Şimdi Ara

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.225
Cevap
39
Favori
202.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya tutarsa işte (Hey gidi nasrettin hoca nerden bilcektiki
    yoğurdun bizim başımıza bukadar iş açacağını, kimsede dememişki duuur yapma çalma o mayayı göle diye)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srknzr S kullanıcısına yanıt
    Hahahahha Allah sonumuzu hayır etsin hocam :)

• Benim kafama takılan servis geldip ürünü kurdukdan sonra onlara ölü piksel ışık sızması yok yazılım vs gibi şeyler kontrol ettirmelimiyiz?
    kontrol ettirdik diyelim
    1)evraga işaretlediler yazılım tamam ölü piksel yok o yo bu yok vs. Daha sonra bir sorun çıktı diyelim, vay biz kurduk sağlamdı siz bozmuşsunuz garantiye girmez (ölyede böylede söyliyecekler) diye ellerine koz vermiş olurmuyuz?
    2) (daha çok amazondan alanlar için) Kontrol yaptırdık sorun çıktı rapor tutturduk, biz bunu alıcaz değiştiricez (tamiri zaten kabul etmeyiz diye düşünüyorum) derlerse AMAZONDAN alanlar için servise güvenip vermelimiz yoksa tutanağın kopyasını alıp amazona mı iade etmeliyiz.
    Siz olsanız ne yapardınız?
    Amazondan almayan yada amazonun kendisinden değilde sitedeki başka mağazadan alanlar mutlaka tutanak tutturmalı iade için (koşulsuz iade sadece amszonun kendi sattıklsrında var) UNUTMAYIN. Birde mümkünse mgazayla almadan önce iletişime geçip bilgi alsınlar.
    Amazondan satış yapan Magazaya sorduğum soruya gelen cevap

(Amazon Satıcısından bir mesaj aldınız lord of sales
    merhaba, Servis Değişim raporu olmadan değişim yapmıyoruz.Tutanak şart. Tutanaksız değişim raporsuz ürün İADESİ VE DEĞİŞİMİ YOKTUR. )

Amazonun kendisinden alınan ürünler için gelen cevap

Merhaba ....... Bey,

Amazon'a olan ilginiz ve Amazon.com.tr Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurduğunuz için teşekkür ederim.

Amazon com.tr tarafından satılır ve gönderilir olarak sipariş ettiğinizde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz 

Herhangi bir kusur yada hasar oluştuğunda ürün değişimi mevcut değil fakat siz değerli müşterilerimiz memnun etmek için Ürünü hâlâ istiyorsanız,
    Amazon.com.tr'den yeni bir sipariş verirsiniz ve daha sonra Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen aynı ürünün fiyatı arada geçen zaman içerisinde artmışsa, lütfen yeni siparişi verdikten sonra bizimle iletişime geçin. Böyle bir durumda, fiyat farkı için size para iadesi yapılır .
    Offf çok uzun oldu ya kusura bakmayın az para değil mağdur olmayalım, işler güçler vs derken herkes çok dikkat edemiyor böyle şeylere .amacım ukalalık yapmak değil dikkat cekmek ; temennim herkesin parasının karşılığını tam alması bu arda sorularımı unutmayalım!!!🤔 böylece dahada uzatmış oldum kusura bakmayın.😇

• quote:

Orijinalden alıntı: srknzr

Benim kafama takılan servis geldip ürünü kurdukdan sonra onlara ölü piksel ışık sızması yok yazılım vs gibi şeyler kontrol ettirmelimiyiz?
    kontrol ettirdik diyelim
    1)evraga işaretlediler yazılım tamam ölü piksel yok o yo bu yok vs. Daha sonra bir sorun çıktı diyelim, vay biz kurduk sağlamdı siz bozmuşsunuz garantiye girmez (ölyede böylede söyliyecekler) diye ellerine koz vermiş olurmuyuz?
    2) (daha çok amazondan alanlar için) Kontrol yaptırdık sorun çıktı rapor tutturduk, biz bunu alıcaz değiştiricez (tamiri zaten kabul etmeyiz diye düşünüyorum) derlerse AMAZONDAN alanlar için servise güvenip vermelimiz yoksa tutanağın kopyasını alıp amazona mı iade etmeliyiz.
    Siz olsanız ne yapardınız?
    Amazondan almayan yada amazonun kendisinden değilde sitedeki başka mağazadan alanlar mutlaka tutanak tutturmalı iade için (koşulsuz iade sadece amszonun kendi sattıklsrında var) UNUTMAYIN. Birde mümkünse mgazayla almadan önce iletişime geçip bilgi alsınlar.
    Amazondan satış yapan Magazaya sorduğum soruya gelen cevap

(Amazon Satıcısından bir mesaj aldınız lord of sales
    merhaba, Servis Değişim raporu olmadan değişim yapmıyoruz.Tutanak şart. Tutanaksız değişim raporsuz ürün İADESİ VE DEĞİŞİMİ YOKTUR. )

Amazonun kendisinden alınan ürünler için gelen cevap

Merhaba ....... Bey,

Amazon'a olan ilginiz ve Amazon.com.tr Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurduğunuz için teşekkür ederim.

