Şimdi Ara

Philips 58PUS7304 İNCELEME. (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
77
Favori
281.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tvden herhangi bir tarayıcı yükleyip internetten film dizi izleyebilen var mı.android tv markette niye chrome firefox tarayıcı yok acaba.ne anladım ben bu androidden.adroid tv uyguluma yok hemen herşey çöp.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorun var 50pus7304 philips kullanıyorum,tv pek kullanılmıyor içinde ekstra uygulama bile yüklü değil netflix ve amazon üyeliklerim var ikisini de kullanamıyorum.Açınca biraz izlenince görüntü zaman zaman kasıyor en sonunda takılıyor,takılınca atıyor bir daha uygulamalara girmiyor.Yeniden tv yi başlatmadan açmıyor tekrar.İnternetim güzel hem kablolu hem kablosuz denedim.Youtube da tv izlemede sorun yok netflix ve amazon bu şekilde, üstelik cihaz güncel son çıkan cihazlardan 50pus7304.Girince donuyor atıyor iki uygulamada kullanılmıyor 2020 model tv tüplü tv den farkı yok.Sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilen varsa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vfnv kullanıcısına yanıt

hocam bende de 50pus7304 var sensörle ilgili yazınca yazmak istedim.Karanlıkta aydınlıkta o sensör açılınca en ufak bir değişim olmuyor.Oysa ki çok kullandığım bir özellikti.Acaba benim cihaz mi bozuk diye düşünmüştüm herkeste durum aynı mı? 2012 den kalma philips tv sensörü açıkken kendini ortama göre aydınlatıp.karartıyor kullanıyorum harika bir özellik.2020 yılındaki tv deki işe yaramıyor akıl almaz bir şey.Konuyla ilgili bilgisi olan açıklama getirirse sevinirim

• pokeharun kullanıcısına yanıt
    Açık yada kapalı olarak arada fark var.kapatinca parlaklik artıyor sensor acinca kısıyor.ama ışığa göre bi fark oluşmuyor.telefonlardaki gibi parlaklığı otomatik ayarlama tarzı bisey yok yani.

evet aslında onu demek istemiştim açılınca ortam farketmeksizin ortama göre kısıp açmıyor parlakligi menuden bi tık arttırıp azaltmak gibi bir şey.Eski model philips tv akşam olunca karanlıkta kendini otomatik kısıp aydınlıkta yine ona göre kademeli ayarlıyordu bunda hava degisimine göre bir değişiklik olmuyor ohalde sensör görevini çok bariz yerine getirmiyor.Açıkken lambayı açıp kapatınca tv ekranı yine aynı.Şu an amazon ve netflix denedim yine dondu ne dandik bir tv bu ya bir tane sey izleyecez insanı sinir ediyor.

• Amazonda bazen hdr falanda yapıyor.ama netflix kullanmiyorum 2 3 aydır.oncesinde de karşılaşmamıştım.yazilim sorunu var cihazda.ben de int üzerinden film izleyeceğim bi tarayıcı bulamadım.android tv için iyi bi sistem değilmiş onu anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vfnv -- 2 Mayıs 2021; 0:7:47 >
  • Merhabalar
    Ben de bu TV yi severek ve araştırarak aldım. İlk zamanlsr sorunsuz kullandım. Ama 6-8 ayın sonunda beyaz ve acık sayfalarda griler görmeye başladım. Servise yolladım sorun yok dediler şaka gibi. Ama resime bakın. YouTube da beyaz bir sayfa videosu. Allah'tan amazondan almıştım. İletişime geçtim. İade kabul ettiler. TV kagıt üstünde güzel. Fiyatta uygun ama servis anlayışları hoşuma gitmedi. İzlemeye sorun değil diyorlar şu görüntüye. Bu resim gündüz gün ışıgında cekildi bir de. Gece karanlıkta daha yogun hissediliyor.
    Philips 58PUS7304 İNCELEME.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulos28 -- 1 Mayıs 2021; 23:14:53 >

• bulos28 B kullanıcısına yanıt
    Tvnizde çok ciddi bi sorun gorunmuyor.hangi tv alsanız bu şekilde olacaktır.kimisi beyazlarda kimisi siyahlarda kimisi yan acılardan hep bi sorun var ürünlerde.oledler belki bu konularda sorunsuz olabilir ama onlarda da yanik sorunu var.samsungun üst seviye qledleri belki daha iyidir ama onlarda fiyat olarak uçuk oledlere yakın.

• Üstad izlerken rahatsız etmese hiç sorun etmeyeceğim. Ama bu gri gölgeler sahnelerde ki renkleri de bozuyor. Bir de git gide artması var tabi ki bu durumun. İade ettim. Şuan araştırma sürecindeyiz yine bakalım.

• Ben pek sorun görmüyorum tvnizde ama zaten iade etmişsiniz.golge olarak bundan daha iyi bu fiyatlarda bisey bulmanız zor bence.kolay gelsin çok arayacaksiniz

üstad ben 50pus7304 kullanıyorum. hiç güncelleme yapmadım nwm de dahil. ilk geldiği gibi kullanıyorum bi sorun yok netflix ve prime video stabil. eğer güncellemelerden sonra olduysa tv yi resetle güncellemeleri kaldır öyle dene bi istersen. chrome mağazada yok apk indirip farklı bişekilde kuruluyor. ben yapmıştım ama ilk aldığımda şuanda hatırlamıyorum internette anlalatılıyordu o şekilde yaptım. film izlemek içinde internet bağlantın iyi ise "stremio" var bi bakabilirsin. tarayıcıdan izlemek yerine bunun gibi apklar daha kolay olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: vfnv

Açık yada kapalı olarak arada fark var.kapatinca parlaklik artıyor sensor acinca kısıyor.ama ışığa göre bi fark oluşmuyor.telefonlardaki gibi parlaklığı otomatik ayarlama tarzı bisey yok yani.

