Şimdi Ara

PHILIPS 4K UHD Ambilight (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
4
Favori
23.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Tv parlaklik seviyeso ve kalite olarak guzel ancak ben lg 55uj630v tercih ettim 3.068e geldi.

651v sececektim dusunurken satistan kalkti o bariz karliydi %7siz 3299idi.. :(

3068 e nerden aldınız Hocam bende 55uh615v bakıyorum ama kalkmış ürün ikisi arasında fark nedir

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-55uj630v-apd-webos-3-5-smart-uhd-tv-294209996 buradan hocam.
    Cayma hakkından caydırmak için servis ön koşulu koymuş adi firma :D
    TV güzel ama kalın onun dışında gayet iyi tek sorunum stock android gibi google play sahibi değil. Webostaki uygulamaları kullanabilmek ciddi kısıt. Twitch yok mesela.

Tv yi önerirmisiniz Uh615v den kalın mi iki ürün arasındaki farklar neler

Güzel tv hocam ikisi de tatmin edecektir.
    Ben memnunum bahsettiğim smart dertleri hariç gayet ideal bir tv. 4000 üstüne çıkmak istemiyorsanız güzel seçenekler.
    630 un kasa baya kalın 615 e yandan hiç bakmadım

• Bugün kurulum yapıldı. Kumandayı pek beğenmedim. İyice TV'ye doğrultarak kullanmak gerekiyor. Bazen birkaç defa bastığım oluyordu. Ama Türk işi çözüm buldum. Kumandada bir tuşa basarken bileğimi yukarı doğru hareket ettiriyorum. Bu şekilde yapınca bayağı iyi çekiyor :)
  • tükenmiş :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tükendiğini görünce bende bi hışımla şunu aldım. Vatanda incemiştim. İnanılmaz bi tv

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-55eg910v-fhd-3d-smart-art-slim-curved-oled-tv-278894595

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu modeli peşin verecek durumum olmadığı için Evkur'dan 340x10 taksitle almayı düşünüyorum. Alan arkadaşlar fikirlerini paylaşabilir mi, almaya değer mi, smart yazılımı yeterli mi, kasma yapıyor mu. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marka kotulrmek istemem ama bu marka androide gectiginden beri cok sikayet var. 2016 nin en ust modelinde (65pus7101) ekranda olu piksel vardi. Diger bir alt modelinde ekranda uygulamalar yukleniyor hatasi verir. Fisi cekene kadar hicbir cozum etkilemez. Bir digerinde ekran kaymasi, kapatip actiginda uydu sifirlama, ... gibi nice sorunlar. Servisi istanbul avrupa icin biraz sikintilidir. Zamaninda kuruluma gelemezler cunku servis genis bir alana bakiyor. Zaman kaybi yasaniyor.

Arastirarak almak isterseniz fiyatlari tam hatirlamiyorum: lg 58uh635, 50uh635, samsung, 55mu7400, 55ku7500 veya 49 mu7000, 49ku7500 modelleri orta segment iyidir. Lg icin 615v, 610v ile biten modelini cazip bir fiyat yoksa almayin. Pek iyi bir tv degildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 pro da 4k performansı nasıl

• gg teknosa satıyor şuan için en iyi fiyat. almayı düşünenler varsa. diğer modellerle kıyaslamasını bilmem. fiyat açısından haber vereyim dedim. Günümüzdeki fiyatları 3150 den aşağı yok bir tek vatan bugüne 2999 tlye düşürdü.

vatan
    http://www.vatanbilgisayar.com/philips-55pus6262-55-139-cm-4k-uhd-android-smart-tv-2-tarafli-ambilight-dahi.html

gg teknosa %5 indirim var.2845 tl + garanti ile öderseniz 50 ile 100 tl ile daha aşağı çekmiş olursunuz.

GG
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/philips-55pus6262-12-4k-uhd-ambilight-smart-ultra-ince-led-tv-330113022?mpch=ads&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&ggmktg1=OCS*akakce******&utm_campaign=akakce&scxid=14489-145823-2357-0
    GG BONUS KAMPANYASI
    https://www.gittigidiyor.com/kampanya-kosullari/15-28-subat-2018-bonus-kampanyasi

• Philips 55ups 7803/12 aldım vatandan. 300 tl iadesi vatmış( verirlerse). Tv güzelmiş. Işık gösterisi güzel. Abdroid7 ama hayal kırıklığı. İsteğin bir şey yükleymiyor. Smart tv den bi farkı yok. Crome bile yüklemiyor. Neyse bunun kumandası fare işaretçisi nasıl çıkıyor. Videolarda hep fare işaretleyiciyi kumandadan idare ediyorlar ama ben beceremrdim. Onu nasıl yapacağım?

• quote:

Orijinalden alıntı: birey112

Philips 55ups 7803/12 aldım vatandan. 300 tl iadesi vatmış( verirlerse). Tv güzelmiş. Işık gösterisi güzel. Abdroid7 ama hayal kırıklığı. İsteğin bir şey yükleymiyor. Smart tv den bi farkı yok. Crome bile yüklemiyor. Neyse bunun kumandası fare işaretçisi nasıl çıkıyor. Videolarda hep fare işaretleyiciyi kumandadan idare ediyorlar ama ben beceremrdim. Onu nasıl yapacağım?
    ps4 yada ps4 pro takarak kullanma şansın oldumu hiç acaba arkdşım Bu tvnin konsol performansını merak edyorum philipsin alt serilerinde hep bir takım sorunlar vardı bu da öylemi acaba ?
  • HDR destekleyen oyunlar çok iyi. Ama HDR destepi olmayan oyunlarda idare eder. Usb1 den baglan. Tv kumandası ps4 ü de kumanda ediyor. Ps4 açılınca tv direk oraya geçiyor. Görüntü süper. Ps4 te kullanıyorum.

• Wally Gator kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Philips 50PUS7303 4K Ultra HD urun hakkında bılgınız varmı?
    sızdekı urunden memnunmusunuz?
  • H7K7N kullanıcısına yanıt
    hocam 1.5 yıldır kullanıyorum. en ufak bir sıkıntı yaşamadım. özellikle ambilight özelliği sayesinde netflix'teki uhd fimler ya da diziler çok keyifli oluyor. ilk başlarda tv'nin ışıkları gözümüzü çok alıyordu. fakat ayar kısmından güncelleme yaptıktan sonra öyle bir sorun yaşamadık.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.