Şimdi Ara

Philips 58PUS7304 İNCELEME. (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
77
Favori
281.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    0-6-2-5-9-6 bu tuşları tuşlayıp ok tuşuna basın ardından, bende ok tuşunu yazmayı unutmuşum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PELOTON kullanıcısına yanıt
    Oldu teşekkür ederim.058 eski sürüm değil mi

• sillverman S kullanıcısına yanıt
    Eski sürüm, bende 50 inç olanı var ve bende 0.58 sürümündeyim, fakat şikayetim olmadığı için devam ediyorum bu şekilde. Kaç inç için hangi sürüm çıktı tam bilmiyorum maalesef, daha bilgili arkadaşlar var isterseniz yardımcı olurlar.

• PELOTON kullanıcısına yanıt
    58 inç benimki. Benim de şikayetim yok ama diğer sürümlerin artısı var mı merak ediyorum

• kilecerme kullanıcısına yanıt

Ayni sorun bendede başladısiz ne yaptiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • landscapee kullanıcısına yanıt
    Eski dis fircasiyla ve kolonyayla temizledim biraz da bastirarak araya bosluk olusmasini sagladim. Kesildi gibi. Tekrar olursa bakicam artik.
  • sesem S kullanıcısına yanıt

O nasıl iş ya. Tüketici haklarına bi başvurun. Değişim onaylanan kişiler var. Bi denemek lazım. Cihaz nerde? Serviste mi hala. Teslim almadınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: andreoni

O nasıl iş ya. Tüketici haklarına bi başvurun. Değişim onaylanan kişiler var. Bi denemek lazım. Cihaz nerde? Serviste mi hala. Teslim almadınız mı?

Öncelikle ilginize teşekkür ederim. İşlerim nedeniyle giriş yapmadım 1 haftadır. Neyse ki 1 hafta oldu geleli. Paneli değiştirmişler. Daha önce de ledler değişmişti. Anlıyorum çünkü;önemsemediğim az miktar da olsa önceki panelde bulutlanma vardı. Biraz kurcaladım. Şimdilik sıkıntı yok gibi. En son TPM191E _ 101.001.208.001 – Date: 2021/01/25 yüklü. NVM'ye daha bakmadım. Bakınca buraya yazarım. Çünkü aldıktan sonra kendim de yüklemiştim çünkü. Bu arada yeni güncelleme de çıkmış : PM191E _ 101.001.250.003 bir ara bunu da güncellerim.

Tekrar değiştirmişler o zaman. Yada takarken ejsik bişeyler yaptılar. Belki de tam temizlemediler. Geçmiş olsun diyelim.

• Son güncellemeden sonra NETFLİX te ciddi takılmalar var. Aynı sorunu yaşayan yada bu sorunu çözen var mı?

• DFX D kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de. Amazon prime da da var. Youtube sorunsuz. Son güncellemeden sonra oldu.

• DFX D kullanıcısına yanıt

Nwm yi 0.62 ye güncelledim düzeldi.

• Ben de takılma falan yok. NVM versiyonu da daha yüklediğim 0.61. Panel değişimi yapıldıktan sonra güzel oldu. Bulutlanma yapmayan ekran olur mu oluyor. Panel değişimi yapıldıktan sonra hiç bulutlanmaya rastlamadım. Evet elektronik işi bizim ülkemizde şans işi. Problemi olmayan tvye denk gelmek zor gibi.

• Netflix tuşu çalışmıyor. Ama menüden siyah ekran geliyor sonra dışarı atıyor. Nedenini bilen var mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Semih Baki

Netflix tuşu çalışmıyor. Ama menüden siyah ekran geliyor sonra dışarı atıyor. Nedenini bilen var mı.

İmkanınız varsa tvyi sıfırla...bir de böyle dene.

Bulutlanma nasıl oluyor,neden değişti panel?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionscoach

Bulutlanma nasıl oluyor,neden değişti panel?

Önce ledlerde başladı sıkıntı. Değişti. Geldiği gün nasıl kontrol ettilerse ekranın alt kısmında görüntüde bir titreme oluşunca paneli değiştirdiler. Şu an iyi. Bulutlanma veya ışık sızması da diyebiliriz

Philips 58PUS7304 İNCELEME.

ise resimdeki gibi

Benimkide böyle aslında,özellikle tam beyaz ekran ve maçlarda gölgelenmeler var,ilk aldığım günden beri,bi tavsiyeniz var mı,garantiye başvurmalımıyım,yoksa daha beter mi yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionscoach

Benimkide böyle aslında,özellikle tam beyaz ekran ve maçlarda gölgelenmeler var,ilk aldığım günden beri,bi tavsiyeniz var mı,garantiye başvurmalımıyım,yoksa daha beter mi yaparlar

Takarsanız çok can sıkıcı olabiliyor. Değişmeden önceki panelde vardı benimkinde. Ancak ben fazla takmıyordum.En azından film izlerken rahatsız edici bir durum oluşturmuyordu. Değişime falan gitmezler. Ama maçlarda rahatsız edici bir durum varsa servise yönlendirin isterseniz bakalım ne diyecekler. Servisten gelecek duruma göre hareket edersiniz. Buraya resim atma şansınız varsa daha iyi olur.

• Arkadslar 58 pus 7304 son sürüm son nwm sürümünü kullaniyorum.sorunum şu ki kendi internet tarayıcısı kapatıp örneğin tv ye geciyroum tekrar internet tarayıcısına geçince siyah ekranda kalıyor.internet tarayıcısı açılmıyor.androidi yeniden başlayınca düzeliyor.digeri de androidi yeniden başlatinca görüntü çok iyileşiyor.netlik kalite bariz artıyor.niye bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.