek asmiyor.
    Menu gecisleri eskiye oranla baya artti. İdare eder duruda .

• Merhaba, Philips 47PFL6097 model tv'yi alabiliriz.Tv'den memnun olan çok fakat okuduğum bazı yorumlar uydu alıcısının geçişleri kötüymüş ve Eko moda girip tv kapandıktan sonra fişe çıkar-tak yapmak zorundaymışız .Acaba bu tür sorunlar düzeltildi mi? Son güncelleme üç gün önce yayımlanmış.
  • en son güncellemeyi 1 hafta önce yapmıştım.3 gün önce yeni yazılım çıkınca umutlandım youtube sorunu çözülmüş diye.sorun aynen devam ediyor.birde philips kullanıcılarına sorum olacak.menüde social tv olan arkadaşlar.o social tv yi tıklayınca ne oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuattoksoy

en son güncellemeyi 1 hafta önce yapmıştım.3 gün önce yeni yazılım çıkınca umutlandım youtube sorunu çözülmüş diye.sorun aynen devam ediyor.birde philips kullanıcılarına sorum olacak.menüde social tv olan arkadaşlar.o social tv yi tıklayınca ne oluyor.

Merhaba,bahsedilen ağırlık hâlâ devam ediyor mu? WPA2 sorunu çözüldü mü?

• ben ağırlık görmedim.ben dsmart hd plus kullanıyorum.tv nin kendi uydu alıcısını hiç kullanmadım gerek duymadım.wpa2 sorunu ben bilmiyorum.ben wps kullanarak bağlanıyorum.
  • 42 pfl 6007 aldım, kurtulmaya çalışıyorum.... ben bu işlerin içinde biriyim ama o menu ne öyle ya Rabbim, yavaş ve karışık.. o kumandaya ne demeli.. Allah'tan cepten kontrol edebiliyorun, conax kart ile teledunya çözelim dedik, önce birr çözdü şimd bazı kanallarda ses var görüntü yok....

o kadar para veriep bu televizyonu kim alır diyecektim, ben aldım :(
  • senin dediğin ses sorununu ve bizim youtube sorunumuzu aslında tek bir yazılım çözerde.onuda becerebilecek adam yok galiba philipste.
  • tşkler çözüldüü problem :)
  • youtube sorununu çözdüm sanırım arkadaşlar.sadece philips değil tüm smart tv markaları aynı sorunu yaşıyorlarmış.ama koskoca firmaların bunu çözecek akıllı adamlarının olmaması çok kötü.benim youtube kafasına göre takılıyordu.bazen açılıyor bazen açılmıyorrdu.hatta gece saatlerinde hiçmi hiç açılmıyordıu.8.8.8.8-ve 8.8.4.4 diye kullandığımız dns numaralarını modemin arayüz programından otomatik seçten çıkardım.ve bu dns leri girdim.şu anda saat 23 -30 ve youtube açıldı.deneyen arkadaşlardan oldumu olmadımı cevabını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Merhaba, Philips 47PFL6097 model tv'yi alabiliriz.Tv'den memnun olan çok fakat okuduğum bazı yorumlar uydu alıcısının geçişleri kötüymüş ve Eko moda girip tv kapandıktan sonra fişe çıkar-tak yapmak zorundaymışız .Acaba bu tür sorunlar düzeltildi mi? Son güncelleme üç gün önce yayımlanmış.

İkinci bahsettiğin sorun çözüldü, uydu alıcısı için de evet yavaşlık var ama bu yavaşlık digiturk vs haricinde diğer normal uydu alıcılara göre normal seviyede.Kaldı ki bu uydu alıcı sayesinde canlı yayını kaydedebilir, programlayabilir, geri sarabilir, evde yokken telefondan, ipadden programı kaydedebilir ve sonra izleyebilirsin.Bu özelliği de sadece Philips Smart TV sunuyor diye biliyorum, ondan uydu alıcılı olması aslında avantaj.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkangl

quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Merhaba, Philips 47PFL6097 model tv'yi alabiliriz.Tv'den memnun olan çok fakat okuduğum bazı yorumlar uydu alıcısının geçişleri kötüymüş ve Eko moda girip tv kapandıktan sonra fişe çıkar-tak yapmak zorundaymışız .Acaba bu tür sorunlar düzeltildi mi? Son güncelleme üç gün önce yayımlanmış.

