Şimdi Ara

Philips 55PUS8602 (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.038
Cevap
25
Favori
83.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    direct led va panel o fiyat aralığında başka yok ama upscale performansı ve renkleri muadili olan nu7400 ve sony modellerin gerisinde arkadaş ucuz ama düzgün bişey olsun diyince nu8000 den önce bu modeli göstermeye götürdüm gitmeden öncede 4k 3-4 demo harici 720 1080 içerikler attım usb ye baya bi inceleme fırsatımız oldu benim arkadaş bu işlerden hiç anlamadığı halde beğenmedi cihazı pek diğer modele bakalım dedi aynı demoları nu8000 de oynatınca aradaki farkı o bile gördü düşük çözünürlük içeriklerde bariz fark var belki abartmış olacağım ama 720 içerikleri aynı vestel cihazlar gibi oynatıyor upscale performansı rezalet
  • Dostuma aldığımız ve zaman içinde tasarımı, ses kalitesi ve panel özelliğini beğendiğim için kendi odama da aldığım bir ürün ilk başta şu bilinmeli bu tv öyle kanal izlemek vs. için alınmaz, özellikle 1080p çözünürlükte tıkanmış uydu veya artık hangi makine ile kanal izliyor iseniz upscale istediğinizi size vermez ha bu çoğu 4k tv içinde geçerli. Ben konsol ve pc bazlı 4k kullanıyorum harika bir ürün. Arada smart özellikleri vs. sorunlu denildiğini de gördüm şahsen smart özelliği ile işim çok olmadı. 4k filmi çekip pc üstünden yansıtıyorum veya diz üstünden netflix 4k görüntü ve hdr deneyimi bile aşırı keyif veriyor. Konsol bazlı görüntü kalitesi ise harika panel ve sunduğu renkler çok canlı alacaklar konsol, 4k ile işi pek olmayacak ise ne bu tv'ye nede diğer tüm 4k tv'ler ile işi olsun alın kaliteli bir FHD tv keyfinize bakın.

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Sizin bu ve philips tv lere bilinçli bir şekilde kotüleme gibi bi derdiniz var zorunuz paramı yoksa başka birşeymi bilmiyorum ancak mayıs ayından beri kullanıyorum en başta görüntü android ve ambeilight özelliğiyle benim için vazgeçilmez ben 55” ini 5000 tl ye aldım kuramadığım uygulama yok kodi vavoo aklınıza gelebilecek tüm uygulamalar sesli arama ip tv tüm uygulamalar chrome ile her akşam fil keyfi 720 p sitesinde androidde terrarium programıyla neredeyse bütün diziler tüm sezonuyla tv nin içinde kıskanıyor olabilirsiniz belli konu konu gezip dersiniz özellikle philips tv leri kötülemek tam tv hakkında olumsuz yorum gördüm baktım sizsiniz aklıma şu deyim geldi

Lafa bakarım lafmı diye sonra söyleyene bakarım adammı diye iyi geceler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • coskunresul C kullanıcısına yanıt
    Bir yakınım 49PUS7503 aldı tam anlamıyla çöp, paneli VA'nın en kötüsü 49MU7100'ün yan açıdan %25 renk kaybı olduğu durumda PUS7503'ün %50 oluyor, arayüz yavaş, dahili uydu alıcısının görüntü kalitesi çok kötü herşeyi geçtim bağımsız panel arka ışık ayarı bile yok, bu ayarı philips kontrastın içine gömmüş, bağımsız arka ışık ve kontrast ayarı yapamıyorsun. Senin iyi olarak tanımladığın tüm özellikler Android olmasına bağlı, bunu uyduruk bit TV alıp üstüne android box alıpta halledebilirsin ama bir TV'de en önemli şey olan panel kalitesi rezalet, kesinlike tavsiye etmiyorum, paranızı sokağa atmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Aralık 2018; 1:23:58 >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Asıl ben senin gibilere üzülüyorum tamamen kurgusunuz

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Saydığım android özelliklerinin dışında en başta görüntünün güzelliğinden bahsettim ana görememişsiniz yada olayı istediğiniz noktaya getirmek istemişsiniz