Amazon com.tr tarafından satılır ve gönderilir olarak sipariş ettiğinizde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz 

Herhangi bir kusur yada hasar oluştuğunda ürün değişimi mevcut değil fakat siz değerli müşterilerimiz memnun etmek için Ürünü hâlâ istiyorsanız,
    Amazon.com.tr'den yeni bir sipariş verirsiniz ve daha sonra Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen aynı ürünün fiyatı arada geçen zaman içerisinde artmışsa, lütfen yeni siparişi verdikten sonra bizimle iletişime geçin. Böyle bir durumda, fiyat farkı için size para iadesi yapılır .
    Offf çok uzun oldu ya kusura bakmayın az para değil mağdur olmayalım, işler güçler vs derken herkes çok dikkat edemiyor böyle şeylere .amacım ukalalık yapmak değil dikkat cekmek ; temennim herkesin parasının karşılığını tam alması bu arda sorularımı unutmayalım!!!🤔 böylece dahada uzatmış oldum kusura bakmayın.😇
    Öncelikle servis gelene kadar kesinlikle kutuyu açmıyorsunuz. Olaki kutu içinde TVde kırık,arıza vb. sorun olursa servis rapor tutup sizin isteğinize göre ya iade ya değişim yapılır.

Servis geldikten sonra kurulum bitince özellikle ölü piksel ve bulutlanma testlerini kendileri yapmazsa siz yaptırın + Panelin çalışma saatini mutlaka göstersinler, teşhir veya kullanılmış ürün mü öğrenmiş olursunuz. Bazı servisler hemen kurayım da bir an önce kaçayım diye baştan savma kurulum yapıp giderler buna dikkat edin.

Forumdaki tv tavsiye ana konusunda bilgilerine güvendiğim Riddle of Steel hocamın söyledikleridir.Yazıldığı gibi yapalım gerisi şans meselesi :) Tekrardan steel hocama teşekkür ediyorum burdan da :)

• Arkadaşların da dediği gibi kargoyu teslim aldıktan sonra kesinlikle açmıyoruz. Kurulum için servis talep edeceksiniz.Herhangi olumsuz durum konusunda (ekranın hasarlı oluşu, arızalı..vb.) servis o esnada tutanak düzenleyerek iade veya değişim talep edeceksiniz.
  • Bu arada amazondan almak isteyen var ise sonu 62 numaranın

• Tv ile telefonu eşleştiremedim bluetooth üzerinden bu konuda bilgisi olan varmı telefon xiaomi mi8 lite

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tv kuruldu herşey güzel ölü piksel yok ışık sızması için youtubedaki 52 saniyelik video vardı onu açıp resim çektim dogru Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME) mu yaptım bilmiyorum ama sonuç bu farklı bi yontem varsa bilemiyorum

• Emre kıral E kullanıcısına yanıt
    Telefonunuza google home (goruntu aktarimi icin) ve philips tv remote (tv yi kumanda etmek ve telefondaki dosyalari goruntuleyebilmek icin) uygulamalarini yuklediniz mi?

• alcatraz07 A kullanıcısına yanıt
    Yok yüklemedim😀

• 3689 TL ile 50pus7304 sahibi olduk biz de, buradaki yorumların çok faydası oldu, gönlüm 58'den yana idi ancak evin durumu buna müsade etmiyor, herkese çok teşekkür ederim :)

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinksk -- 2 Aralık 2019; 18:58:11 >
    Bluetooth ile alakali degil ama once onlari yukleyip ordan eslestrip kullanmayi deneyin. Muhtemelen bluetooth baglantisina ihtiyac duymayacaksiniz.

Eyvallah sağolasın bide bu ışık sızması testi için youtubedaki 52 saniyelik video yeterlimi başka testler varmı yukarida gorsel attim ama dogru testimi yaptim merak ediyorum

• sahinksk kullanıcısına yanıt
    İyi gunlerde kullanin. Odanizin musaitligi ve izleme mesafeniz icin ideal olcu hangisi ise onu almak en dogrusu.

Merhaba tekrar,

Işık sızması kolay anlaşılabilir bir durum zaten. Herhangi bir test yapmasaniz da normal videolarda yada ekranin karadigi sahnelerde de gozunuze carpar. Sizin tv de sorun gorunmuyor. Zaten direct led model tv lerde çok karşılasılan bir sorun degil. Saniri. Alan arkadaslardan da boyle bir sorun yasayan olmadi.

Tesekkürler bu ambilighta alişmam biraz zaman alacak ama güzelmiş odada hiç ışık yakasim gelmiyor😀

Evet alisinca da birakmasi pek mumkun olmuyor. Tv kapaliyken bile evde loş aydinlatma istedigimde onu kullaniyorum :))

😀

Teşekkürler, hep beraber inşallah.

Kardeşim çok rahatsızlik verdim ama bu kanal ayarlarini yapabiliyomuyuz yani kanallarin yerlerini nasil değistirebilirim varmı bir yolu bulamadimda

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.