İkinci bahsettiğin sorun çözüldü, uydu alıcısı için de evet yavaşlık var ama bu yavaşlık digiturk vs haricinde diğer normal uydu alıcılara göre normal seviyede.Kaldı ki bu uydu alıcı sayesinde canlı yayını kaydedebilir, programlayabilir, geri sarabilir, evde yokken telefondan, ipadden programı kaydedebilir ve sonra izleyebilirsin.Bu özelliği de sadece Philips Smart TV sunuyor diye biliyorum, ondan uydu alıcılı olması aslında avantaj.

Aslında benim de gönlüm Philips'te idi.Hem bahsettiğiniz özellikten hem de Ambilight özelliğinden dolayı,fakat smart özelliğinden tam verim alamayanlar olduğu için vazgeçip LG 47lm660s aldık.Hayırlısı artık.
    Teşekkürler.

• twonky sorunun modem ile ilgiliymiş.dün zyxel modemi söküp attım.5 yıllık eski modemimi tamir edip taktım.şu anda tüm pc lerimdeki dosyaları ağ üzerinden tv de oynatabiliyorum.çok hoş oldu.artık youtube sorununun tv veya ttnet ile alakası olmadığına karar verdim.büyük ihtimalle sorun youtubeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

quote:

Teknolojisi ve kalitesi o yüzden LG'nin yeni serilerinden çok daha üstün.Ambilight Spectra 2 bile tek başına yeter.

Kalite itibariyle demedim hocam görüntü itibariyle benzemiş. Güzelde olmuş açıkcası. Gidip görmek lazım, resimle canlı görmek arasında epey bir fark var. Fırsat bulursam hafta sonu bir göz gezdireceğim. Bu seri 6877lerin fiyatının düşeceğinin habercisidir bence ;)

Hocam LG den çok üstün falan demişsiniz.
    Philps 6 serileri LGpaneli kullnıyor bunu biliyormuydunuz. Paneli LG den alıyor, dizaynı o kadar iyi değil,menüsü çok yavaş deniyor nasıl oluyorda LG den çok iyi oluyor.LG yi insafsızca aşağılamayın.
    Saygılarımla...

• iş lg paneli ile bitmiyor.philips kullanan birisi olarak lg samsung ve philips arasındaki fark gözle görünebilir.smart performansından memnun olmadığım konularda ise sıkıntıların bazıları zyxel marka modemdenmiş.5-6 senelik eski modemimi tamir ettim.şimdi onu kullanıyorum.youtube dışındaki sorunlarım çözüldü.o sorununda tüm smart tv lerde ortak sorun olduğunu duydum.3d bakımından her tv ye fark atar.sony ye bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: arc7376

quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

quote:

Teknolojisi ve kalitesi o yüzden LG'nin yeni serilerinden çok daha üstün.Ambilight Spectra 2 bile tek başına yeter.

Kalite itibariyle demedim hocam görüntü itibariyle benzemiş. Güzelde olmuş açıkcası. Gidip görmek lazım, resimle canlı görmek arasında epey bir fark var. Fırsat bulursam hafta sonu bir göz gezdireceğim. Bu seri 6877lerin fiyatının düşeceğinin habercisidir bence ;)

Hocam LG den çok üstün falan demişsiniz.
    Philps 6 serileri LGpaneli kullnıyor bunu biliyormuydunuz. Paneli LG den alıyor, dizaynı o kadar iyi değil,menüsü çok yavaş deniyor nasıl oluyorda LG den çok iyi oluyor.LG yi insafsızca aşağılamayın.
    Saygılarımla...

Dostum panel LG olsa da görüntü işleme teknolojisi Philips'e ait. Yani bu şu gibi: 3 Farklı su markası var ve hepsi aynı plastik şişeyi kullanıyor ama biri bu şişenin içine çeşme suyu koyuyor, biri tesadüf eseri bir su bulmuş onu koymuş biri de orijinal kaynak suyu koymuş ;) Yani panelden öte bu panele giden görüntüyü işleme teknolojisidir ve bunu Philips LG'den daha iyi yapıyor, kesin...

• Tamam seni anlıyorum. İşlemci önemli ama forumu baya bir okudum herkes menüleirn yavaşlığından bahsediyor. Hatta insanı çıldırtacağını söyleyenler var. Bu işlemci niye burada devreye girmiyor peki.
    İyi forumlar...
  • öyle bir yavaşlık benim tvde yok.ilk aldığımda yavaştı.şimdi son güncellemeyle süper oldu
  • bende 47pfl6877 alarak aranıza katıldım inşallah.bakalım perşembe cuma gelirse yorumları yazarım buradan.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.