Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Philips 58PUS7304 İNCELEME.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
951
Cevap
37
Favori
40.954
Tıklama
Giriş
    2 Mesaj

Kardeşim çok teşekkür ederim sayende güncelledim. Bendeki sürüm nvm 0,60 idi şuan 0,61 oldu. Gözle görülür bir şekilde renklerde düzelme oldu. Eşim bile farketti renklerde bi canlanma olduğunu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ceremy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ceremy

Ben normalde tv iade etmeyi bile düşündüm başta burda belittim Ancak servisin ilgilenmesi fikrimi değiştirdi. Servis bana dediki siz Philipsle mailleşirken bir kopyası sürekli bize de geliyordu. Philips benden video bile istedi sorun ile ilgili .Yani başından savmadı ben 0.61 son sürüm deyince philips türkiye avrupadan istemiş son sürümü servis diyorki yoksa ellerinde 0.60 varmış philips türkiyenin. Philips avrupada tüketiciden gelen bu şikayetleri ciddi ele alıp geliştirmeler yapıyormuş sürekli . Zaten yakın aralarla nvm yazılı sürekli güncelleme gelmiş daha gelir gibi görünüyor. Tv şikayetlerinizi Philipse iletin mutlaka my philips 'e tv nizi kayıt edin destek ticketi açın . Anladığım kadarıyla philips bu tv işine bu yıl çok asılıyor yoksa dibi gördü yok olacak bu kadar rekabette.
    Çok teşekkür ederim hocam. Ben de güncellememi yaptım, belki psikolojiktir ama sanırım renklerde düzelme var. Hiç olmazsa güncel yazılım kullanıyoruz.
    |
    |
    O kadar eleştirdim ettim. Ama 50" fiyatı 3.700 e düşünce dayanamadım aldım. Kutu açılmamış belli. 11-2019 üretimi. Türkiye montajlı. Servis pazartesi kıracak. Bu yazılım 50" lere de uyar mı acaba. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bendeki sürüm 58 şuana kadar bi problem yok renklerde vs sizce güncellemelimiyim karar veremedim

|
    |
    Bir değişiklik var mı?

Hocam iyi günler banada nvm dosyayı lazımda çok teşekkürler şimdiden

|
    |
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    55PUS7504/62 kullan var mı? Varsa yükleme yapıp yapmadığını yazabilir mi. Arkadaştan aldığım dosyada 23 ve 25 vardı. Ben 25'i denedim ancak olmadı.
    |
    |

Siz memnunsanız gerek yok hocam

|
    |
    srknzr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türkiyedekilerin son sürüme düzenli sahip olmaması komik bir durum aslında, sen burada /62 koduyla cihazları parça parça birleştirip satıyorsun halbuki .

Cms menüsüne girmek için : 123 654 tuşlamak yeterli. Bilgileri gösterir cms menüsü sadece.

Philips'in TV işine önem verdiği belli de bunu ülkemizde ne kadar becerirler göreceğiz

|
    |
  • Yüzbaşı
    402 Mesaj

hdr yükseltme açıksa yine mavi görünüyor. fakat videoda da sorun var sadece bu video baz alınmamalı. oled tvde bile mavi görünüyor. bir arkadaş paylaşmıştı.
    |
    |
    DFX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
SEO
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.