Şimdi Ara

Philips 58PUS7304 İNCELEME. (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.521
Cevap
77
Favori
281.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kanalımda bi kaç video var. Bilgi amaçlıdır. Abone olun beğenin derdim yok😃

https://www.youtube.com/watch?v=ECTy5CZsfvw&feature=youtu.be

Ben duvarda kullanıyorum. Tv sehpası da fikir olur belki.

Philips 58PUS7304 İNCELEME. Philips 58PUS7304 İNCELEME. Philips 58PUS7304 İNCELEME.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ersinduzgun4141 E kullanıcısına yanıt
    Benim duvar önde. Düz olması önemlş. Yine de güzel.

Philips 58PUS7304 İNCELEME.

• quote:

Orijinalden alıntı: andreoni

Youtueba koyduğun videoyu nereden indirebilirim.
  • sesem S kullanıcısına yanıt
    Videoyu bulursam adını yazayım.

Doby Amanos dnnos 4k HDR with yazınca çıkıyor olması lazım youtube ta

• quote:

Aradaki farkı zaten gözle anlamayız. Yada bir filmi izlerken. Ama tutup yanyana koysak aynı siyah anı durdursak ve hangisi iyi diye baksak o zaman anlıyoruz. O da iki tv nin de ayarı aynıysa parlaklığı vs. Yoksa normal izlerken hiç anlamıyoruz bile :) Bu arada bende de sorun yok siyahlarda.
    Az çok anlaşılıyor. Ben de memlektte LG 49UH850V modeli var bu da IPS ancak karanlık sahnelerdeki renk kirli koyu yeşil tonlamalı. Genelde görüntüde en çok dikkat ettiğim bu husustur. Bugüne kadar bir çok Philips kullandım. En beğendiğim tarafı koyu sahnelerde asla dediğim yeşillenme yoktur. Yanlış anlaşılmasın IPS veya VA paneli kıyaslaması yapmıyorum sadece gözüme hoş gelene bakarım. Mesela bu eski Sony tvlerde de vardır mu yeşillenme.
    Aynn yeşillenme yok. Sony ekranda iyi. Yoktur herhalde:)

• quote:

Hocam kabloları nasıl gizlediniz hoş görünüyor. Bir de arkaplan kağıt mı gerçek tuğla mı? Ben de gerçek gri tonlarında tuğlar var ambilight için düz olsa mı daha iyi diye düşünüyorum.

• üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Philips standında görevliye sordum. Düz zemin olsun taş olursa girintili olur ve renk kaybı olur dedi. 3 boyutlu duvar kağıdı yaptırdık taş görünümlü. Duvarın sol tarafına televizyonun alt kısmına denk gelen yerden delik açtık. Aynı şekilde tv sehpasının da arkasında delik var. Kablolar ordan geçiyor ve duvarın yanlarında içerde 15 cm lik boşluk var. Duvar öne doğru 20 cm. Ve genişliği 170 cm. 55" benim tv. Öne yaptırdığımız duvardın da önden belli olmuyor ama sol tarafı 5 cm kalınlığında ve içe doğru arkası boşluk. L şeklinde kapattık. Sağ taraf direk duvarla birleşiyorken sol taraf içerde gizli ışık gibi yapıldı. Ordan da 30 35 cm boşluk bıraktık ki kablolara müdahale edelim. Kablolar duvarın içinde kaldı yani. Duvarda 55 cm kolon vardı biz alçıpanla büyüttük. Ve bunu TV için yaptık :) Daha önce bende TV ünitesi vardı.

Bu arada görevli açık renk olursa arkası ambilight daha iyi verim alırsınız. Koyu renk özellikle siyahta renk kaybı olur dedi. Bizde açık renk seçtik. Elinize taş varsa çok girintili çıkıntılı değilse kullanılabilir bence. Ama duvar kağıdını 400 TL ye yaptırdım. Hesap yine sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andreoni -- 2 Aralık 2019; 13:35:31 >

• bu televizyon uygun şu an 5500 tl. Aklımda 65 yada 70 inç almak var şu an 47 inç lg marka tv kullanıyorum 7 yıldır sorunsuz kullanıyorum. İndirimli bir yer var mı ? indirime giriyor mu ? Nereden almamı tavsiye edersiniz
  • nrcnft N kullanıcısına yanıt
    Ben 65pus7304 aldım cuma indiriminden 6299 tl’ye, vatan ve teknosa aynı fiyata indirmişti. Bir gün sonra 7999 tl yaptılar fiyatları. Nette şu anda 7200 e kadar bulunabiliyor diye biliyorum. Ne zaman tekrar indirime girer bilemiyorum takip etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersinduzgun4141

Ben 65pus7304 aldım cuma indiriminden 6299 tl’ye, vatan ve teknosa aynı fiyata indirmişti. Bir gün sonra 7999 tl yaptılar fiyatları. Nette şu anda 7200 e kadar bulunabiliyor diye biliyorum. Ne zaman tekrar indirime girer bilemiyorum takip etmek lazım.
    70 İNÇ bir lg vardı 6.300 e sihirli kumanda ile alacaktım. Gittim baktım görüntüyü hiç beğenmedim philpse yeni göz atyıyorum acelemde yok çok para vermek istemiyorum açıkçası neyse yakalarsam alırım bu sefer.
    Ne yalan söyliyim 1 aya yakın LG inceledim, evdeki tv de LG, iş televizyonu almaya gelince ambilight, dolby vision ve atmos ayrıcalığı beni cezbetti. İnşallah iyi olur, tv daha gelmedi çünkü

Tek çekim veya nakit düşünüyorsanız fiyat yükselmeden alın bence, en yakın fiyat 1000 tl daha pahalı.

• arkadaşlarr bende saund bar var. Bu tv deki dolby atmosun bir anlamı oluyor mu o zaman çünkü sesi saund bardan alacağım. Yada saund bara gerek yok kendi sesi güzel diyebilirmiyiz.
  • bugun zam gelmiş 58inc 5500Tl olmus, 4680TL idi dün
  • arkadaşlar sizler bilirsiniz alırken illaki incelemiş didik didik etmişsinizdir.
    https://www.vatanbilgisayar.com/lg-65uk6950-65-166-cm-4k-uhd-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-65ru7105-65-163-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

https://www.evkur.com.tr/philips-164-cm4k-uhd-led-tv16-gbandroid-90hdr-10al3af-p5-perfect-pictureuydulu

3 üde aynı fiyat. Tv de netflix izlerim yada puhu tv filan harici. Tivibuda premier lig ve f1 yarışları oyun filan oynamam nette gezinmem. ne tavsiye edersiniz

• bexter B kullanıcısına yanıt
    Normal fiyatı buydu. Cuma indirimleri ile Vatan gerçekten indirim yaptı. Hem de bu modeli sadece kendisi satıyor.
  • philipsin paneller yaramaz. ambilight hue ampüllerle fena olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.