Ben bu fiyat aralığında diğer tv lere göre en iyi görüntünün bunda olduğunu düşünüyorum isteyen almayabilir ben çok memnunum

• Bu tv hicbir yerde satilmiyor mu? Bulamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa’daki 60 adet stok 1 günde bitmiş

• Arkadaşlar bende hafta sonu teknosadan 4.899TL ye aldım dünde kurulumu gerçekleşti. Öncelikle belirtmeliyim ki beklentilerimin çok üstünde çıktı görüntü kalitesi. Daha önceki televizyonum LG de inanılmaz bulutlanma oluyordu, bu televizyonda neredeyse sıfır. Siyah seviyesi gerçekten çok tatmin edici. Ambilight vs. anlatmıyorum bile. Netflix 4k ve hdr yayınlarında görüntü çok çok iyi, hdr video açtığınızda otomatik olarak altta belirtiliyor. Ses sistemide kulağa çok hoş geliyor, çok buyuk beklentiniz yoksa fazlasıyla tatmin eder. Gelen servis arkadaşlar uydu ve kanal listesinide yükledi sıralamayla uğraşmadım.

Ekranın en altında çok dikkat çekmeyen bir yerde iki adet ölü piksel çıktı, 2 metreden belli bile olmadığı için herhangi bir işlem yapmayı düşünmüyorum. Bana göre 100hz VA panel, ses sistemi, ambilight gibi özellikleriyele muadili 55 inc (NU8000-XF9005) modellerden en az 1500-2000 TL ucuz oluşuyla tercih edilebilecek bir ürün.

• Arkadaşlar merhaba servis televizyonun kendi uydusuna çanağı bağladı ve kanalları yükledi, fakat TRT 4K yok içinde. Nasıl yükleyebilirim?
  • leventino L kullanıcısına yanıt
    sıfırdan tarat onların kanal listesi kim ne zamandan kalma.

turksat sebeke arama frekansı var ondan işin çözülür. Ben 1 kere harici uydu alıcım sorun yapınca tv ye bağlamıştım pek zor bir olay değildi uydu taratması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventino

Arkadaşlar bende hafta sonu teknosadan 4.899TL ye aldım dünde kurulumu gerçekleşti. Öncelikle belirtmeliyim ki beklentilerimin çok üstünde çıktı görüntü kalitesi. Daha önceki televizyonum LG de inanılmaz bulutlanma oluyordu, bu televizyonda neredeyse sıfır. Siyah seviyesi gerçekten çok tatmin edici. Ambilight vs. anlatmıyorum bile. Netflix 4k ve hdr yayınlarında görüntü çok çok iyi, hdr video açtığınızda otomatik olarak altta belirtiliyor. Ses sistemide kulağa çok hoş geliyor, çok buyuk beklentiniz yoksa fazlasıyla tatmin eder. Gelen servis arkadaşlar uydu ve kanal listesinide yükledi sıralamayla uğraşmadım.

Ekranın en altında çok dikkat çekmeyen bir yerde iki adet ölü piksel çıktı, 2 metreden belli bile olmadığı için herhangi bir işlem yapmayı düşünmüyorum. Bana göre 100hz VA panel, ses sistemi, ambilight gibi özellikleriyele muadili 55 inc (NU8000-XF9005) modellerden en az 1500-2000 TL ucuz oluşuyla tercih edilebilecek bir ürün.
    49pus6561 TV sahibim. bulutlanma ne yazıkki var.

55PUS8602 bulutlanma olmadığından emin misin ? gözümü kırpmadan hemen alabilirim ?

• Bu model hala satılıyor mu?

Bir süre baktım almak için ama hiçbir yerde bulamamıştım.
    Hala 0 bulunabilecek bir yer var mıdır?
  • Designer83 kullanıcısına yanıt
    Piyasada kalmadı fiyatı 4500 tl civari iken o dönemde stokları çok hızlı eridi.
  • Merhaba;

Televizyonu geçen hafta Teknosa'dan kapalı kutu olarak alan şanslılardanım.

