Şimdi Ara

Philips 58PUS7304 İNCELEME. (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
77
Favori
281.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz baya uğraşıyorsunuz o zaman anladığım kadarıyla

Servis menüsünde hangi ayarın altında ben de sürümünü merak ettim hatta belki eğer tvler uyumluysa benimkini de güncellerim desteğinizle

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zwandar -- 11 Temmuz 2020; 17:23:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zwandar

Siz baya uğraşıyorsunuz o zaman anladığım kadarıyla

Servis menüsünde hangi ayarın altında ben de sürümünü merak ettim hatta belki eğer tvler uyumluysa benimkini de güncellerim desteğinizle

Teşekkürler
    Philips 58PUS7304 İNCELEME.

• Cihaz geldi koridorda yatıyor :( servis dün gelemedi yarın gelecek kuracak.
    Merak ettiğim bir kaç şey var.
    Laptop ekranı mı yansıtabiliyor muyum? Örneğin oyun oynama istedim HDMİ bağlantı olmadan yansıtarak oynayabilir miyim?
    Birde İphone'u yansıtabiliyor muyum?
  • Selam,

Soundbar ile TVyi kullanan var mı acaba? Tavsiyeniz olur mu 2000 civarında bir model için

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    laptop ekranını ayna ağa bağlıysanız yansıtırsınız. Hdmi ile bağlarsanız daha akıcı olur. Ben note 9 ile denedim video çekmiştim ekleyeyim birazdan.

İphone bilmiyorum malesef.
    https://www.youtube.com/watch?v=OEAkn2BeFNo&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zwandar kullanıcısına yanıt
    Sounbar ile kullanan vardı sanırım. Kullanamayan da. Net birşey söylemiyorum ben 5.1 ses sistemi ile kullanıyorum. HDMI yada optik ses çıkışı ile kullanabiliyorsunuz. Tek kumanda ile kontrol etmek için HDMI kullanmalısınız.
  • Teşekkürler cevap için. Çok uzun süre z5500 kullandım 5+1 sistem için ama çocuk olunca hem biraz hayatımızı sadeleştirmek istedik hem de evin her yerinden geçen kablolardan kurtulmak için verdim Sistemi.

Elbette 5+1 yerini tutmaz ama ortalama bir soundbar alayım diyorum. Teşekkürler cevap için

Selamlar

• andreoni kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeler işin çok teşekkür ederim. Tv kuruldu. Her hangi bir problem yok çok şükür. Güncelleme varmış şimdi onu indiriyorum.
    Digiturk kurulu, görüntüler diğer televizyonuma göre daha hızlı ve akıcı sanki. Ancak bazı yerler piksel piksel. Önerdiğiniz bir ayar var mı?

Yazdım ama sanırım mobilde sorun var. Tv de her giriş her program için görüntü ayarı ayrı ayrı. Yani HDMI 1 de Digitürk var diyelim ordan ayarlayın. HDMI 2 de Teledünya olsun orda da yine görüntü ayarı yapmanız gerekebilir. Çünkü her sağlayıcının verdiği bir görüntü kalitesi var. Ayrıca HDMI ların ne olduğunu kumandadaki + tuşuyla seçin. Tv, ses sistemi gibi.

Tüm ayarlarda görüntü ayarlarında hızlı görüntü ayarı var onu yapabilirsiniz. Bende 55 olduğu için ayarlarım sizinkinde iyi olmayabilir. Bu konuda görüntü ayarlarını paylaşan arkadaşlar vardı. Onlardan bakarak yapabilirsiniz.

Hayırlı olsun.
  • andreoni kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bu arada benimki de 55''.
    Tv'de çok ayar var epey uğraşacağım gibi. Eğer hazır ayarları bulabilirsem süper olur ☺️

55PUS7304 için Teledünya cihazı için görüntü ayarlarım

Görüntü Tarzı: Kişisel
    Görüntü Formatı: Orjinal

Tüm Ayarlar a girdiğimizde ayarlar;
    Görüntü;
    -Renk: 60
    -Kontrast: 100
    -Keskinlik:3
    -Parlaklık: 50

Gelişmiş;
    Renk > Renk Geliştirme: Orta
    -Renk Sıcaklığı: Soğuk
    -Beyaz Nokta Hizalama
    - 2 nokta
    * Wb Kırmızı: 127
    * wb yeşil: 90
    * wb mavi: 67
    * Diğerleri 0
    - 20 Nokta;
    * Seviye: 1
    * Diğerleri 0