Dimamik Kontrast ayarlarına bakın bir de.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokeharun

Arkadaşlar bir sorun var 50pus7304 philips kullanıyorum,tv pek kullanılmıyor içinde ekstra uygulama bile yüklü değil netflix ve amazon üyeliklerim var ikisini de kullanamıyorum.Açınca biraz izlenince görüntü zaman zaman kasıyor en sonunda takılıyor,takılınca atıyor bir daha uygulamalara girmiyor.Yeniden tv yi başlatmadan açmıyor tekrar.İnternetim güzel hem kablolu hem kablosuz denedim.Youtube da tv izlemede sorun yok netflix ve amazon bu şekilde, üstelik cihaz güncel son çıkan cihazlardan 50pus7304.Girince donuyor atıyor iki uygulamada kullanılmıyor 2020 model tv tüplü tv den farkı yok.Sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilen varsa çok sevinirim.

İnternetten değil evet. Bende 8mb net var o bile ne Amazonda ne Netflixte hiç bir sorun yok. Tamamen tvyi sıfırlayarak deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulos28

Merhabalar
    Ben de bu TV yi severek ve araştırarak aldım. İlk zamanlsr sorunsuz kullandım. Ama 6-8 ayın sonunda beyaz ve acık sayfalarda griler görmeye başladım. Servise yolladım sorun yok dediler şaka gibi. Ama resime bakın. YouTube da beyaz bir sayfa videosu. Allah'tan amazondan almıştım. İletişime geçtim. İade kabul ettiler. TV kagıt üstünde güzel. Fiyatta uygun ama servis anlayışları hoşuma gitmedi. İzlemeye sorun değil diyorlar şu görüntüye. Bu resim gündüz gün ışıgında cekildi bir de. Gece karanlıkta daha yogun hissediliyor.

Bu kadar da değil. İyi ki iade etmişsin. Benim tv 55PUS7504 panel değişti. Gerçekten iyi panel farkediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vfnv

Tvnizde çok ciddi bi sorun gorunmuyor.hangi tv alsanız bu şekilde olacaktır.kimisi beyazlarda kimisi siyahlarda kimisi yan acılardan hep bi sorun var ürünlerde.oledler belki bu konularda sorunsuz olabilir ama onlarda da yanik sorunu var.samsungun üst seviye qledleri belki daha iyidir ama onlarda fiyat olarak uçuk oledlere yakın.

Arkadaşın tvsinde oldukça fazla. Evet ben de panel değiştirmezden önce sorun etmezdim. Biraz bulutlanma olması normaldir. Ancak panel değişimi olunca inanın yeni takılan panel o kadar iyi ki hiç bulutlanma yok. Beyazlanma yok. Hatta görüntünün netliği bile arttı diyebilirim.

Yaklaşık bir yıl önce 4000 TL verdiğim TV performans vermeyecekse çok da ararım az da ararım üstad. Bu bulutlanmayı sorun da ederim. Siz kabul edebiliyorsunuz böyle şeyleri, yarım yamalak görüntüleri sakınca yok benim için. Aramak sorun değil benim için. Ama böyle bir TV kullanmak sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulos28 -- 2 Mayıs 2021; 17:23:18 >
  • sesem S kullanıcısına yanıt

Teşekkürler üstad sağolasın. Reklam için demiyorum ama Amazon yetkili servisten daha yapıcı yaklaşıyor olaya. Yine amazondan bir TV satın almayı düşünüyorum.

• 50pus8505 almayı düşünürken kullanıcı yorumları ve şikayetlerinden karın ağrılarından sonra, en az şikayetin olduğu modeli 1 saat inceleyerek 2el 50pus7304 ü aldım. Bulutlanma, panel açıklığı vb sıkıntılar yok, şimdilik.

-Ambilaytı özlemişim, anlatılmaz yaşanır
    -Android menüsü baya hızlı, uygulamaları şaşırtıcı şekilde hızlı.
    -Panel görüntüsü samsungu aratsa da ince ayarlarla istediğim netliği ayarladım.
    -Nvm 62 sürüme güncelledim, bişey değişti mi anlamadım.
    -2021/03/12 tarihli TPM191E _ 101.001.250.003 güncelleme yazılımını usb ile yükledim.

-Baya launcher denedim ama en çok
    Square_Home apk sını beğendim, tavsiye ederim.

-Kanal sıralaması ve favori eziyeti ile 2gün uğraştım, tv yi elden çıkarmayı bile düşündüm. ChanSort isimli bilgisayar uygulaması vazgeçirdi, favoriyle uğraşmadan tkgs listesini istediğiniz gibi sıralayıp silebiliyorsunuz, tavsiye ederim.
    Yıl olmuş 2021 Philips te hala kanal geçişi 3-4 saniye, çin cihazları bile daha hızlı.

• * Tv de sıkıntısız kullanılan air kumanda tavsiye edebilecek var mı, arkası tuşlu olan ya da olmayan.

sorunlarım..

* Navbar isimli alttan çıkan navigasyon apk sını yükleyip erişebilirlik menüsünü aktif edince Home tuşuna basınca çıkan alt menüde gezinemiyorum, sorunsuz navigasyon apk kullanan varsa ismini paylaşabilir mi,

* ButtonMapper apk sı kumandayı uçuran güzel bir apk, yalnız ses tuşunu bozuyor, sese tet tek basılıyor, hızlı açıp kapama yapılamıyor ve ses tuşu 15sn ekranda kalıyor, çözüm bulamadım.

• Benim ekrandada hafif bulutlanma var ama servise göndersem normal diyecek,içini açacak toz kaçıracak diye çekiniyorumda

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.