Şimdi Ara

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.225
Cevap
39
Favori
202.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hava durumunda baya anlatıyo. Rüzgarı yağışı falan:)
    Maç skorlarını da getiriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • andreoni kullanıcısına yanıt
    Bende akşam gidince tekrar denicem belki akıllanmıştır biraz😁 google kurulumu yapmadan denemiştim , hesap açtım tekrar denerim. Dediğiniz gibi komut listesini araştıkmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim televizyonda kuruldu bugün yalnız kumandanın ışıkları yanmıyor mu bunun pek seçilmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix de 4K izlerken uyarı çıkıyor mu? Sadece dün bir filmde Dolby vision bildirimi geldi o da 4K olmuyor galiba yada oluyor mu bilemedim

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Kumanda tuşlarında ışık yok. Sadece Ambilight ın tuşunda var. Madem alttan verdin elektriği komple vereydin ya şu tuşlara :) Pili tüketecekse onu biz düşünelim.. Benim 102 ekran samsung ta ışık için ayrı bir tuş vardı.
  • pgdnBREAK kullanıcısına yanıt
    4k olduğunda çıkmıyor. Sadece Dolby Vision da çıkar. Görüntü ayarlarına girdiğinizde görüntü biçimine göre canlı ve parlak şeklinde ayrıca ayar aktif oluyor.
    4K izlediğimizi kendimiz anlıycaz yani öyle mi

• pgdnBREAK kullanıcısına yanıt
    Görüntüden anlaşılıyor zaten. Dediğim yerden bakıyorum. Her video da 4k yada dolby vision yazsa da öyle olmayabiliyor.

Birde kısayol atama şansımız var mı İptv kullanıyorum kumandada tek tuşla açmanın bir yolu var mıdır bunu

• Onu bilmiyorum. Ben puffin browser kullanıyorum. Ana menü tuşuna basınca uygulamalar geliyor ordan seçiyorum. Bi kaç tuş fazla basmış oluyorum. Kodi de bu şekilde açılıyor. Sesli komutla denenebilir. Kodi yi aç gibi yada Vlc yi aç gibi. Akşam deneyeyim bi uygulama açıyor mu.

• srknzr S kullanıcısına yanıt
    HDMI 4 AÇ. komut bu. Ve çalışıyor😊👍

Kodi aç
    (Kanal adı) aç
    Radyo aç
    VLC aç

Yani yüklü uygulama varsa. Sonradan yüklense bile açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andreoni -- 16 Aralık 2019; 20:27:10 >
    evet hdmı tv aç, tv kapat yok netflix açıyo iki tane ıptv var smartıptv açıyor diğerini googleplaye yönleniyo dediğiniz gibi komutlar önemli. acaba acaba google asistanı apk yüklesek olurmu?

• srknzr S kullanıcısına yanıt
    Konuştuğumuz da Google asistan değil mi? Ayrı bi uygulama olarak yapsak bence sadece internette arama yapar. Denemek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: pgdnBREAK

Netflix de 4K izlerken uyarı çıkıyor mu? Sadece dün bir filmde Dolby vision bildirimi geldi o da 4K olmuyor galiba yada oluyor mu bilemedim
    Hocam Netflix te film seçerken hemen üstte filmin hd yada ultra hd olduğu belirtiliyor zaten

tv de açtığınız google hesabına girip uygulamalarım bölümünde google asistan görülmüyor. ve hesap tv hesabı ise uyumlıu degil diyor.
    ben su anda asus wifi go ile tv üzerinde pc ye baglanmayı deniyorum .o bitince bunu denemeyi düşünmüyorum@andreoni

• Bu Tvnin 58 inç olanını kullanan var mı acaba? Kesinlikle philips ambilight alacağım ama almışken büyük ekran almak daha mantıklı geliyor. Kullananlar ve bilgisi olanlar yorum yapabilir mi ona göre karar vericem. Herkese iyi forumlar...

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Yazıyor onda problem yok ama netflix izlerken kaliteyi otomatik ayarlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TylerDurden_35

Bu Tvnin 58 inç olanını kullanan var mı acaba? Kesinlikle philips ambilight alacağım ama almışken büyük ekran almak daha mantıklı geliyor. Kullananlar ve bilgisi olanlar yorum yapabilir mi ona göre karar vericem. Herkese iyi forumlar...
    https://forum.donanimhaber.com/philips-58pus7304-inceleme--140290383#140290383

Burada konusu var. Daha hızlı cevap alırsınız

• Digitürk 4K kutuda çıkış sinyalini 1080p yaparsanız görüntü oldukça iyi. Ama 4K ya aldığınızda resmen mumyaya dönüyor suratlar. Ne anlamsız işler.

• Bende 2 gün önce teknosa'dan online 50PUS7304 modelini sipariş verdim (3599 TL) bu hafta içi gelecek denildi bakalım bekliyoruz. Olumlu yorumda çok olumsuz yorumda. İnşallah şansımız iyi gider de kasa açıklığı ölü piksel bulutlanma ışık sızması vs. Gibi sorunlar olmaz.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.