Kontrast:
    - Kontrast Modu: Kapalı
    - HDR Video Ölçekleme: Açık
    - HDR Plus: Kapalı (Aktif değil)
    - Dinamik Kontrast: Orta
    - Video Kontrastı: 90
    - Işık sensörü: Açık
    - Gama: 0

Keskinlik;
    - Ultra Resolution: Açık

Görüntü Temizleme;
    - Parazit azaltma: Orta
    - MPEG Parazit azaltma: Minimum

Hareket;
    - Hareket tarzları: Standart
    - Natural motion: Orta (Aktifdeğil)

Dolby Vision bildirimi: Açık

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Cihaz geldi koridorda yatıyor :( servis dün gelemedi yarın gelecek kuracak.
    Merak ettiğim bir kaç şey var.
    Laptop ekranı mı yansıtabiliyor muyum? Örneğin oyun oynama istedim HDMİ bağlantı olmadan yansıtarak oynayabilir miyim?
    Birde İphone'u yansıtabiliyor muyum?
    Modeminiz ve ekranını yansıtmak istediğiniz cihazınız 5ghz hızı destekliyorsa 5ghz ağa bağlanıp daha akıcı bir aktarım yapabilirsiniz. Eğer 2,4ghz normal wifi ağı ile bağlanıyorsanız o kadar akıcı olmayabilir yansıtma.
    Ben normalde telefon ekranımı laptopa yansıtarak kullanırdım. Şimdi 50pus7304 e yansıtmayı denediğimde tv 4k bizim telefon 1080p olduğundan ve aktarım işinden dolayı biraz karıncalı bir görüntü geliyor.
    ister 2,4ghz ister 5ghz olsun 1080p oyun oynamak için yetersiz kalır hocam.
    720p veya 766p laptop ekranını yansıtırsanız belki biraz daha hızlı tepki süresi olabilir ama bi HDMI ın akıcılığı olmaz, keyif vermez.

Iphone işini ben de deneyecektim ama unuttum

• Guest-BFDAEBE30 G kullanıcısına yanıt
    Hollanda servis ile nasıl irtibat kurabiliriz bende 50pus7304 var buna uygun NVM 0.62 dosyasını istesem banada yollarlarmı acaba?
  • zeratull Z kullanıcısına yanıt
    nick değiştim kusura bakmayın.sizn için çıkmışsa verilir

• gemmsy34 G kullanıcısına yanıt
    Ulaşabileceğim email adresi nedir acaba hatırlıyormusunuz attığınız email adresini?
  • Uydu kanallarını izlerken kablosuz ağ bağlı değil diyor. Bağ kopuyor. Ağ ayarlarına gidip bağlan dediğimde de uzun süre "bağlanıyor" diyor sonra da "başarısız" diyor. ağa tekrar bağlanmam için fişi çekip tv'yi yeniden açmam gerekiyor.
    bu problemi nasıl çözebilirim?
  • saklubilig S kullanıcısına yanıt
    problem modemde olabilir.siz yinede bir tv yi fabrika ayarlarına döndürün.

• 50PUS7304/62 modelin NVM 0.62 dosyasını xda'ya yükledim oradan ihtiyacı olan arkadaş indirebilir. Dosyayı edinmeme yardımcı olan @gemmsy34 arkadaşımıza ayrıca burdan teşekkürlerimi sunuyorum.
    https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=83107593&postcount=2811

ÖNEMLİ UYARI : SADECE 50PUS7304/62 MODELE AİTTİR BAŞKA MODELDE KULLANMAYIN. TELEVİZYONUNUZDA OLUŞABİLECEK HERHANGİ BİR HATADAN SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM. RİSK SİZE AİTTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeratull -- 21 Temmuz 2020; 20:54:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeratull

50PUS7304/62 modelin NVM 0.62 dosyasını xda'ya yükledim oradan ihtiyacı olan arkadaş indirebilir. Dosyayı edinmeme yardımcı olan @gemmsy34 arkadaşımıza ayrıca burdan teşekkürlerimi sunuyorum.
    https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=83107593&postcount=2811

ÖNEMLİ UYARI : SADECE 50PUS7304/62 MODELE AİTTİR BAŞKA MODELDE KULLANMAYIN. TELEVİZYONUNUZDA OLUŞABİLECEK HERHANGİ BİR HATADAN SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM. RİSK SİZE AİTTİR.
    58de kullanılabilir mi? Ayrıca 404 hatası veriyor link. Bende mi sorun acaba?

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.