Şimdi Ara

Philips 55PUS8602 (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.038
Cevap
25
Favori
83.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FIX gelmiş şuan TR tarafında yok, gelecektir bugün yarın.

Philips 55PUS8602
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    hocam elimdeki minumum boyutlu hdd 1 tb ve içi dolu :) o yüzden mecbur fix bekliycez...
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    işte bu güzel haber
    en kısa zamanda inşallah
  • Philips 55PUS8602

Güncelleme https://toengel.net/philipsblog/firmware-download/ burda mevcut. Almanya sitesi üzerinden vermişler linkini. Kırmızı ok ile belirtiğim TPM17.1 olan. Altındaki TPM17.2 ingiltere versiyonu donanımı farklı olan onunla karıştırmayın. Ama İşi garantiye almak için TR sitesini beklemek mantıklı.

Birşey olmaz ben buradan da yüklerim diyenler denesin. Birkaç güne gelir fantaziye gerek yok diyenler beklesin. Ben kendi adıma bekleme taraftarıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 11 Mart 2019; 12:41:16 >

• Bu arada Philips için güncel durumları https://toengel.net/philipsblog/ burdan takip ediyorum. Almanca yazıyor bilgiler ama translate ile gayet iyi çevrilebiliyor.

Güncel takip etmek isteyenlere tavsiye olunur site.
    Yanlış oldu. Dikkate almayın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^muzocat^ -- 11 Mart 2019; 20:19:19 >
    Teşekkürler. Aşağıdaki yazılımı 65pus8602 üzerinde denedim. Kodi kullanıyorum, NTFS harddiskimi artık görüyor.
    autorun-TPM171E_R.107.000.230.000.upg
  • NHLKZY N kullanıcısına yanıt
    Tv yazılımı sıfırdanmı kurdu yoksa güncelleme olarak mı gördü kurmak istiyorum ama ayarlar ve programlar bidaha giderse hiç uğraşmak istemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • By.MaMBoS B kullanıcısına yanıt
    Görüntü ayarlarım ve tv kanalları aynen duruyorlar. Önceki update görüntü ayarlarını sıfırlanmıştı ama kanallar yine duruyordu.
    Bende dayanamadım yükledim güncellemeyi arkadaşlar ntfs problemi çözülmüş. Beklemek istemeyenler gönül rahatlığıyla indirip güncelleyebilirler.
    Bu arada hocam benim webriplerdeki sıkıntım devam ediyor. Geçen aquaman filmini indirmiştim 2 farklı dosya indirdim biri 1080p webrip diğeri 2160p hdr webrip 1080 p de sıkıntı yokken 4k da takılmalar yaşıyorum deneme şansınız olursa bir bakarmısınız sizdede olacakmı ?

• Sorması ayıptır, bu güncelleme dosyasını nereden indirebiliriz?

İlk sayfada linki verilen resmi sitesinde:
    Philips 55PUS8602
    görüldüğü gibi 2018 tarihli yazılım görünüyor.

VPN ile bağlanıyorum,https://toengel.net/philipsblog/ yasaklı ayrıca.
    Acelem yok, TV üzerinden güncelleme de istemiyorum - dosyayı indirip USB üzerinden yapmayı tercih ederim.

Bu arada acelem yok. Stabil çalışan elektroniğe müdahale etmemek lazım.
    Güncellemeyeceğim diyebilirim hatta.
    Gelecek pozitif yorumlara göre fikir değiştirebilirim ama şu aşamada bir kenarda bulunsun diye soruyorum sadece.

• By.MaMBoS B kullanıcısına yanıt
    Aquaman nin 4K HDR x265 webrip olanının şu başındaki denizaldaki askerleri şişme botlarla çektiği kısma kadar bakmıştım bir sorun yoktu. Akşam sualtı yada aksiyonlu sahnelerine de bakarım sardırıp.
  • savatager S kullanıcısına yanıt
    Philips in sitesindekinde tarih eski görünüyor ama indir dediğinde Android 8 versiyonu geliyor. Android 8 versiyonunu kurmadıysan ve USB bağlayıp içinden film izlemiyorsan philips in siteden çekip kur, yazılı tarihe bakma.

Şu blog olayına gelirsek bazen site sahipleri vpn le girilmesini istemeyip belli ipleri engelleyebiliyorlar. Siteye vpn siz girmeyi dene.
    Hocam ben tvnin kendi oynatıcısı,mx player, kodi, archos ve vlc player ile denedim ve baştan itibaren takılmalar oluyor siz hangi oynatıcıda denediniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: By.MaMBoS

Hocam ben tvnin kendi oynatıcısı,mx player, kodi, archos ve vlc player ile denedim ve baştan itibaren takılmalar oluyor siz hangi oynatıcıda denediniz ?
    kendi oynatıcısında. HDR izlemeyeceksen Kodi yi dene.
    Kodi de denedim sonuç aynı. Ayrıca kodi son sürüm de HDR aktif oluyor. Bende mi bir sıkıntı var anlamadım hdd usb 3.0 tv de usb 3.0 bağlantısından takılı hdd belki harddisk yavaştır dedim usb 3.0 flash bellek ile de denedim sonuç aynı 45 - 50 gb lık bluray takılmadan oynuyor 14 gb lık webrip takılıyor ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: By.MaMBoS

Kodi de denedim sonuç aynı. Ayrıca kodi son sürüm de HDR aktif oluyor. Bende mi bir sıkıntı var anlamadım hdd usb 3.0 tv de usb 3.0 bağlantısından takılı hdd belki harddisk yavaştır dedim usb 3.0 flash bellek ile de denedim sonuç aynı 45 - 50 gb lık bluray takılmadan oynuyor 14 gb lık webrip takılıyor ilginç.
    Bende fix li upgrade i indirip kurdum bu arada bir sorun yok. Kaybolan veya çalışmayan birsey olmadı.

Aquaman, Mortal Engines, Ralph break internet,Avengers infinity war. Bu filmlerin hepsi 4K HDR 10bit X265 birde Truhd sese sahip. En hareketli sahneleri açtım kendi video oynatıcısında yani bitrate in tavan yaptığı yerler. Ona ragmen herhangi bir takilma yok. Önceki versiyonda seste zaman zaman anlik kesilme oluyor demiştim bu sefer o da olmadı.

Seagate Backup plus 2TB lik usb 3.0 disk bağlı tv ye.

Ayrıca Ayarlar>SES>Gelişmiş altına Dolby digital Plus seçeneği gelmiş.
    SES> Uzman modu ayarları> DTS TruSurround

Gelmiş. Belki gözden kaçmıştır

• upgrade philips.com.tr'ye hala gelmedi, ne zaman gelir acaba?
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Belli bir tarihi yok. En kısa zamanda gelir.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.