Şimdi Ara

philips 55PUS7600

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • modelle ilgili dusunceleriniz nelerdir. kullanan var mı. fiyati biraz pahalı 5000 tl civari. 3000-4000 tl civarinda farkli onerileriniz nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende Philips 55pus7600
    Samsung 55JU7000 arasında gidip geliyorum .

Philips android olmasa çoktan almıştım. Andorid hariç ağır farkla önde ama işletim sistemi perişan !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 15 Kasım 2015; 22:05:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Bende Philips 55pus7600
    Samsung 55JU7000 arasında gidip geliyorum .

Philips android olmasa çok tan almıştım. Andorid hariç ağır farkla önde ama işletim sistemi perişan !!

perişan derken ne tarz sıkıntılar oluyor bende ju7000 le pus7600 arasında kaldım, ps4 oynamak için alacagım
  • ozkanozmen34 kullanıcısına yanıt
    Android işletim sistemi çok sıkıntılı . Philips tv 2015 başlığına bakarsanız orada kullanıcıların yorumları bolca var. Ayrıca youtubeta da tv ile ilgili sorunlar anlatılmış .

Bende en son Ju7000 aldım. Malzeme kalitesi hariç bir dünya nedenden ötürü ju7000 daha başarılı .

LG , Philips , Sony , Samsung arasında son tarcihim olan Samsungu aldım ( Daha doğrusu Samsungu tercih etmek zorunda kaldım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 15 Kasım 2015; 22:07:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.