Şimdi Ara

Philips 58PUS7304 İNCELEME. (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
77
Favori
281.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahhhiro

güncelleme gözüküyor..

Software history Android P
    Philips 2K20 85x5/8x5/9x5/9235/9435/9005 – ranges
    Philips 2K19 73x4/7504/8x04/8x4/9x4 ‐ranges

TPM191E _ 101.002.022.002 – Date: 2021/05/14
    - Improvements for Ambilight Hue
    - PVR improvements
    - Fix for no sound after standby
    - Fix for unexpected appear of OLED screen saver when use apps
    - Stability improvements
    - Other general improvement
    ..............

- Ambilight Hue için iyileştirmeler
    - PVR iyileştirmeleri
    - Beklemeden sonra ses gelmemesi için düzeltme
    - Uygulamaları kullanırken OLED ekran koruyucunun beklenmedik görünümü için düzeltme
    - Kararlılık iyileştirmeleri
    - Diğer genel iyileştirmeler

50PUS7304 cihazımda gözükmüyor böyle bir güncelleme.

Acaba televizyonunda otomatik olarak güncelleme gelen var mı?

Zaten benim televizyona en son 2020 7. ayda güncelleme gelmişti sanırım. 2020 9. aya ait de bi u3 güncellemesi gelmiş gibi görünüyor ama sanırım o farklı bir güncelleme anlamadım.

mevcut geçerli yazılım sürümüm : TPM191E_R.101.001.079.005 görünüyor.

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt

Güncelleme pus8505 ile aynı, tr sayfasından indirdim, fat32 flash attım, tv açıkken alttaki usb girişine taktım, güncellemeyi gördü ve otamatik yükledi, tv nin kanal ve uygulama ayarları bozulmadı. Temiz kurulum olsun diye fabrika ayarları ve yeni kurulum yaptım.

Sıkıntı yok, güncelleme sonrası tv nin biraz daha hızlı çalıştığını yazanlar olmuş, ben farketmedim, güncelleme desteği hiç yoktan iyidir.

Yıl olmuş 2021, cihaz da 2gb ram var, androidi hızlı ama hala kanal geçişleri 3-4 sn, var mı bi düzeltme, yook..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Güncelleme pus8505 ile aynı, tr sayfasından indirdim, fat32 flash attım, tv açıkken alttaki usb girişine taktım, güncellemeyi gördü ve otamatik yükledi, tv nin kanal ve uygulama ayarları bozulmadı. Temiz kurulum olsun diye fabrika ayarları ve yeni kurulum yaptım.

Sıkıntı yok, güncelleme sonrası tv nin biraz daha hızlı çalıştığını yazanlar olmuş, ben farketmedim, güncelleme desteği hiç yoktan iyidir.

Yıl olmuş 2021, cihaz da 2gb ram var, androidi hızlı ama hala kanal geçişleri 3-4 sn, var mı bi düzeltme, yook..

Biraz bekleyeyim bakalım belki otomatik güncellemeyle gelir.

Suan çalışma hızında ve işlevselliğinde bir sorun yok(Puffin browser kullanamamam dışında ama benden kaynaklı o sanırım)

Kanal geçiş hızıyla ilgili güncellemeyle düzelecek birşey olduğunu sanmıyorum hocam. Uydu alıcıdan kaynaklı bi gecikme muhtemelen. Internet tv kullanınca bile daha hızlı kanal geçişleri oluyor.

• bulos28 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadar süre kullandıktan sonra iade istediniz acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

güncelleme gözüküyor..

Software history Android P
    Philips 2K20 85x5/8x5/9x5/9235/9435/9005 – ranges
    Philips 2K19 73x4/7504/8x04/8x4/9x4 ‐ranges

TPM191E _ 101.002.022.002 – Date: 2021/05/14
    - Improvements for Ambilight Hue
    - PVR improvements
    - Fix for no sound after standby
    - Fix for unexpected appear of OLED screen saver when use apps
    - Stability improvements
    - Other general improvement
    ..............

- Ambilight Hue için iyileştirmeler
    - PVR iyileştirmeleri
    - Beklemeden sonra ses gelmemesi için düzeltme
    - Uygulamaları kullanırken OLED ekran koruyucunun beklenmedik görünümü için düzeltme
    - Kararlılık iyileştirmeleri
    - Diğer genel iyileştirmeler

Demo'da ikinci bir video var. Gerçi bu bir önceki güncellemede geldi. Dolby Vision ve Dolby Atmos deneyimi yaşatmak için. Belki farkında olmayan arkadaşlar vardır.

• MKarlion kullanıcısına yanıt

hemen hemen 8 ay oldu alalı.

• bulos28 B kullanıcısına yanıt
    58pus7304 model tv var benimde gelecek ay bir yıl olcak benimde ekranda lekeler var teknik servis hiçbişi yapamadı acaba bende iade veya değişim isteyebilir miyim?

• MKarlion kullanıcısına yanıt

Hocam amazondan satın aldığımı biliyorsunuz, siz de oradan aldıysanız müşteri temsilcisine durumu arz edin, ben iade istemedim direk. sorunumu anlattım. Televizyondan memnun olmadığımı, servisin ilgilenmediğini ve gri bölgelerin resimlerini paylaştım. Aslında istediğim değişimdi. Ancak temsilci ne değişim ne de servis hizmetimiz var dedi. İsterseniz iade alalım dedi. Ben de canıma minnet kabul ettim. Kargo parasını bile onlar karşıladı. Başka bir site veya satıcının böyle bir şey yapabileceğini hayal bile edemiyorum.

• Bir sorum olacak, acaba TV bin , HDMI görüntü çıkışı var mı,mesela TV deki görüntüyü arka odadaki başka TV ye iletebilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan_apache

Bir sorum olacak, acaba TV bin , HDMI görüntü çıkışı var mı,mesela TV deki görüntüyü arka odadaki başka TV ye iletebilirmiyim?

HDMI'dan çıkış alamazsın. Ancak görüntü aktarıcılarla olur o da ne kadar verimli olur ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sesem

Hocam bunların tam tersi işi yaptırmak istiyor sanırım arkadaş. Bunlar bağlandıkları ekrana dışarıdan gelen görüntüyü aktarmak için ki zaten bizim tvlerde kendinden yapıyor bu işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

Hocam bunların tam tersi işi yaptırmak istiyor sanırım arkadaş. Bunlar bağlandıkları ekrana dışarıdan gelen görüntüyü aktarmak için ki zaten bizim tvlerde kendinden yapıyor bu işi.

Alıntıları Göster

TV'den TV'ye görüntü aktarmak istiyor değil mi?

• Bizim tvlerde tek kanal arama olmuyor mu?

• TRT 4K maç izlemek için şifre nasıl giriliyor arkaddaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: keep clubbin

TRT 4K maç izlemek için şifre nasıl giriliyor arkaddaşlar?

bende bunu merak ediyrum. bende 50pus7303 var. ilk eouro 2020 Türkiye maçını izlemiştim trt4k dan. sonraki tüm 4k larda şifre var diyor. bu philipslerde uydudan izlerken şifre için biss falan ayarı var mı acaba

• Trt 4K iki ayrı kanal var bende, biri şifreli diğeri açık. Açık olan sonradan tkgs ile kendi eklendi listeye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar Philips 58pus7304 tv de ekrandaki yazilarda yeşil çerçeve var ses arasira kesiliyor. Kumanda kullanimi işkenceye döndü. Daha önce de böyle bişey olmuştu klavye arapca falan oldu bişey yaptik duzeldi. Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.