Şimdi Ara

Philips 58PUS7304 İNCELEME. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
77
Favori
281.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ever %15 olmuş. 55pus7304 4759. Güzel fiyat ama 58pus7304 alacağım ben. Ama listeden çektiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Bacanak 3-4 gün önce mağazadan aldı 5600tl. Ciddi talep varmış bu modele.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Ever %15 olmuş. 55pus7304 4759. Güzel fiyat ama 58pus7304 alacağım ben. Ama listeden çektiler.
    55pus7304 en dip fiyatı görmüş ama ips panel olduğu için almayı düşünmüyorum. 58 pus7304 de indirime girseydi 4700 civarını görecekti o da, havada kapatdım o zaman ama şansa stokta yok
    Lg nin 50sm8600 modelide 5100 civarında satılıyor özellikleri iyi100 hz panel ama ips ekran üstelik 50 inç

• oup59 kullanıcısına yanıt
    Aynen daha dün birçok kapalı kutu gördüm Gaziantep'te, acaba zaten talep var diye indirime sokmamak için geçici olarak mı stok göstermiyorlar. Yarın bi uğrayıp bakıcam :)

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben 58pus7304 için 5K görürsem beklemem. Tv’mi sattım. Evde projeksiyon da var gerçi ama oturma odası boş kaldı. 58Pus7304 harici TV de düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 15 Ekim 2019; 22:47:57 >
  • an_believab_il kullanıcısına yanıt
    Birçok mağazada stokta vardı. İndirime sokmak istemedi belli ki vatan.

• Stokta yok ve fiyat 7.099tl

https://www.vatanbilgisayar.com/philips-58pus7304-58-146-cm-4k-uhd-android-tv-3-tarafli-ambilight-dahili-uydu-a.html

• quote:

Orijinalden alıntı: an_believab_il

Stokta yok ve fiyat 7.099tl

https://www.vatanbilgisayar.com/philips-58pus7304-58-146-cm-4k-uhd-android-tv-3-tarafli-ambilight-dahili-uydu-a.html
    Ne olmuşta fiyat 1500₺ fırlamış hayret birşey ya

• Vatanın indirimden kaçırma oyunuymuş, tv stoklarda ve aynı şartlarda satışa devam ediyor. +1 yıl garanti kampanyasını da ay sonuna kadar uzatmışlar. Fakat dün akşamki %15 kampanyasında 50" olanı (av panel) 3750 civarlarına düşünce o da aklımı karıştırmadı değil
    Philips 58PUS7304 İNCELEME.

• quote:

Aynen daha dün birçok kapalı kutu gördüm Gaziantep'te, acaba zaten talep var diye indirime sokmamak için geçici olarak mı stok göstermiyorlar. Yarın bi uğrayıp bakıcam :)
    Bugün Mersin vatan mağazasını aradım ellerinde varmış fiyatda 5500 civarı dediler
  • quote:

Vatanın indirimden kaçırma oyunuymuş, tv stoklarda ve aynı şartlarda satışa devam ediyor. +1 yıl garanti kampanyasını da ay sonuna kadar uzatmışlar. Fakat dün akşamki %15 kampanyasında 50" olanı (av panel) 3750 civarlarına düşünce o da aklımı karıştırmadı değil
    Aslında çok iyi fiyattan satılmış (50inç), 58 inçlik modeli düşündüğümden hiç dikkat etmemiştim.55inçlik modelide 4700 civarında satıldı ve bildiğim kadarıyla en dip fiyatı gördü sırf ips diye almadım yoksa va ekran olsaydı havada kapardım

• sillverman S kullanıcısına yanıt
    2018 model 7303 serisinde var hocam. 2019 the one serisinde yok.
    televizyonu mağazadan alacaksanız benim gibi bluetooth klavye mouse seti isteyin, veriyorlar zaten bedava..
  • Bocaboston B kullanıcısına yanıt
    panel tipi farklı.
    55" ips panel
    58" va panel.

sırf bu yüzden 55" almadım, bilerek 58" bekledim.
  • Safakozan kullanıcısına yanıt
    Vermediler. Sizi de örne gösterdim ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.sins

Ben Phillips PUS8503 kullanıcısıyım Sony yada Samsung almadığıma pişmanım Eğerki bütçeniz varsa bu iki markaya bakın başka birşey demiyorum.
    bir markanın bir modeli kötü diye diğer tüm modelleri de kötüdür diyebilir miyiz.?

ağır konuşmak istemiyorum ama böyle mantığın ben ya.. neyin kafası bu arkadaş..
  • vural_kral kullanıcısına yanıt
    gözün kapalı al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sillverman

Vermediler. Sizi de örne gösterdim ama
    kaça aldınız?
    hangi mağaza?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Safakozan

panel tipi farklı.
    55" ips panel
    58" va panel.

sırf bu yüzden 55" almadım, bilerek 58" bekledim.
    Aynı sebepten bende 55 inç almıyorum, ayda 2-3 defa %15 indirim yapıyor vatan,onda da 58 inç modeli indirime sokmuyor şansa bak
  • Safakozan kullanıcısına yanıt
    5450 ye aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.