Ürün tek kelimeyle mükemmel.Amabilight olsun görüntü kalitesi olsun 4.800'e alınabilecek 55 inch tv içerisinde en iyisi diyebilirim.

Burada tavsiye veren tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

sıfırdan tarat onların kanal listesi kim ne zamandan kalma.

turksat sebeke arama frekansı var ondan işin çözülür. Ben 1 kere harici uydu alıcım sorun yapınca tv ye bağlamıştım pek zor bir olay değildi uydu taratması.
    Teşekkürler yeniden yükleyince TRT 4K geldi. Hatta merkezi sistemde Hotbird' te varmış bir iki tane daha 4k kanal buldum
  • iPeople kullanıcısına yanıt
    Bende daha önce ki televizyonlarımda yaşamıştım ama bu TV de özellikle dinamik kontrastı açtığın zaman bulutlanma ve ışık sızması sıfıra yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventino

Arkadaşlar bende hafta sonu teknosadan 4.899TL ye aldım dünde kurulumu gerçekleşti. Öncelikle belirtmeliyim ki beklentilerimin çok üstünde çıktı görüntü kalitesi. Daha önceki televizyonum LG de inanılmaz bulutlanma oluyordu, bu televizyonda neredeyse sıfır. Siyah seviyesi gerçekten çok tatmin edici. Ambilight vs. anlatmıyorum bile. Netflix 4k ve hdr yayınlarında görüntü çok çok iyi, hdr video açtığınızda otomatik olarak altta belirtiliyor. Ses sistemide kulağa çok hoş geliyor, çok buyuk beklentiniz yoksa fazlasıyla tatmin eder. Gelen servis arkadaşlar uydu ve kanal listesinide yükledi sıralamayla uğraşmadım.

Mağazadan mı aldınız acaba?

Ben bayadır internette bakıyorum ama hiç bulunmuyor. Üretimden kalktı diye düşünmüştüm ama sizin yeni aldığınızı duyunca çok şaşırdım.
    Acaba başka var mıdır ki? Hangi mağazadan aldınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Designer83 -- 6 Ocak 2019; 10:41:15 >

• Tv alırken çokta yorumlara bakmayın.nitekim kendileri kahin değil.ve çoğu bir firmanın satış elemanı

Lg lg lg dediler övdüler.lg nin tvsinden yemediğim kazığı başka kimseden yemedim.tv de bulutlanma,panel içine toz kaçması,sinek kaçması,ışık sızması gibi sorunlar yaşadım.

Bizzat gittim teknosaya.bütçeme uygun 3500 4000 lira bandında tüm tvlerin yayınlarına baktım.aynı yayınların açık olduğu tvlerde en iyi philipsti.+ ambilight özelliği zaten şahane.xbox kullanacağım içinde philips 50pus 7303 ü tercih ettim.

Hele şu lg ku modelini tavsiye edenler kesin kez firma satışçıları.ben böyle kötü görüntü görmedim.

Yani philipse çamur atanlara çok aldanmayın.evimdeki traş,vücut makineleri,2004 te aldığım tüplü tv,diğer elektronik malzemelerin hepsi philips daha tık demedi.sony philips varken lg samsung süpürge yapamıyprdu.takılmayın siz yeni yetmelere.

Lg, samsung önce adam gibi telefon yapsın sonra televizyon yapmaya çalışsın.koskoca lg daha telefonlarında ghost screen sorununu çözemedi.hangi markaya fason ekran bile verse o markada çöpe gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion3560 -- 6 Ocak 2019; 10:17:12 >

• Designer83 kullanıcısına yanıt
    Hocam Aralık son haftası Teknosa internet sitesinde satışa çıktı.Yılbaşı indirmiyle bu fiyata geliyordu.

Stokta 69 tane vardı 1 gecede hepsi internetten satıldı.

Ben de o kervana katılıp alan şanslılardanım Hocam benim bir de 100tl çekim vardı 4.799 geldi bana.

Televizyon çok güzel gidip Teknosa’ya sorun belki merkez depoda kalmıştır ama en son kalmadı diye söylemişlerdi şansınızı deneyin yine de

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.